Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.106
Reaction score
15.899
Локација
Храм фудбала
Наши играчи док се изборе са лоптом изгубе сву енергију, није ни чудо да изгледамо пресмијешно у дуел игри, али и у игри уопштено.

О овоме тиму сам писао и прије почетка сезоне, и могу рећи само, да резултатски овај тим стоји вишеструко боље од очекиваног и реалног.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.631
Reaction score
8.492
Локација
Македонија
Kad ti u ekipi poluamatera ne igraju oni koji bar mogu nesto da urade individialno i da te izvuce iz govana (Rikardo' Natho, Markovic) i u ekipu ostane Zdjelar + dete od 18 leta ko mora celu utakmicu da se rva sa namazanim stoperima dobijamo ovu odvratnu igru i cupanje 1-1 protiv jebenog Anortozisa. Malom Milovanovicu sve pohvale za igru veceras :clap samo tako nastavi mali.
Mozda bi ovo i dobili 1-0 ili 2-0 da nije bio onaj penal ali to je sada u rangu sta bi bilo kad bi bilo. Pored nase igre i travnata podloga nam je u ocajnom stanju. Klasicna ling long oranica. Koj kurac menjamo podlogu radimo drenazu i sve to kad vidis da to nije izradeno kao sto treba. Ali izgleda da je klasicna napredna muljaza damo pare a odradi se ocajan posao a mi dobijemo oranicu.

Imamo jos dve utakmice Metalac u ponedeljak i Kolubara sledeci cetvrtak. Pazite da ne userete i zadrzite ona 3 boda prednosti sto imamo.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
U trecerazrednom takmicenju smo se jedva izvukli da ne ispadnemo, i sad neko mrtav ladan napise, cemu tenzija, nismo ispali?! Prvo, vrlo je lako mogli da se desi i da ispadnemo, i onda bi bacali drvlje i kamenje na Popovica. Mi smo postali klub bez ikakve ambicije, ne zanima nas bilo kakav napredak.
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
366
Reaction score
978
Локација
Banja Luka
Jadno i bedno izgledamo. Tolika gomila igraca koji nemaju veze sa fudbalom, ili su nekada davno bili fudbaleri. Miljkovic, Jojic, Holender, Obradovic, Jojic, Smiljanic, Zivkovic, Lutovac, Brezancic, apsolutno neupotrebljivi igraci. Sanicanin, Vujacic i Miletic jedino prihvatljivi jer su mi konkurencija prethodno pomenuti. Sve u svemu, Stanojevic je napunio tim invalidima. Ovo ni na sta ne lici, a nece ni niti bolje. Upravo, pasce psiho, a pascete boga mi i vi, majku vam jebem da vam jebem. Da strepim u 95 minutu od jebenog Anortozisa. Sramota.

Milovanovicu svaka cast. Da ne bi njega pukla bi bruka.
Ma, što Saničanina i Vujačića izdvoji, bog s tobom. Katastrofalni "igrači". Ovakvih, ali boljih, ima u banjalučkoj zonskoj ligi!
Nisam htio, nakon jednog Jooooj, išta više reći, ali me drug natjera.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.013
Reaction score
11.901
Локација
JNA
A mi smo u poslednje 3-4 godine bili prvi u prvenstvu i imali 4 proleća u evropi? Danas smo igrali bez 3 najbolja igrača, bez kojih kada ne igraju delujemo kao amaterski tim. I to se zna, ali navijačima Partizana je izgleda porastao apetit od silnih titula i proleća u Evropi prethodnih godina.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
1. klub koji nema navijace, ne treba da postoji sto se mene tice, koji ce kurac u evropskom takmicenju klub koji na 3 utakmice grupne faze zbirno ne napuni svoj stadion?!? zbirno!!! koji ce kurac taj klub tu - zona!
2. klub koji pocinje odlucujucu utakmicu tog nekog evro takmicenja, za 3. prolece u evropi u 20 jebenih godina i dodje mu ovoliko navijaca? - zona
3. klub koji ima “tribinu” kojoj kiprani neki tamo (ni u 3 najveca kluba na kipru) drze cas navijanja 90 minuta - zona!
4. klub koji tu utakmicu pocinje bez 3 najbolja igraca a menjanu ih realno deca, ni kriva ni duzna - zona.
5. klub koji zadrzava vreme u toj utakmici - zona.
6. klub koji vode ljudi koji ne vole Partizan - to nema u zoni!
7. klub koji duguje skoro 40 miliona eura a igra kako igra - to nema u zoni.
8. klub koji ima narko kartel tribinu - to nema u zoni.
9. klub koji igra fudbal iz zonske lige - pripada u zoni.

i na kraju, sipaticna kuca koja kenja na sred terene, e to ima u zoni, i smesno je, super je.

i ima pojedinih igraca slicnog kalibra.

Samo zona AFK Partizan spasava.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Kada nedavno doživiš da tranziciju 3 na 5 otvaraju Asano,Suma i Sadik gde se nadaš da uvak biva 100% šansa i onda za godinu dana vidiš da naša kontra i to 3 na 2 se završi loptom u autu a da i ne dođemo do 16 metara
moraš smotati kabal i zapitati se KOJI KURAC VI IGRATE!
Bravo za mlađane igrače i da je mozga kod Stanojevića pustio bi u ovam kurtonu od takmičenja da igraju samo klinci iz omladinskog pogona.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.998
Локација
Kobasicarija "Venac".
Kakva je utakmica bila, radujem se cinjenici da nismo poduvali jos jednu evro blamazu. Kako je samo smrdelo na to…ne radujem se prolasku kao takvom. Igrali smo trecerazredno takmicenje i pribtom imali odlican zreb. Navijac sam partizana i ne mogu klicati sto smo za dlaku prezuveli fuckn anortozis… na jna.
Ne nadam se nicemu u februaru. Serem…sto casnije izgubiti
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
A mi smo u poslednje 3-4 godine bili prvi u prvenstvu i imali 4 proleća u evropi? Danas smo igrali bez 3 najbolja igrača, bez kojih kada ne igraju delujemo kao amaterski tim. I to se zna, ali navijačima Partizana je izgleda porastao apetit od silnih titula i proleća u Evropi prethodnih godina.

Ljudi molim vas nemojte ovako da pisete, ako smo izgubili bilo kakvu ambiciju za bilo kakvim napretkom onda bolje da se ugasimo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top