Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
543
Reaction score
2.170
Локација
45
Свака част Поповићу, много ће му значити ова утакмица за самопоуздање. А остатак...нека нам је Бог у помоћи са Русима.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Najbolji igrač- golman.
Strelci da nisu bili strelci izgledali bi kao muve bez glave... Ipak gol je gol.
Doktorska partija Zdjelara, dobro je što ću zaboraviti ovu utakmicu sutra i ovo izdanje večeras.
Bravo za pobedu Partizane.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Nije ovo bilo lose iako se cini da smo pravili greske ali imam pitanje. Da li je neko na forumu ocekivao da slovaci nece pokusati ni gol da nam daju na domacem terenu?
Prosle godine smo konstantno igrali sa Zdjelarom-Scekicem u 11 zato smo nazad bili cvrsci. Igramo ofanzivnije i to je to.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Dundjerska Streda arhivirana, duplom pobjedom i toeto.

Da smo koji gol jos dali u Bg ovo danas bi bila opustena utakmica, medjutim mi promasujemo kuci pa onda mi i sudija izmislimo im penal. Dobro se zavrsilo i to je jedino bitno.

Ko je gledao snimke sa treninga i priprema, pa vidio kako Popovic trenira nije izenadjen ovom odbranom penala.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.183
Reaction score
6.987
Локација
NbG
Sto rece Matke Vujacic u prvom tempirana bomba, ne znas dal ce da kiksne il da dobije drugi zuti. Jojic providan, Lutovac u nekim situacijama izgubljen. Natho doktorski podelio par lopti, Zdjelar herojski kao i uvek, a duh Stojketa ostao da visi nad Popovicem (i mi duha za trku imamo) pa se vise plasim slobodnjaka i kornera nego situacija 1 na 1 i penala.
Najbolje od svega je rezultat, idemo dalje, pojacanja su za sisice :ziveli
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Kao sto sam i napisao pre neki dan nakon meca sa Vojvodinom, bas smo zajebana ekipa, nesto poput AEL-a iz Limasola kad su nas eliminisali...Dosta cvrsta odbrana plus par igraca koji jednim potezom mogu resiti mec. Barem tako za sad izgleda, videcemo protiv jacih ekipa. U svakom slucaju bravo za prolaz sa dve pobede bez primljenog gola. Sad bi bilo dobro pojacati se...
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Gledao sam nazalost samo zadnjih 20 ali dovoljno da vidim da Pop brani penal i Rikardo ga daje. Mislim da je ovaj mali Milovanovic zver gledam kako se krece po terenu,odlican je. Recimo Saponjic je u toj kretnji bez lopte izgledao kao zalutao na teren a ovaj mali ce biti dobar igrac.
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Bravo Partizane!

Pohvalio bi Popa i Zdjelara. Neko iznad je napisao za Jojica da ide u funkcionere, ja iskreno mislim da nije ni za toga, mozda jedino da Bilju Obradovic, nasledi...
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.990
Локација
Kobasicarija "Venac".
Odigras los mec i dobijes dva razlike. To moze protiv kluba koji se zove dac. Malo pohvalnog za igru, a malo i za same pojedince. Cast popu i bibrasu. Da se udaramo u gujzce za promasen penal i onu stativu. Doduse i ona rikardova “vratnica” je bila nestvarna. Treba nam sveze i kvalitetne krvi za dalje korake. Ovakvi kakvi smo, bojim se da cemo biti dzak za udaranje timovima koji su klasu iznad nas
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
Bravo za prolaz, bez primljenog gola. Bravo za fajtere Zdjelara, Lutovca i Uroševića. Verujem da odbranjeni penal Popoviću taman dovoljno može da utiče na samopouzdanje i sigurnost.
Jojić i Holender potpuni trulež, igrači manje koji ama baš ničemu ne doprinose. Pojačanja su preko potrebna.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Nema tu šta puno da se priča, ako nas par sa Foruma vidi od početka priprema da ovoj ekipi umesto Vujačića fali štoper koji poseduje brzinu i tehniku, umesto Miljka/Živka/Lutovca desni bek, umesto Jojića/Šćekića vezni, umesto Lazara Markovića desno krilo stranac nemamo mi puno šta pričati o fudbalu. Strašno limitirana ekipa što se tiče fizikalija smo i to baš bode oči i meni barem smeta...

Mi od 4 defanzivca imamo štopera i desnog beka tempirane bombe, na nekoj utakmici ćemo pući samo tako. Vujača je dobar za ove amatere ali za malo potkovanije i fizički spremnije igrače je baš tanak.

Ne sviđa mi se ni fizička sprema naših igrača, slabi smo baš ali ajde...

Pohvalio bih i Jovića koji je uneo živosti ulaskom, defanzivno je bio odgovoran.
 
Последња измена:

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.400
Reaction score
4.629
Локација
Zemun
Meni je svanulo kad je Stanoje napravio izmeni Jojic-Scekic. Nemam nista protic decka, cak ga gotivim i ako pogledate upise od ranije, molio sam Boga da se vrati, ali ovakva igra, nedostatak snage i duelu, nemam reci...
Stanoje im prepustio igru, znajuci(misleci) da me znaju. Zajvaljujuci malom Popu odosmo dalje, bilo bi bas cupavo da nam uterase iz penala ili ostalih prilika.
Upravo? Iglice? Gde su pojacanja?!
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.272
Reaction score
7.015
Bitna pobjeda da nastavimo niz iako iskreno nisam bas optimistican, ne znam kakvi su ovi rusi, ali sigurno su bolji od ovih dundjera. Neko je od forumasa uradio analizu slovaka i bukvalno je sve bilo kako je pisalo u analizi. Idemo dalje i to je jedini bitno, pa da se pobijemo s rujama.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
[QUOTE="srna, post: 1154974, member:
A mozda sam sanjao i finale.
IDEMO DALJE DVA KOMADA NASA NADA.
[/QUOTE]

Stvarno ispade DVA KOMADA NASA NADA.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
AZ Alkmar.. Vrhunska igra, dopadljiva za oko (do 15 min pred kraj), al na kraju..
Zašto spomenuh prethodno?
Zato što će pretpostavljam, većina reći da.. Uzalud dopadljiva igra, rezultat se piše.
I pored pobede, prolaska u narednu rundu. Meni lično se ovo večeras, nije svidelo.
Igrali jesmo taktički, na rezultat. Večeras je to prošlo (Sa jednim i više no prosečnim protivnikom).
Ne svidja mi se, jer se plašim, da če ovakva igra, kad tad da nam se obije o glavu. Veoma lako je to moglo i večeras da se desi.
Imali su dobru šansu u prvom, stativu u drugom, penal.
Al, da ne mračnim, kada vreme nije.
Čestitke na pobedi.

Zaista sam srećan zbog Popa!
Svaka čast na večerašnjem nastupu.

Rikardo, kod drugog gola, moglo se videti, koliko znači pravi centarfor.

Urošević, zaista još jedna u nizu dobrih utakmica.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top