Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Bravo za pobedu !!! Ali, onakva nonšalantnost Miljkovića, Markovića i Jojića u završnici akcija svaki ozbiljan klub bi kaznio. Anortozis svakako to nije.... Idemo dalje, ciganija neka stane u red za pelcovanje...
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Bravo momci.Odlična igra i zaslužena pobeda, da je bilo veće koncentracije bilo bi ovde 4,5 razlike.
Mnogo nedostaje Suma, on bi ovde haos napravio, nadam se da je spreman za nedelju da metne dva komada.
Mening odličan, lagan, brz, eksplozivan.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.288
Reaction score
8.058
Локација
Космос
Не могу да опишем колико ми је драго што сам од почетка потпуно веровао у Попа! Вечерас нам је спасао неколико потенцијалних голова.

Поп - Άξιος

Фина победа данас, штета што победа није била убедљивија. Апсолутно сви играчи су савесно одрадили свој посао!

Нокаут фаза је на видику, а ја се од почетка квалификација потајно надам неком полуфиналу - финалу :D

Напред Партизан!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.823
3 boda na gostovaju, kjao zdravo.

Kako nedostaje drskosti za otresanje sline,.., sanse pretvaramo u polusanse, polusanse vracamo loptu unazad.

Pato da smanji dozivljaj, spremniji je od Meniga, talentovaniji, ali nije nabrijan, jos nije fudbaler. Samo treba da stane ispred ogledala i da shvati da kad ide na utakmicu ide na posao.
Filip Stevanovic je Sadio Mane za Meniga, David Silva (ne znam zasto sam ovo napisao ali eto :D).

Jojic mi ponekad stvarno ide na zivce.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top