Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Flora i Fauna..Samo što nikako da zapamtim, dal je Flora Il Fauna ime tima, koje će zlatnim slovima upisati ime ovog i ovakvog Partizana.
Dakle , pod vodjstvom Stanojevića, uspeli smo da izgubimo od istih i udjemo u istoriju.
Cigani se sprdaju sa nama u derbijima.
Takav odnos i razliku u pristupu, taktici..maa u svim segmentima igre. Barem ja ne pamtim kada je reč o Derbijima.
Petarda na našem stadionu i... Po drugi put u istoriji kluba se desila baš večeras.
Sve prethodno i...nikom ništa.
"To je to to je naša realnost"
I ladno, kao da je izvršena kolektivna lobotomija, postaje surova realnost da se polako privikavamo na tu "realnost".
Tipa, nebitno, sutra je novi dan.
Okrećemo se domaćim livadama i tako do narednog derbija.
Kada smo poslednji put primili pet golova kao domaćini. Poslednji i jedini put do večeras.
Tadašnji trener, Vermezović je barem bio toliko pošten prema sebi i drugima da je odmah sutradan podneo neopozivu ostavku.
Imao je barem malo časti i obraza.
Ovo sad.. Ovo sad bre , ovo mu dodje kao što reče aktuelni trener večeras. "Ovo je naša realnost".
Pa ja dodajem..Teraj dalje, za iste pare..
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Šteta je što pobede nad Spartom nisu doprinele i našem klubskom koeficijentu, ali kad već pomenuste Floru i Faunu, a i kako će ova tema nakon revanša uskoro pod ključ, tek da ostane zabeleženo koliko će nas u budućnosti koštati poraz u Estoniji i remi kod kuće sa Anortozisom - tu ispustismo 3 velika boda za naš klubski koeficijent i ostasmo na 24.500 a moglo je to na lepih 27.500 za dodatne olakšice prilikom budućih žrebova...

