Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Ovo je razlika kad ti je u jednom timu kondicioni Stojanović, koji je pomogao da reprezentacija izgleda tako da može s Portugalom da trči 95 minuta, i kad ti je u drugom timu kondicioni Miša Pilates.
Imali smo snage za sat vremena fudbala i to je to.
Fejenord je za klasu i po bolja ekipa i nema ljutnje u tom smislu.
Tužno je samo da ekipa ovako poklekne na 2:3. Barem tri gola amaterski primljena.
Ovako su cigani izgledali protiv Ludogoreca 2016.

Jojić je zaslužio zvižduke, samo su neki zaslužili mnogo veće.

Ništa novo u našem Partizanu...
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Kome ja sad nešto da zameram?
Igračima apsolutno nema šta da se zameri, ovo što Feyenoord igra je science fiction i demonstracija lepote fudbala, fudbala kao igre.
Naš trener se odlučio da gomila drenovinu u svim linijama i da je nešto kao cedi, pa da mu se nešto kao divimo na tom umeću. Upravu je hvalio da mu je ostvarila sve želje, tako da su govna dobila ćebence za pokrivanje, s obzirom da su ispoštovala trenerove zamisli.
I skroz sam kul, nervozniji bih bio da je ostalo nerešeno.
Čestitao bih momcima na borbi i zalaganju, nadam se da je Natho ok, da će Joviću postignut gol dati krila, da će Milovanoviću biti prilagođena igra nekad, da je jojić čuo zvižduke i da će shodno tome doneti neke odluke, da će odbrana od srama naučiti nešto, itd.
Super je što je trener izjavio da se okreće prvenstvu i neka se okrene prvenstvu i neka ga osvoji.
A u kurac...
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.151
Reaction score
27.979
Локација
Из Чикага (моји...)
Ma, ovo bre ozbiljna ekipa... Brži, jači, okretniji a znaju i s loptom. Što bi rekao jedan moj rođak iz CG "ovo profešijonalci". Loše je što se ovakva tekma može odraziti i na domaću ligu...a moramo i na revanš, jbg. Napred Partizan!
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
A jel se ne igra sada na bodove? Ili je sistem eliminacije?
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Igra nam se polako ali sigurno raspada. Od početka sezone vrtimo 13-14 igrača, od toga je pola polupismeno što se tiče fudbala. Već sam napisao jednom i ponoviću. Jebeš ekipu u kojoj se drastično oseti odsustvo jednog Miljkovića. Mi smo prvi na tabeli još nekih 15-20 dana max nakon toga odosmo na -5. Ko da izgura prvenstvo kad nam se igrači raspadaju!?
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Aleksandar Stanojević je ili šarlatan ili saboter ili ima menadžerske kombinacije. Odmah na staru se videlo da se zajebao što je stavio i Natha i Jojića u sastav, a izostavio Jevtovića, jer su nam dolazili do peterca kao da igraju protiv petlića. I Bog mu već u 13. minutu da šansu da ispravu tu glupost, ali on umesto da uvede Jevtovića da sa Zdjelarom proba da pokrpi te rupe, a Jojića gurne napred, on uvodi beskorisnog Jovića (svaka sličnost sa derbijem je "slučajna"), a Lazara gura u sredinu i tako i njega pravi beskorisnim, a Jojića ostavi nazad da pravi kontre Fejenordu. Ovaj komentar je potpuno izlišan nakon ove petarde, ali lepo oslikava situaciju u našem klubu.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
Koliko sam bio za njegov dolazak i branio ovde kad je napadam, veceras cu pojesti svoje govno...
Alo bre 600k za Jojica, pa da li ste vi normalni. covek nas upropastava iz utakmice u utakmicu
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Što bi se reklo , "Car je go".
Ova utakmica je najbolje ogolila i pokazala realnu sliku Stanojevićevog Partizana.
Nama i jesu merilo Spartak Subotica, Surdulica...
Kakva uprava, kakav trener, takav i tim!!!
Ako bi krenuli redom.
-Popović, vidi se da je van forme. To što ga Stanojević forsira, nimalo mu ne čini uslugu, čak naprotiv.
Ali, jedan od retkih koje bi voleo da i dalje gledam u našem timu.
-Živković. Kao što i napisah. Ne dalje od LingLong lige . Ono šta su mu večeras radili. Verujem da je i on sam jedva čekao da mu se završi ova po njega košmarna utakmica. Ali, razvalili su ga po desnoj strani. Direktan krivac, za većinu golova.
Mi nemamo desnog beka. Kako ono Okuka reče "Imamo dva tima" ..
Šta tek reći za nazovi štoperski par..
Bruuukaaa. Ali, nisu oni krivi. Oni su verovatno dali sve od sebe. Al to je bilo dovoljno da ih ovi naprave amaterima i da se sprdaju sa njima.
-Urošević. Jedini , ili medju retkima ko su bili na vrhuncu zadatka. Svaka mu čast.
-Zdjelar..Ne može sam. Nema više Šćekića pored sebe. Ima..dovoljno je reći samo..Jojića.
-Šta tek reći za tog Jojića. Niko me ne može više ubediti da Jojić nema u ugovoru zapisano da Mora da igra.
Igrač manje za nas, igrač više za protivnika. Malo je reći jedna Nula. Da ima malo obraza sam bi trebalo da se spakuje i ode.
-Natko..Majstor je majstor.
-Jojić, korektno.
-Lazar Marković..Dal je on uopšte igrao večeras?!
-Menig..isto kao i za L.Markovića.
-Milovanović..Klinac. Još je rano reći bilo šta u vezi njega.

Igra bez glave i repa. Bez ikakvog koncepta.
Izlazi Natko, ulazi treće krilo. Jojić igra centralnog veznog, veze s vezom. Lutovac na beku.
Od kako oteran Suma, mi nemamo nijednog igrača tog kalibra.

I na kraju trener.
Maa bre, tek za njega ništa napisati neću .
Večerašnja utakmica je slika i prilika tog Stanojevića, koji je tražio mogućnost da sam oformi tim po svom ukusu. Što je na kraju i učinio
Al rezultat imamo nakon ovog večeras.
Kao i nakon gotovo svake iole jače utakmice.

I da..može neko reći..Osmina finala, prvo mesto..itd.
Maa bre, čak i da osvojimo titulu u domaćem prvenstvu. Čak i da smo kojim čudom večeras pobedili.
Meni se ovaj trenutni tim Partizana ne svidja i ne vidim mogućnost da se tu bilo šta promeni.

Mene je večeras bilo sramota.
Dal je sramota tog Stanojevića i uprave koja mu je skoro produžila ugovor.
Pitanje je pro forme odgovor već znam.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
Sve obrnuto od ozbiljne evropske utakmice.
Stanojevic ne postoji. Kao i da nemamo trenera. Da su izasli danas iz kafane pravac na teren isto bi prosli.
Primiti 5 komada na domacem terenu treba stvarno da si maher.
Stanojevic galopirajucim skokovima napreduje na moju listu omrazenih trenera.
Ti si skupio ovu druzinu, sve vise je tvoj uticaj, Jevtovica bezkorisnaka nisam ja doveo. Zasto se dovodi fudbaler koji ne zna nista. Nit ima snage, nit znanja, tehnike, sut, ama brate nista ne zna.

Stanoje, aj polako...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top