Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ja neznam kako vama nije jasno kako da se pojaca igracki kadar kada klub nema coravog dinara da plati jedno putovanje za destinaciju gde igra kvalifikacije.
Klub kome najbolji igrac bezi u sred sezone zato sto mu je doslo preko kurca da ga nekakva debela jajara zajebava za sopstveni novac.

Ali za sve to je kriv Stanojevic ne samo sto je malo po malo pokrao sav novac nego mu je to bilo malo pa resio da ukrade I Sumin pasos.
Ozbiljno?
A što izmišljaš da sam ja napisao odnosno da je svima kriv za sve.
Zar nisma jasno napisao šta mu zameram?
Šta je problem?Zabranjeno da se napiše nešto protiv trenera koji je sve utakmice protiv malo jačih timova katastrofalno odigrao, taktika koja ne priliči Partizanu, autobus je bio parkiran i u Sociju i u Portugalu.
Floskula, smeta Stanoje a ne smeta uprava ili ova nova kao pokrao novac, smešne su, dečji fazoni.
Ali evo bliži se utakmica pa nek demantuje, nek dokaže da je odličan trener al da niko ne sme da kritički nešto napiše o njemu, pošto odmah napadate ovde ljude i pišete da mi kao svi slušamo onog pantica.
Kao da mi nemamo oči i ne razumemo fudbal pa ne možemo da iznesemo svoje mišljenje.
Ja od oktobra prošle godine pišem da je katastrofalan trener.I pobede nad Kolubarom to neće izmeniti.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Ne dokazuje se dobar trener na jednoj utakmici.
Uz preferencije sa stanovista fudbalskog opredeljenja i igre, svako ima pravo na zemreku, naravno.
Ipak, mislim da je Stanojevic dokazao da je dobar trener.
U Portugalu nije bio autobus, već protocni bojler.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ne dokazuje se dobar trener na jednoj utakmici.
Uz preferencije sa stanovista fudbalskog opredeljenja i igre, svako ima pravo na zemreku, naravno.
Ipak, mislim da je Stanojevic dokazao da je dobar trener.
U Portugalu nije bio autobus, već protocni bojler.

Ne meri se kvalitet trenera na osnovu jedne utakmice...Ni na osnovu dve,tri ,pet,dvadeset.
Odabir trenera za Partizana se radi na osnovu zacrtanih kratkoročnih i dugoročnih ciljeva i preduslova koje zatraži za tako nešto.
Recimo : Za godinu dana ,dve godine daj te mi ovog ,ovog i onog i ja osvajam ovo i ovo ,karam cigane minimum "x" puta i ulazim u ovu grupu.

Tako se izabere trener.

Kako se meri kvalitet?
Tako što jebeno ispuniš ciljeve!
Ne meri se tako što uočiš proširenu prostatu i otekla muda kod ovog ili onog igrača.

Da li je Stanojević dokazao da je dobar trener? Jeste. Odličan je trener koji se ne oslanja na individualni kvalitet pojedinca već na čekanje greške protivnika zatvarajući solidno prostor za kontra napade i odlično sklanja duge lopte.
Ali postoji ona druga strana,protivnik koji pravi slabo greške u predaji lopte,ne pravi glupe faulove na ivici 16.ca , ima brzu tranziciju i koji ima dobru razmenu kratkih pasova je nešto pored čega naš Partizan izgleda sa ovom selekcijom igrača kao klub u srpskim zonama.
Da li je on kriv za selekciju ovih igrača -jeste. Cela filozofija.
Neka dobijemo mi Klaru i cigane i ništa da ne osvojimo ove godine na kraju sezone ću reći za Stanoja da je i dalje trenerčina.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.594
Reaction score
29.912
Локација
Novi Sad
Cekao sam opet ponedeljak za karte, kupio isto preko ticketline, Zapad ulaz D, takodje je vec pri kraju jutros bilo, bice opet dobra poseta izgleda!!
NAPADAAAAAAAJ!!!!!!

