Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Ja bih se zadovoljio neresenim ishodom.

To bi bila win win situacija.

Da prodjemo grupu , na zimu osvezimo igracki kadar , pa kom obojci kom opanci.

Neresen rezultat je isto sto i poraz u trenutnoj situaciji, u oba slucaja prolazimo kao drugi. Jesu nas izdominirali u prethodnom mecu, ali ne postoji nijedan razlog da ne idemo na pobedu protiv ekipe koja je prosle godine bila 7. u Belgiji i ostala je bez najboljeg igraca, a pritom i ove godine ima nenormalne oscilacije u igri.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Mi treba da idemo kao klub da dobijemo svakog protivnika. Samo nije sramota kad te neko kao ovi nadigra. Ja mislim da možemo da ih dobijemo, trebaće nam malo sreće u revanšu a i malo drugačija postavka.

Stanoje je napravio ozbiljnu grešku u prvom meču. Obradović nikako nije smeo u 11, imali smo igrača manje po levoj strani, uz to Menig koji za sada ne pravi razliku. Njemu realno idu na dušu sve ove pobede ali i ovaj poraz koji smo mogli da izbegnemo.

Na strani igrati

Pop

Urošević Sani Vujačić Živković

Natko Jojić (pod uslovom da je Zdjelar out)

Jović Pantić Terzić

Rikardo

Izmene:
- Menig da udje u 60 jer su i povratnik Jović i Terzić bolja rešenja
- Lazar Pavlović da menja Daču
- Lutovac menja krilo
- Lola da udje u 85min umesto Natka da se podsete Belgijanke kakav macan im je dolazio ranije
- Miljkovic na kraju da zatvori desnu stranu ako budemo vodili

Ovo ako naravno Lazar, Zdjelar i Šćekić ne budu mogli zbog povreda….
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Samo ne znam kako da neutralisemo njihovu individualnu snagu a neki im imaju i brzinu.
Ne smemo se bas otvoriti dok se ne izmore kao u zadnjim minutama kod nas. Samo preslikana situacija Al bez primljenog gola može da dovede do trijumfa ili rani gol pa rikverc. Nikako je vidim da je moguće da držimo igru i da diktiramo mi tempo.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Natko Jojić
Jović Pantić Terzić
Nganđi (sto bi rek'o Strajnic) da cuva Rikarda, a onaj drugi sto ima isto 190+ da glumi Godzilu dok ga napadaju ova petorica.

"Dača" bi u utakmici protiv tima kao sto je Gent bio najkorisniji ma tribinama, a ni tu nesto ne bih voelo da ga vidim.

I posle pisu ovde kako ksalol ne valja preventivno, a u kurac.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Ako si gledao zadnju utakmicu našu sa njima priča ti ne pije vodu dominatni su u svakom pogledu. Nije to ista ekipa kao prošle godine.
Osciliraju u igri to je evidentno ali za nas su bas nezgodni.

Da se razumemo, oni kad su na svom najvisem nivou su bolji od nas tu nema dileme, ali oni nijednom u kvalifikacijama nisu pobedili u oba meca (sa mnogo laksim protivnicima nego sto smo mi imali), u prvenstvu imaju vise poraza nego pobeda, i to uglavnom od ekipa koje su skromnog kvaliteta. Ne treba se uopste iznenaditi ako Gent koji se pojavi na terenu u Belgiji bude mnogo losiji od Genta iz meca u Beogradu, a cak i ako budu dobri nisu nepobedivi. Jesu favoriti, ali mi se cini da ljudi ovde imaju preveliki respekt prema njima, po mom misljenju Soci je kvalitetnija ekipa od njih. Ne treba se zaletati naravno, ali strepeti od njih kao da su Bajern tek nema logike.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
A jbg @Dino, 2010. Anderlecht na strani smo bolje nego kući odigrali. A gle sastav - mogu komotno da podvučem paralelu i iskreno mislim da ćemo prvi da ga stavimo u čet. Sad dal će biti dovoljno…

