Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Poslušao sam Histerical podkast, u kome se navodi da je po rečima prisutnih ljudi na istočnoj tribini stadiona JNA protiv Santa Klara, navedeni verbalni obračun je Alano, navodno, imao sa pripadnikom vatrogasne službe, a ne sa nekim navijačima sa tribine ili redarske službe.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ma nema ništa od toga, uefa strogo kažnjava ali uz adekvatan snimak događaja a ovako na reč "e ja sam to čuo" ne mogu nikoga da kazne.
Pa videlo se da delegat niti četvrti sudija nisu to videli.Jesu zapisali al nisu videli.
A da pojedini tamnoputi igrači namerno prave frku iz ničega, to je zadnjih godina jasno u fudbalu.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Hajd na stranu to, što kaže kolega iznad u toj masi uvek možeš da očekuješ idiote. Mene zanima jedna druga stvar. Zašto se uvek pred početak utakmice zviždi sudijama? Znači kad izađu na zagrevanje u hramu, prvo što ih dočeka je baš gromoglasan zvižduk uz standardnu viku. Isto tako kad se i vraćaju sa zagrevanja. Ja da sam sudija i da mi neko unapred zviždi, prva pomisao bi mi bila "e sad ću da vam jebem majku" i taj tim ne bi imao ni malo domaćinsko suđenje, nego bi svaka odluka išla u korist gosta :D

Da se razumemo, psujem ih i ja više puta u toku utakmice, zviždim kad je sumnjiva odluka, ok je napraviti pritisak. Ali zašto unapred zvižduci i pljuvanje? :D i to nije od par ljudi, nego više od pola stadiona...
Penal u Sočiju, penal u Slovačkoj, nedosuđena ruka protiv MUFC na JNA onomad, gol iz kombinacije ofsajd + aut pa nepostojeći crveni protiv Plzena, ceo dvomeč protiv Fenera, sve što se radi u našem šampionatu već skoro deset godina od golova iz auta do nadoknade od po 7,8 minuta, diskutabilni žrebovi, zatvaranje stadiona na drakonski način zbog gluposti par pojedinaca, izbacivanje iz Evrope u momentu kad ovi iz Fejenorda i Legije divljaju na terenu, jel treba da nabrajam?
Nek mi neko imenuje jednu sudijsku odluku gde je nas neko pogurao u skorijem periodu u Evropi, a za svaku jednu takvu u ligi ide pet u suprotnom smeru.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.500
Reaction score
29.229
Локација
Novi Sad
Nadajmo se da samo nije azurirano.... kontam nemoguce je da su bas tolike debilcine da propuste tako nesto
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Partizan dobio širinu za Evropu: Ojačani špic i odbrana, na spisku i Vlahović, Petković, Mihajlović

Crno-beli prijavili 33 igrača za mečeve grupne faze Lige konferencijе, nema samo Štulića

PARTIZANOV KADAR ZA LIGU KONFERENCIJЕ
Golmani: Aleksandar Popović, Nemanja Stevanović, Milan Lukač, Đorđe Mihajlović;
Defanzivci: Aleksandar Miljković, Marko Živković, Igor Vujačić, Sinša Saničanin, Bojan Ostojić, Nemanja Miletić, Matija Đorđević, Slobodan Urošević, Ivan Obradović, Rajko Brežančić;
Vezisti: Saša Zdjelar, Aleksandar Šćekić, Milan Smiljanić, Miloš Jojić, Lazar Marković, Nikola Terzić, Aleksandar Lutovac, Bibars Natho, Sejduba Suma, Lazar Pavlović, Nemanja Jović, Danilo Pantić, Filip Holender, Mihajlo Petković, Vanja Vlahović;
Napadači: Rikardo Gomeš, Kvinsi Menig, Marko Milovanović i Samed Baždar.


1630654170075_PARTIZAN-SANTA_CLARA_172_Cropped.jpg
 

Goran1990

Početnik
Учлањен(а)
28.08.2021
Порука
56
Reaction score
327
Локација
Modriča
Kakva je odluka bila povodom one scene sa Santa Klarom, da li je zasjedala disciplinska komisija EUFA?
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Njet. Ne mrda vest od onomad.

Da li neko ima link da pogledam Anorthosis protiv ovih? Odgledao sam detalje mečeva sa Rapidom i Hapoelom ali ovo im je prva u ligi protiv Doxe.

Meč počinje u 18h
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.500
Reaction score
29.229
Локација
Novi Sad
Anothosis izgubio 2:0 zahvaljujuci Sadiku iz Doxe (ovaj iz Finske, belac, ali mozda neko dalje koleno, ma to je to ako su prebegli u Finsku pre par stotina god) :D
Pozvao ga da im skine gace pre nas
Screenshot_20210912-195157_FlashScore.jpg

Sve u svemu, strima nije bilo, ako neko nadje neki snimak, highlights ili sta god nek okaci. Ovi su sad dole negde 10ti, 0 bodova ali im je ovo tek bila prva prvenstvena u sezoni, prvo kolo su izgleda odlozili.
Kontam da su gotovi u cetvrtak, kako god okrenes, bar 3 komada da im spucamo dok su gace dole :D
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Ne znam sto je sramota.
Sramota je igrati kao protiv Klare na ostrvima, taman da je protivnik i Barsa, a igubiti se mozeni protiv Lucana.
Naravno da treba da idemo na pobedu u da ocekujemo pobedu.
Bolji smo i treba vec od prvog kola da pokazemo ambicije.
Zasto Pantic nije bio u protokolu protiv Kragujevca?
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Imamo potentnu ekipu, bar za naše uslove, timski duh je na nivou kao rijetko kad do sada, rezultati su tu, grupa jako prolazna ali ipak mislim da ćemo morati dobro da zapnemo do prva dva mjesta u ovoj grupi. Nama su kvalifikacije bile kao put do Mordora, na sreću uspjeli smo. Ali kao što sada vidimo sa nekim odmakom ti naši protivnici i nisu neke pretjerane aždaje, bar u svojim ligama. S. Clara donji dio tabele, puno bliža borbi za opstanak nego izlasku u Evropu. D. Streda šesta u Slovačkoj, bliža Ligi za opstanak nego Ligi za prvaka (12 timova se dijeli na dvije grupe). Jedino se Soči dobro drži u gornjem dijelu tabele i imao je skalp protiv Spartaka iako je gubio od nekih prosjeka tipa Samara i Nižnji Novgorod. Znam da je ovo mišljenje nepopularno ali ćemo morati dobro zapeti i neće nam biti jednostavno da se prošetamo do 1. mjesta kao što mnogi misle. To prvo mjesto je imperativ ali neće biti lako dostižno.
 

Grobar019

Početnik
Учлањен(а)
20.08.2018
Порука
66
Reaction score
176
Локација
Zaječar
Anothosis izgubio 2:0 zahvaljujuci Sadiku iz Doxe (ovaj iz Finske, belac, ali mozda neko dalje koleno, ma to je to ako su prebegli u Finsku pre par stotina god)
Pozvao ga da im skine gace pre nas

Sve u svemu, strima nije bilo, ako neko nadje neki snimak, highlights ili sta god nek okaci. Ovi su sad dole negde 10ti, 0 bodova ali im je ovo tek bila prva prvenstvena u sezoni, prvo kolo su izgleda odlozili.
Kontam da su gotovi u cetvrtak, kako god okrenes, bar 3 komada da im spucamo dok su gace dole

Evo highlightsa sa utakmice..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top