Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Samo se nadam da će igrači Partizana imati pravi pristup protiv Kiprana danas, i da će maksimalno motivisani ući u današnji meč. Mi ovakvi kakvi smo, samo maksimalno motivisani možemo da izvučemo pobedu protiv bilo koga.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Vise volim rivale tipa Lacio,Olimpijakos,Viljareal nego ove sabanske ekipe jer ako ne pobedis boli te srce kao da si ne znam sta izgubio. Verujem da mozemo danas da grunemo ove Kiprane i jedva cekam da vidim ovog Meninga na delu.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.248
Reaction score
3.638
Ja ću opet reći, u trećem po redu takmičenju u evropi, u grupi po mjeri, protiv protivnika koji nije najbolji u svojoj državi, koji čak nema pretenzije za nešto više u ligi, ako protiv takvog tima postavimo igru sa namjerom da nam je i bod ko kuća, bolje da se ubijemo.

Priznajem samo pobjedu, sve drugo ću smatrati sramotom i jedino ( ne daj Bože da se desi ) što bi moglo oprati tu sramotu jeste pobjeda u derbiju protiv kurvetine.

Zato na pobjedu u oba meča, bez jebenog taktiziranja!
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.786
Локација
"preko bare"
Samo se nadam da će igrači Partizana imati pravi pristup protiv Kiprana danas, i da će maksimalno motivisani ući u današnji meč. Mi ovakvi kakvi smo, samo maksimalno motivisani možemo da izvučemo pobedu protiv bilo koga.
Neka imaju pristup kao kolege sa foruma prema pivu i nemamo razloga da brinemo. :D
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ja ću opet reći, u trećem po redu takmičenju u evropi, u grupi po mjeri, protiv protivnika koji nije najbolji u svojoj državi, koji čak nema pretenzije za nešto više u ligi, ako protiv takvog tima postavimo igru sa namjerom da nam je i bod ko kuća, bolje da se ubijemo.

Priznajem samo pobjedu, sve drugo ću smatrati sramotom i jedino ( ne daj Bože da se desi ) što bi moglo oprati tu sramotu jeste pobjeda u derbiju protiv kurvetine.

Zato na pobjedu u oba meča, bez jebenog taktiziranja!
Pa svako ino gostovanje je bila takva postavka.I DAC, Soci, Klara.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ajde da dobijemo mi veceras, i ova Flora nije tanka tek sad primise gol.
Mening bi trebalo da metne bar 2 komada veceras.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Ako neko moze da postavi neki link, bio bih istinski zahvalan! Na poslu sam pa ne mogu da gledam na tv-u.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.505
Reaction score
29.248
Локација
Novi Sad
hesgoal.com , ja upravo imam PAOK tamo na tabletu, gledam malo to malo basket :D odlicno radi stream, a bice sigurno i na ytube, najverovatnije na istom onom kanalu ncc+ gde sad imas i basket
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top