Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
AZ-u kad se otvori utakmica on zna kako da te zgazi do kraja. Ako mogu dati 5 komada nece se libit da to urade. Sve sluti da ce nam tamo igrati samo pobjeda. Oni se mogu dobit samo strpljenjem i pameti. Mi cemo svoje sanse imati, moramo da docekamo u egalu tu prvu dobru sansu i da je iskoristimo. Posle toga se sve otvara u nasu korist. Al u medjuvremenu (naci cu joj zamenu) imamo nekog bitnog posla u Engleskoj.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Valja napomenuti da je AZ od 22 minuta imao igraca vise protiv PSV-a. Astani smo i mi bili blizu da damo bar 6, a holandjani su potpuno otvoreni po pitanju golova u svom prvenstvu...jesu dali 4 PSV-u ali pre par kola su primili 4 od Herenvena, a PSV je izgubio od Utrehta 3-0.....
Bez obzira na nas rezultat u Engleskoj nepohodno je i pozeljno da AZ kiksne u Kazahstanu. Astana od kada igra Evropu samo jednom je kod kuce izgubila dva puta za redom (poslednji mec grupne i prvi mec nokaut faze LE) tako da neka se tradicija nastavi, neka nas fortuna makar malo pogleda, a pre Haga da pobedimo vraga +++
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Isteklo mi je vreme za edit pa se nadam da moderatori nece zameriti na ovom postu:

Ispod je link za torrent fajl. Brzina uploada nije bas sjajna tako da morate da se strpite, a bilo bi dobro i da seedujete malo dok svi koji zele ne skinu.


Ako neko slucajno nije znao kolega je u ovaj snimak ubacio i radio prenos pa ko zeli da dekontaminira svoj sluh od Strajnica to moze da uradi ovako:
0Um3ksr.jpg


Vrlo interesantan komentar i pravo osvezenje u odnosu na nezainteresovane smarace sa televizije, poslusajte dva zanimljiva isecka iz kombinacije video-audio snimka:

"Stativa na stativu" - https://ufile.io/ejc6zv3l
"Opsada gola Mancestera" - https://ufile.io/c6k3br7p
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Да ли постоје и радио преноси наших утакмица у лиги, или нас преносе само кад се игра Европа?
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Pisao sam vec ranije da, koliko bar znam, prenose samo derbije i evropske utakmice. Nema tamo vise ni reportera, ova trojica sve prenose. Mislio sam da vuku na cigansku stranu zbog prethodnih derbija i nekih komentara, a sada imam utisak da su vise patriotski orijentisani (sve za dobrobit naseg fudbala) i da ih ne zanima navijacka opredeljenost vec kvalitet fudbala. Generalno, imam utisak da nisu zlonamerni pa ih tolerisem kad pocnu da lupetaju.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Pogledao sam celu utakmicu uz ovaj radio prenos i kao da sam ponovo proziveo to vece. Preporuke svima da u vreme dokolice uzivaju u ovom snimku uz radio prenos. Sjajni komentatori koji znaju da osete vaznost momenta i cele utakmice generalno! :respect
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
ja sam tek sad malo (ali samo malo) prevarila utakmicu sa jbnim Jedinstvom....
misim, nikome od momaka ništa ne zameram, samo jednostavno stoji mi kamen u želucu...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
Veeeeliki ispit za Sava na Old Trafordu.
Ono sto smo igrali u prvoj utakmici sa UTD sigurno necemo moci u Mancesteru. Ipak i oni imaju neki strucni stab.
Bod u Engleskoj bice veliki kao kuca. Ma da volim kad napadamo umisljene timove a oni se brane kao pickice.
Verujem u Milosevica i mislim da i on razmislja: kad ako ne SAD!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.602
Локација
Beograd
Jeste da je snimak iz ,,suprotnog ugla,, ali možda je ipak zanimljivo kako su navijači Jedinstva (M) doživeli gostovanje u ovom našem ludom gradu i na našem najlepšem stadionu na svetu...
Pa nemaju oni priliku da dolaze ovamo baš svaki dan...


Nadam se da ćemo im uzvratiti - ne nekim sličnim snimkom, nego našom pobedom u Mančesteru...
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Jeste da je snimak iz ,,suprotnog ugla,, ali možda je ipak zanimljivo kako su navijači Jedinstva (M) doživeli gostovanje u ovom našem ludom gradu i na našem najlepšem stadionu na svetu...
Pa nemaju oni priliku da dolaze ovamo baš svaki dan...