23395B46-C7A3-4533-8E94-5EA254DD170C.png
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
A jbg @Dino, 2010. Anderlecht na strani smo bolje nego kući odigrali. A gle sastav - mogu komotno da podvučem paralelu i iskreno mislim da ćemo prvi da ga stavimo u čet. Sad dal će biti dovoljno…
Ne mogu da se porede ni fudbal pre 10 godina, a ni sastavi. Lola je tad jos uvek igrao fudbal i to ne lose, Raca komplet ovu petoricu sto si nabrojao u zubima da nosi. Krstajic sa iskustvom koje ne moze da se poredi ni sa cim sad, jer nije dosao kao totalni raspad, a i stoperu se toliko ne oseca.
Lazevski me odusevio tu utakmicu. Brat nikad nije bio nista posebno ali je mogao da trci pet utakmica. Ja Urosevica organski ne podnosim, ali me podsetio bas na Lazevskog ono skoro u produzecima...
Desno je bio Miladin Stevanovic koji je isto tako bio masina fizicki. Ne znam sto, prvo mi pao na pamet karatista Stevanovic koji je takodje izmislio fudbal za sve nase bekove sad.
Ovi po strani manje vise. Ilic - Natho i moze da se povuce paralela. Iliev ma kolika ljudska gnjida bio, nije bio los igrac. Neca Tomic iritirao po obicaju ali jbm li ga i on je znao ponesto.
O Kleu je suvisno pricati. On, Tejgo i Djurdjevic su nivo iznad, uz svo postovanje prema Rikardu.

"Dacu" Pantica mogu da poredim samo sa busenom sa te utakmice.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Ne da igra, nego je jos uvek mlad.
Mislio sam na Ivana, jasno je iz konteksta, nego sam pokusavao da se setim kako se zvao karatista Stevanovic pa se prebacih jos na Miladina nekako :D
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Robi Stevanovic se penzionisao sa 29 :D

p.s. kući se nismo proslavili baš kao i protiv Genta sada. Da se razumemo. To je bila moja poenta. Anderlecht je na papiru bio bolji, Gent je daleko ispod njih ovaj sad, nego sam hteo reći možda se iznenadimo sa nastupom u Belgiji (čemu se nadam - malo hrabrija igra)
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Upravo to. I onda kad nas svi otpišu a ponajviše sami sebe, mi odigramo najbolje. Da ne pričam da u gostima igramo u pravilu daleko bolje i opuštenije, mislim da će tako biti i sada. Uvijek se više plašim naše domaće utakmice nego gostovanja koja dočekujem daleko relaksiranije.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Ako si gledao zadnju utakmicu našu sa njima priča ti ne pije vodu dominatni su u svakom pogledu. Nije to ista ekipa kao prošle godine.
Osciliraju u igri to je evidentno ali za nas su bas nezgodni.

Fudbal je čudna igra.

Mi smo rutinirali Augzburg u nemačkoj, a oni nas nadigrali u bg.

Nije velika razlika u kvalitetu između nas i genta, a rezultat zavisi od nekoliko faktora. Pre svega od naše taktike, agresivnosti, i sreće koja nam nije bila naklonjena kući.

Vrlo lako se može desiti da ih rutiniramo sa nekih 0:2.

Gore od onoga u bgu ne možemo, TVRDIM.

IMG_20211101_192723.png

:D
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Ko je ovaj načitani momak i inventivni tumač i zagovornik nove srpske gramatike. Hmmmmmm... Pitam se, pitam....
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Ma slazem se sa vama da je moguce pobediti , sanse su male postoje . Oni su favoriti i to nam i odgovara :D
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.320
Reaction score
3.976
Локација
Kobasicarija "Venac".
Samo ne znam kako da neutralisemo njihovu individualnu snagu a neki im imaju i brzinu.
Ne smemo se bas otvoriti dok se ne izmore kao u zadnjim minutama kod nas. Samo preslikana situacija Al bez primljenog gola može da dovede do trijumfa ili rani gol pa rikverc. Nikako je vidim da je moguće da držimo igru i da diktiramo mi tempo.

I da pop skine sve sto se skinuti moze. mozemo im uvaljati gol, a mozda I dva.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top