Ovako sa 24.500 bolje nego lani ali opet na nekim marginama nosioca i nenosioca šta god da igramo na leto... A od leta nam se briše i 6.00 ili možda čak i 7.00 bodova ako se dobro sećam tako da će biti veselo to nadoknaditi ne bi li se ostalo negde i oko ovih 24.500... a kako posle ovoga danas očekivati i neki bod u Roterdamu...
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
793
Локација
Vojvodina
Morao sam da napišem koju rečenicu,ali tek posle 2h od dolaska kući sa teške blamaže i utrnuća svakog dela tela od hladnoće.
Smrzao sam se kao pička na stadionu,a dobro sam se obukao.
Prilikom samog dolaska ispred stadiona negde oko 17:20h (poranili smo zbog saobraćajnih gužvi) shvatio sam da poseta gledalaca na stadionu neće biti onakva kakav bi trebala da bude za jednu ipak poprilično važnu utakmicu u evropskom takmičenju,ma kakvo god da je.
Sada pročitah zvaničan podatak da je bilo prisutno 13473 sasvim sam siguran duboko promrzlih navijača Partizana (ako izuzmemo onih 1500 navijača Fejenorda u kavezu).Moj subjektivni osećaj je da je bilo maxmimalno 10-11 k ljudi,jer zapad je bio skoro sablasno prazan.Jug se kako je odmicala utakmica još i solidno popunio,dok je istok bio standardno dobro popunjen.Ja sam bio na severu u pratnji dece i on je bio solidno popunjen (osetno manje nego protiv Sparte).Iako je subjektivni osećaj hladnoće bio izuzetno izražen temperatura vazduha je bila početkom utakmice 4 C.
Jako mi je žao onolike dece koja su se smrzavala tokom utakmice,a mi stariji smo valjda navikli na to.
Sa tribina je bilo teško gledati našu nemoć,iako je podrška navijača bila skroz korektna.Iako sam nepopravljivi optimista mislim da mi je nakon sinoćne utakmice i ponovno sramne igre naših igrača sada jasno zašto je izostala veća podrška ljudi sa tribina.Očigledno je mnogima dosadila ova naša loša igra i nemoć na terenu.Zvezda nas je raskantala,protiv Spartaka se provukosmo na iglene uši (hvala Stanoju što nije izveo standardno Natka-tatka oko 60 min,pa je imao ko da zabode gol sa penala).
Delujemo kao raspuštena banda,posebno u odbrani,a napadačka igra nam se svodi na ispucavanja prema isturenom špicu...
Ni sam ne znam šta mogu da očekujem od naših igrača do kraja prvenstva,ali iskreno najviše se bojim da će nas ovaj debakl još više poljuljati i da ćemo uskoro kiksnuti i u domaćici i da nakon toga ode toliko željena titula u vražiju mater :banghead:.
Neću sada da pljujem po našim igračima jer dovoljno sam večeras isfrustriran ovom petardom,mada sam stekao utisak da smo mogli i gore proći.
Ako nam je za utehu,a jeste,i ciganija je dobila preko pičke u Glasgovu :D.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Trčali su dva puta više i brže od naših, pregazili su nas. Više kondicije - nije ti duša u nosu - brže razmišljaš. Vidilo se već nakon 10 minuta sa kojom lakoćom su rješavali naš blok. Pas pas pas, a naši ne znaju ni gdje je lopta. Naši nisu imali odgovor, imali smo previše nespremnih igrača u 11. Jojić ne može odraditi sprint i dobiti ni jedan duel. Marković takođe. Hoćeš da pobijediš Partizan? Samo prepusti inicijativu i pusti kombinatoriku pomenutog dvojca i dobićeš loptu na tacni za ključni pas i gol iz kontre u roku od dva minuta. Ove iz odbrane neću ni da komentarišem, oni su svoj doprinos dali, kao što je jedan kolega ranije spomenuo, igrači dovedeni iz Zete, Vojvodine, Voždovca i Napretka, tačka. Ne mogu ni očekivati više od njih, ali od Markovića i Jojića itekako mogu. I pored toga jedan Urošević, na srce i spremnost (svaka mu čast), a i malo znanja, pokazuje kako bi jedan igrač Partizana trebalo da izgleda na terenu, pored Zdjelara i Rikarda, naš najbolji igrač ove sezone.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.032
Локација
Uvek uz Partizan
Činjenica je da Feyenord i mi ne igramo isti sport. Pokazali su nam i Gent, Flora i Anortozisa gde smo i šta smo. Kako li je sada ovima iz Sparte kada ovo gledaju. Ne postoji uprava, ne postoji nikakva vizija, a bogami i trenera (stručnog kadra) je sve manje. U mojoj ekipi bi bilo mesta za Rikarda, Zdjelara, Natka, Popovića, Uroševića, Meninga, Milovanovića. Većina bi nažalost bila van prvih 11.
 

maxa14

Početnik
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
121
Reaction score
254
Jos jedno uzasno izdanje naseg Partizana.Ali samo jedno da kazem….mi smo ..cke par ekselans…Vucelic, Vazura i Iliev kupe kajmak, a mi se istresamo na igracima…nikakav protest, reakcija…mislim i ja sam isti seronja
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pola foruma je nervirao ali je @Matke22 u pravu za svaku reč koju je pisao u prelaznom roku. Ostaje nada da sledi smena generacije a ovoj od srca želim da pre odlaska uzmu titulu.
Fk je amaterski klub bio i bice. Ne vredi se nervirati oko njega. Te forice kako imamo popunjen tim i kako nema na trzistu dobrih igraca su za debile.

Bilo je slobodnih igraca na izvoz. Da smo doveli centralnog veznog i jedno krilo uz Svetu Markovica ova ekipa bi skroz bila drugi nivo i manji posao bi bio na leto.

Ovako moramo da gledamo poluigrace uz 4 fudbalera u ekipi. Sto se mene tice, pogledacu derbi samo i to je sto se ove sezone tice to. Sve manje mi se prati fk, ovoliko jebanje u zdrav mozak navijaca od strane kluba je dostigao vrhunac.

Ps gde je neki novinar da pita kako je moguce da Partizan ima samo 3 stranca? Gde je pitanje za Stanojevica zasto nije unapredio ekipu pojacanjima? Jel moguce da ga niko ne pita kako je moguce da ne vidi da je veciti rival za klasu jacu i da nije nista ucinio da tu razliku makar malo smanji?
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Pa i u nedelju je Spartak u razmeni pasova zaličio na Fejnord, samo im fali završnica.

