Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.772
Локација
Beograd
Onda nije stvar u ishrani, već u kvalitetu.
Kritikujete, pljujte, podizite standarde, ali znajte bar o cemu govorite.
Slušaj, meni je Jojić jedan od simpatičnijih momaka u ovom Partizanu, ali to ne znači da sam oduševljen njegovim igrama od kako se vratio u taj naš Partizan.
Podržaću ga, kao i svakog ostalog u našem dresu, kada sam na stadionu, ali to ne znači da sam toliki mazohista pa da ću ćutati do kraja sezone (na tom istom stadionu), a da im ništa ne kažem ukoliko ne vidim nikakav napredak tokom te iste sezone...
Da li Zeka igra lošije nego što smo se nadali zbog njegove ishrane ili nečeg drugog, trećeg, četvrtog, ne možemo da znamo, ali za ishranu se ,,hvatamo,, zato što znamo da je vegan, a i zato da nam brže prođe vreme do sledeće Partizanove utakmice...

Što se mene tiče, znajte da se često šalim kad vam se učini da nešto ozbiljno pišem, ali isto tako kad vidite da se šalim, pomislite na to da u svakoj šali uvek ima bar malo istine...
Što se Zeke vegana tiče nek on sutra reši utakmicu u našu korist i svi ćemo biti zadovoljni...

@espinosa
Ne znam koje si struke ili specijalnosti, ali internet mreže (i forumi) i služe da se i oni koji nisu ,,iz struke,, oglase povodom svega i svačega, i ishrane, i medicine, i fudbala, i filmova, itd...
E sad, ko se više razume u nešto...veliko je pitanje...zavisi šta se uzima kao neko ,,merilo,,...
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.532
Reaction score
4.165
Локација
Ljubljana
Može da nam ugrozi povlašteni status u žrebu u četvrtom kolu
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Dajte ljudi pa nije Popovic tolika rupa. Branio je i pre, nije novajlija. Zna šta i kako, naravno nije kvalitet Stojkovića, ali nema potrebe da brinemo toliko. Ucice sutra ono što nije na JNA, i neće biti problema :partizan-fan:
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Lepo što pratimo potencijalne rivale i naš status, ali imamo sutra DAC pa se nadam Sochi. Status nosioca kurcu ne vredi u slučaju Partizana gledajući našu istoriju. Iskreno mislim da smo bili nepovlašćeni bolje bi prošli. Dobiješ vice prvaka Slovačke i top 5 Rusije. Idi u pizdu materinu sa statusom povlašćenih.

Za sutra iskreno nema brige, gazimo ove, sutra se vraća za promašeno u Beogradu. Za dalje…polako
 

Dr. Okltis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2021
Порука
69
Reaction score
133
Локација
Srbija
Gledao sam Soci protiv Novgorada,ako te ne mozemo da pobedimo onda bolje da se ostavimo Evrope na neko vreme dok ne dodje uprava kojoj nije cilj da unisti klub.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.772
Локација
Beograd
Aaaa, sad vam dobar i Stojković i Miljković, a dok su bili na terenu i nisu bili baš nešto, a? :D

Da ne citiram Direktora, poruka mu je iznad ove moje, al čovek je u pravu...
Sutra gazimo ove, i jebeš status povlašćenog to nama ionako ničemu ne služi...i daj da gazimo i sve ostale - redom...
Sa sve Popom na golu, Veganom kao centralnim, Dačom kao umetnikom...i sa Miljkonovom zamenom...

A i da sutra ispadnemo...bar onda možemo da se totalno fokusiramo na duplu krunu! I da ne trošimo novce za pojačanja!

A i zaželeo sam se da budem uživo na JNA...pa makar i ne bilo evropskih utakmica za navijače-šminkere-pozere...
Mi pravi smo tamo i kad govna padaju sa neba.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.170
Reaction score
14.581
Локација
Brdo Banovo
Dobiješ vice prvaka Slovačke i top 5 Rusije. Idi u pizdu materinu sa statusom povlašćenih.

Ne, najbolje da dobijem cetvrtog u Slovackoj i top 10 Rusije.
Jeste da nam je uprava jebala majku, ali..top 5 Rusije.
Da se ne zajebavamo, Zenit i Cska. Ostalo, tanko, Lokomotiva, Krasnodari i ostali Kazanji.

Ako ne prodjemo, to 'e samo sto smo kurac( by @Enslaved ) , ne zato sto su oni top bilo cega.

Ej bre, alo bre, liga konferencije
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
@ulaz "O"
Nemoj pogrešno da me shvatiš, gledam ostale parove, bilo je daleko lakših opcija u obe runde. Iskreno sam pre za jake grupe a ovamo ne moram baš da grickam nokte kod žreba.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top