Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Pada kiša kao luda u Manchesteru , nadam se da će im i navijači plakati kao kiša večeras.

Dosta naših ljudi po gradu sinoć i danas.
Vratilo me u davne 80-te kad je iz cele bivše Juge hrlilo ljudi i na JNa i na gostovanja.

Sinoć ispred Old Traforda sretošmo navijača iz Makedonije iz Strumice sa šalom došao po autogram i sliku a živi na drugom kraju Engleske.
Puno mi srce bilo.

Nikad nećeš biti sam..

Pavlović 1-0 dobijamo !!
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Krece zagrevanje za veceras :

Uvek gol vise daj, crno bele boje brani !!!
 

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
230
Reaction score
1.817
Локација
Kraljevo
Vodi AZ protiv Astane. Baidu. Stoper Astane kilav. Imao loptu, bio duplo blizi od Baidua (on na 5m ovaj na 10m) i promasi je.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.312
Reaction score
10.863
Локација
underground
AZ je izuzetno ozbiljna ekipa,pogotovo u tehnickom pogledu,mislim da nikako nismo imali srece da ih dobijemo iz cetvrtog sesira.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.921
Astana pokazuje kvalitet :D, a ja igrao keca uzivo na poluvremenu :buhaha
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Trebali smo i mi da ih nabijemo. AZ je odlican tim, ali ne trebaju ovi rezultati sa Astanom da nas plaše, jer kao što smo videli Astana je u raspadu još od utakmice sa nas. A i nadam se da se AZ ispucao u ove dve, tako da idemo na pobedu protiv njih.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.365
Reaction score
37.720
Astana je imala cilj novu titulu, to su ostvarili za vikend, za sve ostalo im puca kaiš. Mi smo sa druge strane svedoci da su nam igrači (ne)svesno birali utakmice koje će igrati maksimalno, veći akcenat su bacili na LE i iz tog razloga očekujem da odigramo maksimalno preostale tri utakmice. Samo se mi pitamo.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Az potvrđuje moje pisanje od pre par meseci.. daleko najjači tim iz naše grupe , i dalje mi je rebus kako nisu pobedili Man utd kod sebe.

Moramo pobediti sada Man utd ako mislimo da prođemo dalje !!!
Samo borba i u meso !!
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
A to mi se pitamo znaci da treba da ne izgubimo od junajteda veceras, i tucemo az u gostima i astanu kuci?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top