Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.758
Reaction score
55.320
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Velika skola za nase igrace i veliki nauk - sumnjali su u sebe na pocetku meca ali su videli da mogu da budu bolji i od jednog Mancestera. Verujte mom osecaju, ovakav mec je trebao ovom timu, posle ove veceri nista nece biti isto ! NAPRED PARTIZAN !
 

Stefan Pekic

Početnik
Учлањен(а)
03.06.2008
Порука
15
Reaction score
22
Локација
Бар, Црна Гора
Нека је "на част" великом Јунајтеду што је на ЈНА дошао да се брани и уз помоћ паћеника од судије да добије.

Браво момци годинама нисмо овако мудато играли.

Напред Партизан.
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Zadovoljan sam igrom, a onom spanskom smradu zelim sve najgore.

9w6VzM.gif
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.002
Reaction score
11.797
Локација
JNA
JAOOOOO SUDIJA MAMU TI JEBEM ODVRATNU. POPIZDEO SAM. Ljudi, da li ste svesni da smo jedan Mančester Junajted sveli na 1 sut u okvir gola i nadigrali ih u svim segmentima igre? Kakav atomski fudbal. Boli me kurac, JA SAM ZADOVOLJAN I PONOSAN. VOLIM TE PARTIZANE!
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.859
Reaction score
9.884
Kako pokrade govno fensersko, cigansko. Petlic smrdljivi.

Ali smo i sami krivi sto realizacija nije bolja kad smo ih vec zguzvali i slali po bureke.

Svaka cast na igri.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.911
Reaction score
21.610
Nek se nosi u pičku materinu taj "jedan Mančester" sa sve njihovim ciganskim mentalitetom.
Levi bek se ponaša kao da je u rodbinskim odnosima sa filipom stojkovićem i rodićem
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.314
Reaction score
3.956
Локација
Kobasicarija "Venac".
bili bolji i izgubili. u susretima sa velikanima, to nam je kao usud u nasoj dugogodisnjoj istoriji. da, i bas me cudi da nas je estradni umetnik zaklao za cist penal. bez zamerke ekpi i strucnom stabu. odigrali muski, na mahove i odlicno. cela je skrivio penal iskljucivo zbog svoje sporosti. na to smo navikli, i to smo znali pre pocetka tekme. sadik i suma su puno toga iskreirali, ali opet...mnogo puta su kasnili u pasu. idemo gore da se opet pobijemo.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
U odnosu na utakmicu sa Liverpulom veceras za Mancester nisu igrali - Fred, Lindelof i De Gena. Sa dodatkom da Mata nije igrao protiv Liverpula ali je igrao veceras.
Tek toliko da se zna protiv kojeg Mancestera smo stvarno igrali posto to "nepristrasni" komentator sa RTS-a ne bi rekao NIKAD vec naprotiv, slusajuci njega mogao se steci utisak da je Mancester ovde dosao sa omladincima. Kad na sve to dodamo sudiju u dresu MU ovi nasi crno-beli momci su HEROJI !!!!

Partizan je veceras pokazao ozbiljan kapacitet i verujte da jos nismo svesni koliko je ovo bila odlicna predstava ovog novog Partizana.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Partizane, hoćeš li pobediti jednom u Beogradu kada treba, jebote, od 66te na ovamo verovatno. Kad treba da pobedi odigra nerešeno kad zaslužuje bod, izgubi, kad je revijalna on pobedi 20-0.

Dokle jebote, Lacio, Fener, Porto (prvi put), Real, Apoel, elektro-šokovi poput tikve Tikve, kurci palci...Stalno se svi provlače, zadnji onaj AZ i ovi, sa drugim timom su došli, sabili ih, al džaba...
I jebe mi se jel igrao dobro ili loše. Umuvajte ga u kurac više. Dajte nam tu VELIKU pobedu jednom u Beogradu u Hramu, mamu mu jebem više!
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top