Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ma prodali su dva najbolja igrača u Seltik i Rubin.
Partizan je veliki klub i ne bi smeo da ima problema sa ovim Slovacima.
Oni su na nivou Čukaričkog.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
674
Reaction score
4.456
Локација
Kosovska Mitrovica
Aj 'lebe mekani. Eno na fejsbuk stranici. Neki stručnjak nije umeo da skine sliku, nego udario skrinšot pa tako podelio.
Screenshot_2021-06-16-14-36-37.png

Sto se, žreba tiče. Bolje, bar malo profesionalni klub. Da vidimo 'de smo. Tako da sam, u principu zadovoljan.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.735
Reaction score
29.534
Локација
Beograd
Ma prodali su dva najbolja igrača u Seltik i Rubin.
Partizan je veliki klub i ne bi smeo da ima problema sa ovim Slovacima.
Oni su na nivou Čukaričkog.
To me i brine!
Čukarički se otarasio Dače Pantića, a mi bi da ga uzmemo kao pojačanje...
P.s.
Mi još nismo prodali naša dva najbolja igrača, ali nam je jedan već pobegao jer ga nismo plaćali...
A ima dovoljno vremena da do utakmice i (ras)prodamo još nekog...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.434
Reaction score
40.848
Локација
Žrnov
Ovi Slovaci su Orbanov kluv, tj on finansira...
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.164
Reaction score
4.361
Baš danas poslah poruku prijatelju koji već 12 godina živi u Slovačkoj, kaže da nisu uopšte naivni. Prava legija stranaca, liga im je u rangu naše, ali prilično ujednačena. Mi nemamo ni pravo, a ni argumente da bilo koga ponižavamo. Partizan ima užasnu upravu, nabeđenog trenera i baš skroman igrački kadar da bilo kome preti.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.065
Reaction score
4.236
Локација
Humska 1
Voleo bih da imam optimizam drugara sa foruma ali ga nemam.

Ja se secam i mucenja protiv Ziline kada smo imali dosta kvalitetniji tim a da ne pricam o danasnjoj situaciji. Daleko smo mi od nivoa da pretimo drugoj ili trecoj ekipi poljskog, slovackog ili ceskog prvenstva (o sampionima da i ne govorim).
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Baš danas poslah poruku prijatelju koji već 12 godina živi u Slovačkoj, kaže da nisu uopšte naivni. Prava legija stranaca, liga im je u rangu naše, ali prilično ujednačena. Mi nemamo ni pravo, a ni argumente da bilo koga ponižavamo. Partizan ima užasnu upravu, nabeđenog trenera i baš skroman igrački kadar da bilo kome preti.
Nije im liga u rangu naše, mnogo je slabija u rangu su Slovenije.
Oni su 31 a mi 13 na UEFA listi liga.To je ogromna razlika u kvalitetu a kod njih odskače jedan tim Slovan.Ostali su baš slabiji, mada se Slovanu približavaju naši protivnici.
Deklasirao ih je Lask prošle kvalifikacije, tako da nema potrebe da ih veličamo, to je level Buducnost od onih kvalifikacija.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Ovi vrlo lako mogu da nas masakriraju, što bi značilo naše gašenje. Hodamo po žici...
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.590
Reaction score
13.557
Локација
Yaoundé
Ovo im je sastav sa klupskog sajta...


... i doslovno legija stranaca...
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Nije slaba liga konferencije.Pa PO za ligu konferencije imace stvarno ozbiljne klubove, jebiga u grupnu fazu imace neke amatere koji su prvaci svojih država ali to je politika UEFA koja nagradjuje šampione.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Briga me sa kime cemo u grupu, da je ono doci do grupe. Uzeti taj neki kesh da se pokusa preziviti jos jedna godina a mozda i ovim govnarima u upravi napokon presjedne kradja mater im poganu.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Da smo ozbiljan klub, cilj bi nam u ovom takmičenju bez preterivanja bio da igramo bar polufinale.. Ovako nam je cilj da se nekako kvalifikujemo, kako znamo i umemo :banghead:
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
razmišljam kad je to dunajska streda postala problem Partizanu, da li je to neki specifičan momenat ili je to bio proces
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Ne bi ja potcenjivao ove pola Madjar pola Slovak, pogotovo kad je očito da nećemo biti jači nego samo slabiji do ovog dvomeča .
Koga zagle(M)bje ujede i Dac-a dunajske strede se plaši.Al jebem mu mater, da dobijamo teže protivnike od vojvodine i čuke.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top