Edit: Upravo gledam ticketline, vise nema opcija da se kupi online niti da se vidi sta ima slobodno, pise da se Info o dostupnosti ulaznica moze dobiti iskljicivo telefonom, to valjda znaci da je skoro pa nestalo ili vec nestalo....
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.482
Reaction score
5.918
Локација
beograd
Ozbiljno?
A što izmišljaš da sam ja napisao odnosno da je svima kriv za sve.
Zar nisma jasno napisao šta mu zameram?
Šta je problem?Zabranjeno da se napiše nešto protiv trenera koji je sve utakmice protiv malo jačih timova katastrofalno odigrao, taktika koja ne priliči Partizanu, autobus je bio parkiran i u Sociju i u Portugalu.
Floskula, smeta Stanoje a ne smeta uprava ili ova nova kao pokrao novac, smešne su, dečji fazoni.
Ali evo bliži se utakmica pa nek demantuje, nek dokaže da je odličan trener al da niko ne sme da kritički nešto napiše o njemu, pošto odmah napadate ovde ljude i pišete da mi kao svi slušamo onog pantica.
Kao da mi nemamo oči i ne razumemo fudbal pa ne možemo da iznesemo svoje mišljenje.
Ja od oktobra prošle godine pišem da je katastrofalan trener.I pobede nad Kolubarom to neće izmeniti.
Vrlo je moguce da si upravu, ali i takav kakav je, neuporedivo je bolji od trenera koji su sedeli na našoj klupi posle MN. Zapravo, samo su Nikolic i Grant kvalitetniji treneri u ovoj deceniji od Stanoja, a da su sedeli na nasoj klupi.
To je ono sto je najveća tragedija u svemu.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Ne meri se kvalitet trenera na osnovu jedne utakmice...Ni na osnovu dve,tri ,pet,dvadeset.
Odabir trenera za Partizana se radi na osnovu zacrtanih kratkoročnih i dugoročnih ciljeva i preduslova koje zatraži za tako nešto.
Recimo : Za godinu dana ,dve godine daj te mi ovog ,ovog i onog i ja osvajam ovo i ovo ,karam cigane minimum "x" puta i ulazim u ovu grupu.

Tako se izabere trener.

Kako se meri kvalitet?
Tako što jebeno ispuniš ciljeve!
Ne meri se tako što uočiš proširenu prostatu i otekla muda kod ovog ili onog igrača.

Da li je Stanojević dokazao da je dobar trener? Jeste. Odličan je trener koji se ne oslanja na individualni kvalitet pojedinca već na čekanje greške protivnika zatvarajući solidno prostor za kontra napade i odlično sklanja duge lopte.
Ali postoji ona druga strana,protivnik koji pravi slabo greške u predaji lopte,ne pravi glupe faulove na ivici 16.ca , ima brzu tranziciju i koji ima dobru razmenu kratkih pasova je nešto pored čega naš Partizan izgleda sa ovom selekcijom igrača kao klub u srpskim zonama.
Da li je on kriv za selekciju ovih igrača -jeste. Cela filozofija.
Neka dobijemo mi Klaru i cigane i ništa da ne osvojimo ove godine na kraju sezone ću reći za Stanoja da je i dalje trenerčina.
Da ne polemisemo u nevreme, mislim da je odabir igraca sjajan u odnosu na ulaganja.
Ova uprava ima samo kratkorocne ciljeve, kako preziveti sutra, tako i bira trenere. Da u osnovi budu dopadljivi navijacima, sakriti se na pocetku iza njih, posle niz vodu...
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Da ne polemisemo u nevreme, mislim da je odabir igraca sjajan u odnosu na ulaganja.
Ova uprava ima samo kratkorocne ciljeve, kako preziveti sutra, tako i bira trenere. Da u osnovi budu dopadljivi navijacima, sakriti se na pocetku iza njih, posle niz vodu...
Sve si rekao...Kako ze zove osoba koji indirektno i direktno takav rad i prcanje navijača zarad svoje koristi opravdava više puta i pohvali?
Trener Partizana sigurno ne...
Trener se bavi taktikom i traženju najboljeg načina da sprovede tu taktiku sa integritetom trenera.
Ako takvi ne postoje ,čemu sve ovo polemisanje o Stanojeviću i njegovom (ne)znanju?Čem kritikovanje Ivice i ostalih spodoba na "V" ako svako može se uviti u foliju opravdanja "to je zbog ovoga,sjajno je i ovako , onaj je radio još gore"
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.594
Reaction score
29.912
Локација
Novi Sad
Ja mislim da bi red bio da uprava dobije svojih par minuta na ovoj utakmici, da im se otpeva malo nesto na uvce, i to od nas sa zapada i istoka, samo minut dva da zagrmi UPRAVA NAPOLJE !!!!
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.723
Reaction score
23.295
Локација
Академија
Суде нам у четвртак Енглези на челу са премијерлигашки судијом Крегом Павсоном.

Screenshot_20210823-213413_Chrome.jpg
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
772
Reaction score
1.898
@Direktor_Grobar
Ovima se vratili koronaši. Morita ni na klupi. Onaj otišao u arabiju.
[/QUOTE]

Morita se povredio protiv Nas na prvoj, ko zna dali će igrati revanš što bi bilo dobro po Partizan.
Direktor_Grobar, kako sada deliš procentualne šanse za prolaz, obzirom na moguće sastave i sve dosada vidjeno?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top