Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
Да цитирам како нас неки виде,

PARTIZAN SE VRAĆA U RIL

U četvrtak uveče gledaćemo Konahs Ki Nomads u drugom kolu UEFA lige Evrope u sudaru sa srpskim gigantom FK Partizan.

Protivnik, poznatiji kao Partizan Beograd već je ovde gostovao u susretu sa Rilom za koji je tada igrao i naš kapiten Džordž Horan, 2008. godine koji je završio ukupnim rezultatom 12:0, a ovde, na stadionu Belvi pobedili su rezultatom 4:0.

Nadamo se da ćemo ovog puta postaviti čvršću odbranu protiv gostiju koji su bili finalisti Kupa šampiona 1966. kada su izgubili od Reala iz Madrida rezultatom 2:1 na stadionu Hejsel u Briselu.

Ovo će takođe biti susret dva bivša igrača Premijer lige u kojem će se Endi Morison naći preko puta bivšeg napadača Aston Vile, Save Miloševića koji sada vodi Partizan za koji je ranije igrao.


Гледао сам интервју Морисона пред другу утакмицу локалној телевизији где каже, "ми морамо да будемо опрезни против оваквих екипа. Ако кренете против њих нескромно, они вас разбију у парам парчад".

Мислим да је нама ипак одбрана кључ даљих успеха.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Ne znam koliko sam objasnio poentu posta. Hteo sam reci da mi je bitnije da prodjemo grupu pa makar imali 20000 ljudi protiv Dinama iz Kijeva, nego da popusimo a da nas bude 50000, plus stoka :D na stepenicama. Ja ne verujem da se neko jos uvek pali na velicinu protivnika.
 

ElJefe

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
120
Reaction score
301
Mozemo da dobijemo AZ i Astanu u Beogradu, a protiv Mancester Utd da izvucemo bod, dok u gostima je realno da uzmemo eventualno jedan bod od dva laksa gostovanja, u najboljem slucaju oba nerijeseno. To je na kraju 8-9 bodova, a da li ce biti dovoljno za prolaz zavisi od ostalih rezultata.
Sto se tice tezine protivnika, u interesu kluba je da igramo protiv sto laksih protivnika da bismo dogurali sto dalje, a u interesu ljubitelja fudbala je da protivnici budu sto atraktivniji i sa sto vise jakih imena u rosteru, samim tim i tezi. Interes kluba je ispred interesa ljubitelja fudbala :)
Mancester Utd je odigrao nerijeseno u gostima protiv Sautemptona koji je imao igraca manje zadnjih 20 minuta, kako igraju pitanje je hoce li im Solskjaer biti na klupi za dva mjeseca. Mozda se do tada i raspadnu kao tim.
 
Последња измена:

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.904
Reaction score
7.797
Koji vam je k.
Prolazimo ovo.
Sadik 3 komada, Tosic 2 komada, Suma 2, Ozegovic2, Asano 1
13 bodova i prvo mesto u grupi. :pfc:
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.502
Reaction score
1.244
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Gledam opet sastav svih grupa i potvrdjujem svoj stav od ranije.

Kombinacije iz prva 2 sesira su bile zaista jake i nezgodne, a mnoge od njih jos jace kada bi iz cetvrtog stigli jaki i nezgodni timovi poput Trsbzona, Laska itd...

Jedine grupe osim ove u kojoj smo, a za koje se ne bih bunio da smo usli su one sa Dinamom Kijev, Kopenhagenom i Luganom, odnosno Cska, Ludogorecom i Ferencvarosem.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ma mi imamo odlican zreb mogli smo upasti u takve grupe gde i sa 3 vrh pojacanja ne bismo imali sta traziti ovako otvori ti se zreb i napadas le i titulu sa 2 spica koja ne mogu izgurati ni jsl. Ali ajde sacekacu optimista sam da ce dovesti slobodnog spica ima jos 2 dana.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Moja procena je -

AZ Alkmar 6 bodova
Astana 4 boda
Man UTD 0-1 bod

Na kraju uzimamo od 9-11 bodova i prolazimo kao drugi.

Kad se vratim iz turske detaljno pišem o AZ i Astani.

AZ Alkmaar je katastrofa u evropi. Od 2015 i naših utakmica su toplo hladno, nekako preguraju grupnu fazu ali često su deklasirani ili nadigrani od timova našeg kvaliteta. Prosek godina 22-23, mlada ekipa.

Astana je zajebana kući, u poslednjih 5 godina igraju grupnu fazu, 4 puta LE, jednom LŠ. Na 35 utakmica kući u poslednjih 5 godina u evropi izgubili su samo od Viljareala, Dinamo Zagreba i Sportinga. U Ligi Šampiona bez poraza kući u grupnoj fazi. Najveći problem je potcenjivanje, ako udjemo kao protiv Moldea na strani rešavamo ih bez problema, ali će biti teže u odnosu na AZ.
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana
A evo i malo o ucesnicima nase grupe:

Manchester United

--> 2nd participation in the Europa League group stage
--> Always advanced from the group stages
--> Manager: Ole Gunnar Solskjaer (5-1-6)
--> Squad's EL experience: ??? matches

Image



Astana

--> 4th participation in the Europa League group stage
--> Advanced from the group stages 1 times (33%)
--> Manager: Roman Grygorchuk (3-4-13)
--> Squad's EL experience: ??? matches

Image



Partizan

--> 6th participation in the Europa League group stage
--> Advanced from the group stages 1 time (20%)
--> Manager: Savo Milosevic (0-0-0)
--> Squad's EL experience: ??? matches

Image



AZ Alkmaar

--> 6th participation in the Europa League group stage
--> Advanced from the group stages 3 times (60%)
--> Manager: Arne Slot (0-0-0)
--> Squad's EL experience: ??? matches

Image



Image
 

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
Za one koji idu u Englesku - karte su puštene u prodaju, koji sektor uzimate?
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.871
Reaction score
10.927
За оне који иду у Енглеску нека пишу у пп како најјефтиније стићи.
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
I ja sam zainteresovan. Za London su karte najjeftinije ali onda treba 2-3 sata vozom do Mancestera.
Jel neko vec bio tamo? Zna kako i sta?
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
842
Reaction score
2.935
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Ja sam bio u Londonu protiv Arsenala, sad za Mančester me zezaju finansije.
Tada sam leteo iz Temišvara do Lutona Wizz Air-om za 90e povratna.
Karte smo kupovali direktno od Partizana pre utakmice, bile su jeftinije nego na sajtu Arsenala.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
I mene zanima? Pa ako neko moze na pp da posalje
 

marinho94

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
187
Reaction score
603
Локација
New York
Virgin Trains karte of Londona do Manchestera su obicno jako skupe. Povratna cena obicno moze da ode i preko 200£. Leteti do Luton-a pa uzimati voz do Londona pa do Manchestera ce takodje izaci dosta skupo.
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
842
Reaction score
2.935
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Kombi taksi od Lutona do hotela u Londonu nas je koštao 10 funti po čoveku, nas je bilo 6.Isti kombi nas je i vozio nazad na aerodrom za iste pare, i noću po Londonu kad zaglavimo negde.Jeftiniji je od klasičnih taksija.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top