Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Putuj Evropo lepo smo se druzili.
To je to razlika u kvalitetu, organizaciji svemu.
Nema se tu sta mnogo komentaristati na terenu se sve videlo.

Onaj ko je ocekivao ovde pobedu ocigledno je previse poleteo i ne vidi razliku izmedju naseg i Holandskog fudbala.

Popu na dusu dva gola, Markovic moze postati merna jedinica za kurcobolju
 

Zaki

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
479
Reaction score
91
Ni prvi ni poslednji put da izgubimo, jeste sramno svakako...
Mene vise brine to sto je totalno izmenjen genetski kod navijaca Partizana, igracima je prijatnija atmosfera u gostima nego na sopstvenom stadionu.

Jezivo je citati sta pisu navijaci o Stanojevicu, Zeljku, igracima, svemu i svacemu.
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Jači su u svim segmentima od nas i na svim nivoima. Prosli smo kao reprezentacija 2000. na EP protiv Holandije (Rajzinger, Davids, Sedorf...ta generacija). Holandska skola, sistem, pisalo se o tome na forumima i našem sajtu još pre 20 god. i postavljano pitanje kad ćemo mi imati neki sistem, ali eto do dana današnjeg ga nemamo. Iznedrila naša skola neke bisere, koji drugi izbruse, neki se izgube u tom svetu modernog fudbala pa se vrate i uzdamo se u njiha, jer boljih nemamo. Drugi budu vrhunski fudbaleri, a nekih nema vise na fudbalskoj mapi.

Imaju bolje igrace na svim pozicijama. Odlično su nas skenirali. Pripremili menjanje mesta tokom faze napada, ulaska u igru, to nam je slaba tačka ove sezone naročito u derbijima. U fazi ulaska u igru protivnicki igraci izmenjaju mesta ili odu na za njih nekarakteristicne pozicije (na pr vezni ode na poz levog beka, levi vezni na krilo ili večeras bekovi odu u vezni red i oba beka ceo mec igraju veznjake) nama stvore pometnju, rašire nas po dubini ili po širini. Lako mam ulaze izmedju linija, ulaze iz drugog plana, prave nam viškove, brojcanu nadmoć 5 na 4, 4 na 3 na različitim delovima terena. Uz sve manjkavosti naseg tima ako Stanojevic želi da bude bolji trener nego što jeste sleduje mu debelo proučavanje ovog meča, a i oba derbija. Nije samo naći rešenje teoretski za probleme već naći rešenje kako preneti na igrace kroz trening da znaju situacionu reakciju na promene u protivnickom timu. I približiti igracima sta je za njihove karakteristike najbolje. Slot je večeras pokazao zašto je pored Ten Haga iz Ajaksa najbolji holandski trener. Pripremili su i prekide tj kornera za nas, pomocnu igru pa centarsut na prvu. Igraju ljudi brzo, jednostavno, kratak pas, igra na treceg, pun tim odličnih tehničara. Oni koji su apostrofirani na forumu da su opasnost bilo su i najopasniji po nas.

To je to. Završila se evropska prica ovde god. Neko napsia već lepo je bilo dok je trajalo. Mozda bi sa Rikardom i max spremnim Natkom izvukli nerešeno. Ali ne moze se promeniti nista.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.117
Локација
Žrnov
Pod temperaturom, jedina želja mi je bila da ne pukne petarda... moji mi rekli da sam u bunilu....
Ne bih mnogo trošila reči, samo ću reći, da se ja nešto pitam, Saničanina bi čekala ispisnica na ulazu u tunel.. ne bih mu dala ni u svlačionicu da uđe...
Stanojeviću na dušu što ga nije menajo.... Marko Jevtović, tako rovit, objasnio šta znači ozbiljan igrač

Jedina nada da mi spadne temperatura je da cigani izgube 5:0 :buhaha
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Jeste ovo vreme Napredno bolesno kad te ubedjuju da ono sto si video nije istina,da su sve stvari podlozne tumacenjima spin doktora i ostalih placenika ali veceras je svako mogao da vidi kako izgleda kad jedan klub urusavas organizaciono i na svaki drugi moguci nacin i das Kvislinzima da ga vode i oteras iz uprave svakoga ko voli Partizan. Fudbal ide napred kao svet 90-ih a nama je zapalo kao i tad Srbiji da se bori sa unutrasnjim ratovima i UDBOM i ostalim losim stvarima. Gledali smo jedan osrednji evropski klub koji igra moderan fudbal i nas Partizan koji dobije aplauz kad veze 3 dodavanja. Mucno mi je bilo gledati ovo i neko za ovo mora da odgovara kad tad a tu ne mislim na trenera i igrace.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Sta je sa Lukačom, u najboljim godinama za golmana... zar je i on nespreman? Ovi što se
sada nazivaju igračima Partizana su sramota za fudbal uopšte. Limitirani plus slabe fizičke spreme, mentalne isto. Pitanje za sve igrače Partizana:
Sta si radio ceo život a da nisi doveo svoju fizicku spremu do savrsenstva?
Uzgred, ovi nas zezaju, a i kod njih se sprema petica Rendzers vodi posle 15 min sa 2:0.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Jedini izlaz iz ovog blata je pad Vučića i privatizacija kluba !!! Roman Abramovič je slobodan, pokloniti mu klub, pa neka ulaže kasnije ... U takvom Partizanu Saničanin, Marković i Jojić ne bi mogli ni u ekonomatu raditi...
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.253
Reaction score
2.943
Ovo je razlika kao kad mi igramo kup na nasem stadionu protiv nekog treceligasa…
E tako odprilike..
Nije ovo los dan nije ovo sreca -nesreca,ovo je razlika u klasi…ali pazi sad-Fejnord…sta bi onda bilo da smo kojim slucajem igrali sa Ajksom…
Tacno sam znao da nas te brze ekipe oduce od fudbala ..tako je bilo i danas…
Ajmo da osvojimo titulu ,pa opet sve u krug.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Upravu oterati nemožemo.
Tako da prvo oterati trenera i ceo stručni štab.
Zatim krenuti sa igračima, malo ko tu može ostati.
Pretpostavljam da Zdjelar i Rikardo odlaze a to su jedina 2 igrača koja vrede ( usput jedina dvojica koja bi mogli igrati kod cigana, tolika je razlika u kvaliitetu).
Verovatno je potrebno dovesti barem 15 novih igrača.
Oslonac treba da čine 4 glavna stranca, štoper, zadnji vezni kreativni (Žuka), plejmejker 10-ka, centarfor.
Ostalo videti popuniti nekako sa nekim domaćim, ako ne dodati još stranaca.
Ovo što imamo računati na mlade Popovića, Jovića, Terzića, Milovanovića, starije Uroševića, Jevtovića, i to bi verovatno bilo to.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Ni prvi ni poslednji put da izgubimo, jeste sramno svakako...
Mene vise brine to sto je totalno izmenjen genetski kod navijaca Partizana, igracima je prijatnija atmosfera u gostima nego na sopstvenom stadionu.