Ovo je potpuno realan rezultat sa ovakvom ekipom, sa ovakvim golmanom i trenerom iz bata Đora akademije fudbala. Demonstracija modernog fudbala.
Ne bih se slozio. Ipak bi rekao da smo imali srece, mogli su veceras pasti i neki rekordi. Bojim se za revans.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.994
Reaction score
26.027
Локација
ante portas
Ne treba se previše nervirati. Ovi su za bar tri klase ispred nas. Mogli su da nam daju još 3 komada. Zašto je tako je pitanje za onu SNS bandu u upravi kluba! U Partizanu bar četvorica treba da ostave fudbal i bave se nekim drugim sportom. Nije potebno da im imena spominjem, znate i sami.
Lepo je videti te opet :D
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Da budem iskren nesto me i nije drmalo uzbudjenje pred ovu utakmicu. Slucaj Asano, pa Suma a odmah zatim i Scekic me je nekako bacilo u apatiju. Fejsa je samo potvrda onoga kako se radi u Partizanu. Mi od Poledice saznajemo da se Scekicu duguje ozbiljan novac, o Asanu ni rijeci vec mjesecima nit ko pita. Suma je otjeran iz kluba, a oni pricaju kako nikad nije bilo bolje. Nije da nismo imali probleme i ranije, ali ce sve kulminirati ove sezone. Prvi put Partizan nije u mogucnosti da dovede solidnog domaceg igraca sa nasih livada i da od njega napravi igraca. Razlog za to je sto niko nece da dodje u blato u kojem se valjamo i sto se svima duguje. Pogledajte samo na sta nam stadion lici, pa zar nikoga nije bar malo sramota? Hej duguje se cak i cistacicama. Na sve to oni stavljaju za nase prilike astronomske cifre za ulaz na utakmicu, da li mislite da je to slucajno? Sve to i mnogo vise je doprinjelo da bude 10000 ljudi na stadionu za osminu finala jednog evropskog takmicenja. Sada u nedelju nece biti ni deseti dio toga. O tituli necu ni da razmisljam jer se sva infrastruktura u drzavi upregla da cigani budu prvaci, pa pogledajte samo naslove i hvalospjeve po medijima jutros posle 3-0.
 

Cane77

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2021
Порука
108
Reaction score
266
Локација
Bileca
Svaki komentar je suvisan. Imas 2-1, ni sam ne znas kako, igras na svom terenu, imas satro jaku odbranu, i ti primis 4 gola do nekog 75 minuta, kada li vec primismo onaj peti gol.
I cigani su nas pojeli na sredini, ovi su jos brzi pa su nas razmontirali svaki put kad su imali situaciju za brzu tranziciju. Vujacic i Sanicanin su dobri kada brane mali prostor, kad igraju protiv sporih igraca. Cim se malo igra ubrza oni ne znaju gdje se nalaze. Mnogo sporo, mnogo tromo. Mi pricamo o LS, mi ljudi nemamo tim ni za LE, sprdali smo cigane za 0-6 protiv Bajerna ili 4-5 od PSZ i Totenhema a nama jebeni Fejnord spakuje pet na JNA. Pa koliko bi primili od Levandovskog i drustva? Strah me da ne osvojimo titulu sledece sezone pa da ne padne brukanje i rekordi u LS. Stanojeviceva citava filozofija se sastoji od toga da se igraci bore i da iz te neke borbe i zelje nesto naprave. Beskrajno limitiran tim bez ijednig individualca koji moze da napravi potez koji dize publiku. Zdjelar je personifikacija ove ekipe, pri tom nista lose ne mislim o njemu...
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.889
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
...ali bi i za to pljuvali stanoja...

Kritika igre, mogućnosti igrača i potencijala za, barem, šansu da se približimo savremenom fudbalu nije pljuvanje.

Jbg, Stanojevićeve taktike i razmišljanja su bili poznati i pre nego se vratio. Niti sam, npr. ja pljuvao, niti je ovo od sinoć neko iznenađenje.

To nam je što nam je.

Enjoy, što bi rekao Saša Baron Koen.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top