Nadam se da ćemo im uzvratiti - ne nekim sličnim snimkom, nego našom pobedom u Mančesteru...

Jebem im mater nabeđenu. Serem im se na njihov shitty town Manchester. Uvek sam mrzeo govna iz engleske. Više od svega bih voleo da im se iseremo u usta idućeg četvrtka.
 
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
24
Reaction score
31
Локација
krusevac
Ima li neko tacan podatak koliko je bilo gledaoca, koliko sam ja trazio po netu brojka varira izmedju 23000 i 27000, mada je meni sve ispod 30000 nestvarno ?
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Oko 500 ulaznica za nas sektor je prodato za mec na Old Traffordu - informacija iz Ticketline-a.
 

Neni

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
373
Reaction score
180

Ovo nije normalno. Sta bre puse ove picke uefske u nionu? Nacisticki pozdrav i skandiranje crnim igracima engleske je kako izgleda na istim nivou ko "picko ciganska" i keltskih krsteva.

Jos ovo sa decom, koji im bre kurac vec vise.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Nebitno to što su se Bugari izvinili, pale ostavke, osuda njihovog društva, kompletna promena i što njihov najveći ugrač to osuđuje, još je nebitnije što niko od naših u klubu ne radi ništa da takve incidente sprečava niti mi kao društvo imamo bilo kakvu reakciju na to osim kad je super važan protivnik kao sad. I najmanje je bitno što mi imamo probleme sa ovim minimum 15 godina i što se kao širi navijački populus nikad od toga ne ograđujemo. Bitno je da pišemo UEFA Mafia. Tačno, ali ne zbog mržnje prema nama, jer nja-nja, nastavnik nas ne voli (još se ovde potencira određeni cigan kao neki bitan faktor tamo, bitan da nosi vodu i otvori prozor možda). Neke druge stvari su u pitanju.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
@Војвода Путник
Ja sam juče skinuo relativno brzo i ostavio sam na seed-u(ostaviću par dana nije problem), tako da požurite skidajte!
skidam sad, posle 24h u kojima nije hteo da krene dok nisam uključio DHT pa vas je onda pokupio kao peer-ove
kad kompletira ostaviću i ja, bar dok mi se ne restartuje mašina ( trenutno 13 dana nije, a bude to i 2-3 meseca :whistling: ), ili do ..khm, pobede u Mančesteru :sneaky::icon-twisted:
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Ispričaću slučaj koji znam iz prve ruke... dobar drugar je dobio dve karte za utakmicu, one plastične što važe i za Astanu, od neke drugarice, koja kaže da je dobila od nekoga iz kluba. Bile su za zapad ulaz D, a kako sam i ja imao isti ulaz dogovorimo se da se nađemo unutra. Ja sam već ušao kada me drugar zove i kaže da ne može da uđe jer su karte neispravne, odnosno moguće falsifikovane. Da skratim priču, odmah su se tu stvrorila dva pripadnika mupa sa kojima su otišli u stanicu da daju izjave, a kaže da se tamo već nalazilo oko 30-ak ljudi sa istim problemom, među kojima je bilo i stranaca.

Isti slucaj I sa mnom.2 karte kupljene na N.Beogradu(ticketline),ali na ulazu(Istok) jedna karta OK,ali druga ne funkcionise.Sklonili nas na stranu,dosao jedan redan redar,pa njegov sef...pa dosao drugi sef sa jednim pandurom,pa pitanja odakle si,gde si kupio karte...Pandur ispao mnogo korektan,cak je insistirao da nas puste,jer je ovaj sa stadiona nudio opciju-Jedan moze da udje,drugi ne.Na kraju nas pustili,ali mi je ovaj redarski sef naglasio da na Astanu sa tom kartom ne dolazim,jer nije validna.Inace karta je bila ok,ali je bio obrisan jedan mali deo bar koda.
E sad,u pitanju je bila neka stamparska greska,ali mogao sam I ja da zavrsim kao ovaj tvoj drug.Posle dva dana sam otisao do ove njihove prodavnicena N.Beogradu,devojka rekla da je njihova greska,ali sada ne moze nista da uradi,ali da dodjem dan-dva pre utakmice sa Astanom,pa ce oni kao zameniti kartu...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top