Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Pojedinačne karte su preskupe, kompleti delimično i kako za koga ... Kao da igramo sa Liverpulom, u pm !!! Ali, ako sam pokisao protiv Trajala za 600 dinara istočne tribine, onda ovo sa Gentom možda i nije skupo...
 

Jovan80

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
90
Reaction score
138
Локација
Beograd
Ovim budalama iz "Uprave" je i cilj da ne dolaze ljudi na stadion.Verovatno naredio picousti.Da su normalni,cene bi bile nize,"zarada" ista,ali bi dosli vise ljudu.Ali bi ti ljudi skandirali Vucicu pederu...Ovako 10.000 ljudi i picousti je zadovoljan.

Ja to pricam godinama. Zvalavom ne trebaju puni stadioni zato se i radi sto se radi, ne samo kod nas nego i u podbanjickom kolektoru.
Taktika ogadi ljudima fudbal, ko je bas uporan oteraj ga skupim kartama a zadrzi šaku placenika kriminalaca na jugu/severu.

Vcrs 3:2 za nas
Obzirom da sam ocajan u prognozama vrv ce biti 0-2 (golova, ne rezultat )
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Mi primamo komad,dva sigurno ali dajemo jedan vise kao da nas trenira cika Ivan Golac. Realno nama svaka ekipa koja ima jednog,dva brza spica i moze da sastavi 4-5 dodavanja daje gol.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Nije neka epohalna utakmica u pitanju ali bi bilo lepo i znacajno da se pobedi...

Dajte sve od sebe, pa da se zajedno radujemo na kraju.

Napred PARTIZAN!!!
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Sudeći po situaciji oko stadiona i po parkinzima, ako bude 10 000 ljudi...
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
972
Reaction score
4.349
Локација
Nis
Puno srece nasim igracima veceras. Ovo je bitna utakmica i treba nam pobeda. Stanoje zna kako da postavi ekipu za ovakve utakmice, tako da ne brinem kako cemo da izgledamo takticki. Sredina terena je kljuc utkmice i tatko. Napred Partizan!
 
  • Like
Reactions: BaX

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Mi primamo komad,dva sigurno ali dajemo jedan vise kao da nas trenira cika Ivan Golac. Realno nama svaka ekipa koja ima jednog,dva brza spica i moze da sastavi 4-5 dodavanja daje gol.
Ne primamo nijedan. Nema potrebe. Nismo mi uopšte loši i nesigurni pozadi da bi smo se pribojavali da cemo primiti 2 komada od bilo koga, kamoli od ovih.
 
  • Like
Reactions: BaX

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Prvi primamo gol,preokrecemo na 2:1,Pop brani penal u 86om minutu. To je Partizan.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top