Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.697
Reaction score
23.096
Локација
Академија
Ружна утакмица за око а како другачије да буде када с друге стране имате буљаше Турке, најгоре цигане. Онај Јаховић говно невиђено. Ретко иритантан играч. Сује судији "матер уста" а тамо у тунелу му се на фињака увлачи не би ли искукао неки пенал. Ја сам се тог неког пенала који није пенал највише и плашио на оних 1:0. Требало је судија то да пресече и много раније му да жути картон.
Иначе, судио је коректно. Камо среће да нам увек суде судије из Премијер лиге па макар и дебитанти у европским такмичењима.
Највише ме нервирао Тошић. Не могу више да гледам оно његово константно намештање лопте на леву ногу, као да десну ни нема. Мислим да је Вук Караџић више користио ону дрвену ногу него Тошић десну.
Здјелар и Милетић солидни, Урошевић за сваку похвалу.
Садик јако лош. Имам утисак да константно пада када крене да води лопту, срља неконтролисано и то више збуњује наше него противничке играче.
Штета што Асано није искористио ону шансу да асистира, мање бисмо стрепели.
Не обраћајте пажњу на то што ће циганска јавност да нас посипа говнима наредних дана а видим да су већ почели. То су говинари а не новинари.
Терај даље. Мора ово много боље. Дајте више та појачања.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.236
Mnogi zaboravljaju u kakvoj se bedi nalazi nas klub, nama su potrebne pare od UEFE, tih 8miliona za ulazak u grupe, da bi bili uopste zivi. Inace ce tek da bude mucno.
ma stalno ista prica, da se plasiramo pa cemo onda, sta cemo onda ?! da napravimo dobru ekipu ?
svake sezone ista prica, moramo uci u grupu inace potop, pa jednom sigurno neces uci i sta onda ?

prezimeli smo mi u evropi pa smo opet imali krs ekipu

nema od toga nista i da se plasiramo znaci samo da ce vazurine kurve imati veci dzeparac
 

Walt

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2019
Порука
154
Reaction score
200
Локација
Beograd
Molim vas da ne poredite Sadika sa Tawmbom,ovaj ne moze ni stolicu da zagradi,trudi se dečko stvarno ali je sav smešan,kao da ne ume da hoda,od Tawmbe su se odbijali. Valjalo bi isprobati i onog Gigića,naravno na manjim utakmicama,na snimcima deluje ok.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Dobijamo li kakve bodove za koeficijent znog prolaza u play off?
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Celu utakmicu sam proveo u tranzitu u Makedoniji tako da sam evo sad stigao na granicu i vidim da smo prosli. Dobro je,popravicemo se,bitno je da nam se san nije ugasio a vidim da je bilo cupavo. Idemo dalje za sve pare, dajte Molde (nadam se) da se igramo.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Da nije bio onaj jeftin gol ko zna kako bi se stvari odvijale. Igru posle gola ne komentarisem, sve ste rekli. Ali... Tosica prebaciti u Teleoptik ili mu dati platu od 1.000 eur mesečno. Pa ako hoće-ok, ako ne neka igra u Surdulici.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Tosic vise nije ni za drugu ligu. Sadik veze nema,od pocetka mi se nije svideo,a koliko vidim ni nece...
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Dajte ljudi taj Molde. Ovaj Aris je prejeben. Evo 3:0 lagano,Molde smesna ekipa,ne znam kako su ih natrpali u Svedskoj.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Au jebem ti fudbal.. Ovi kuci ne znaju za poraz u evropi. Nadam se da ce Molde da ga da.
Edit evo skoro 4. gol..
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Grci su napaljeni u pm... Ove Norvežane će da boli kurac ko i one bogalje iz danske preksinoć...
Mislim da ćemo mnogo lakše s njima...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Aris klasična domaćinska ekipa , Molde ih je urnisao u Norveškoj.. mislim da ipak idemo na lakšeg protivnika :)

Verujem da Aris neće dopustiti gostujuće navijače..
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Posle dužeg odsustva, pozdrav svima

Ne treba biti kritičan prema igračima. Stojke jeste sjebao stvar, ali mnogo puta u karijeri nas je izvukao. Turci nisu stvorili bukvalno ni jednu pravu priliku. Imali su dva zicera, ali prvi je bio ofsajd, ne sviran. Drugi je faul nad Miletićem, isto ne sviran. Imali smo i mi nekoliko prilika i da je jedna ušla drugu utakmicu bi mi gledali.

Ovaj dvomeč je trebao biti rešen već u Beogradu. Turci su bili spremni za petardu. Nadam se da ćemo za sledećeg protivnika dobili Molde.

Liga Evrope nam je na korak. NAPRED PARTIZAN!
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
767
Reaction score
1.883
Cestitke na pčolazu momcima. Uh strepeo sam do kraja, dobro je idemo dalje. A sad pojacana ako mislimo u grupe LE.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top