Jezivo je citati sta pisu navijaci o Stanojevicu, Zeljku, igracima, svemu i svacemu.

Uporediti Željka i Stanojevića u bilo čemu je za mene uvreda.

A kada se Željko skine sa ove liste, ostanu ovi o kojima ću svakako pisati "jezive" stvari jer to apsolutno zaslužuju, od Stanojevića do igrača.

Nije se menjao genetski kod navijača Partizana već se menjao genetski kod Partizana od strane uprave, raznih stručnjaka i polu-amatera koji nose naš dres.
 

Minotaur

Početnik
Учлањен(а)
03.06.2017
Порука
13
Reaction score
67
Pošao sam na utakmicu sa zebnjom u srcu . Znao sam da su Asano, Suma, Stevanović i Vlahović teže povredjeni, da je Rikardo suspendovan, ali rekoh ipak smo mi relativno dobro popunjeni pa bi moglo da bude i dobro. Međutim posle povrede Natha, pomislio sam ovo dobro biti neće.
Borili smo se, dali dva gola ali posle povrede glave Jojića i povrede mošnica kod Markovića, shvatio sam da je to kraj .........
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
e da... sere mi se od naše "dečice" povratničke

terati u tri lepe svako naše detence koje bi da se vrati u klub pre 30. godine (a i posle 30. god) da rehabilituje karijeru (čitaj: prima 20 prosečnih sorabskih plata za drkanje po terenu)

mršššš bando burekdžijsko-splavarska!!

menjam 10 jojića za jednog takumu asana!
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Okupacioni Partizan.
Mi smo imali povremeno uprave koje su šurovale sa neprijateljem, ali nikada nismo imali kvislinga u sportskom sektoru. To je novitet.
Mada ovom treneru odajem priznanje za dve stvari - pokazao je ozbiljnu veštinu da selektuje tim da bude tačno toliko bolji od Surdulice i Lučana koliko je slabiji od prosečnih evropskih klubova, čak i ciganerije. Mašala, ipak se makar nešto razume u fudbal, izgleda.
I drugo, lepo je organizovao svoje drugare da ga brane po internetu, krvi su igrači, onaj mučenik Ilijev, uprava, kleta sudba, klub je uvračan, protivnici su nam vanzemaljci, bolji od Bajerna, Reala i Liverpula zajedno, svu su krivi, samo je naš trener otelotvorenje Fergusona i Matekala u jednoj osobi. Ima on i drugara koji su se malo zaneli na tom poslu, pa su ga poredili i sa Generalom, ni manje ni više.
Jedino se malo zahebao i prevideo da osim interneta postoji i ovaj analogni život u kome je totalno provaljen, čuju se prvi glasovi već i na stadionu, bogu hvala...
Ni jedna okupacija ne traje večito, a na nama je da do oslobođenja ne damo da se zaboravi da Partizan nije, niti je ikada bio seoski klub, ma koliko pokušavali da ga takvim naprave.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Šta reći a ne zaplakati?
Tužno,jadno,bedno
Naši igrači iako beže od protivnika kad ovaj vodi loptu,da ne ispadnu smešni,ipak nekako ni to ne rade kako treba,pa ipak ispadnu smešni
Kao šestak na fakultetu,em što ne zna , em zbunjen
Au brate otresoše nas ko slinu.....
Stanojevićeva priča posle utakmice čisto sns proseravanje..... To je odlično savladao....taktiku baš i ne. Odgledao puno njihovih utakmica!!!! Pa postavka da se smrzneš,a treba pričati o našim uspesima ove istorijske sezone ali nikako o petardi.
Jebo vas šef da vas jebo
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.800
Локација
"preko bare"
Ovoga sam se i plašio prije utakmice. Nemam šta da dodam, a da nije već rečeno u komentarima. Imam osjećaj da su mogli da daju gol kad god su htjeli. Na kraju smo još dobro i prošli.

Ništa, imamo priliku za revanš i za poboljšanje naše igre. Na sljedećim izborima...
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.268
Reaction score
6.997
Da ne kenjam previse, nas klub voljeni je sveden na to da se bori za titulu(e) i to nam je izgleda jedini cilj. Ne znam kako misle da razvijaju bilo sta sa takvim stavom. Mi za LS i LE nismo, sa ovakvom upravom i nacinom na koji se radi, pojacava, sprema, trenira, mi tu nemamo sta da trazimo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top