Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Veselin

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
36
Reaction score
102
Локација
Požega
Bravoooo Partizane!!!! I opet Bravoooo!
* dac = seljačka + prljava ekipa = nisu oni baš toliko loši = od sličnih, ovakvih, smo djuture ispadali u prošlosti.
* neću ulaziti u raspravu, poštujem svačije mišljenje, ali ja sam zadovoljan !!!
* otresli smo ih i samo je rezultat bitan: 0 : 2 u gostima, u Evropi, = bravo.
* dalje, šta će biti protiv sočija, ja nzm. Novi mečevi, nova nada...fudbal nije linearno progresivan, pa da očekujem lošiji rez., za onoliko koliko su oni bolji od dac-a. Možda i mi budemo još bolji tada...
* Srećan sam kao dete, zbog Pantića i posebno Popa, jer sam sumnjao u njih...Pantić dao evrogol, za 1:0, šta bih više?...a kad je Pop skinuo penal, koji nije postojao, nosao sam sina od 11g. od sreće, po celoj sobi...inače mali, je već sada veći Partizanovac od mene, onako detinje...To smo mi.
* pojačanja neće doći...miševi ne dovode pojačanja...glupo mi je da maštam o tome...
* ja znam da mi hoćemo bolji fkP, ali ja sam ponosan na ove momke večeras, ima tu hemije, a to je bitno...igrači su "moji", mog(našeg) kluba...ja bolje nemam.
* igra na početku, standardni bojažljivi fkP, na strani, u Evropi, kao i uglavnom...to je do glave...ali možda i do trenera...zato je bitan bio Pantićev gol...da je Ric dao u nadoknadi za 2:0, bila bi druga pesma u 2.poluv. ...penal nije postojao...Vujačić loš danas, Holender takodje...Izlaskom Bibrasa, malo smo se raspali...sve u svemu, nismo mi bogati real ili sl. da meljemo svih 90minuta...Partizan je ipak, za mene, večeras bio real: #1. Zato što ga volim. #2. znajući ko ga "vodi" i "upravlja".
Ajmo po Voždovac.
 

PAOK hool

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
360
Reaction score
144
Локација
Београд
Rano je zaletati se sa zaključcima ali možemo da se složimo da smo večeras videli slabosti ovog tima. Najviše se ogledaju u tromosti odbrane, pre svega Vujačića i Saničanima. Oni svakako imaju svoje kvalitete i za našu ligu su i više nego dobri, ali prve ekipe sa malo bržim igračima nam prave ogromne probleme...

Druga stvar je igra koju je postavio Stanoje, a od koje sam dobio čir na želudcu u 5. minutu meča. Ja ga neizmerno volim, ali je postavio čekalicu i dao im loptu, a u veznom redu i na krilima spori igrači. Uz dužno poštovanje Markoviću, ali on da i dalje ima taj kvalitet verovatno ne bi bi ovde gde jeste. Ja naravno govorim iz perspektive osobe koja nije stručna ali ovo me je dovelo do šizofrenih cepanja.

Popu bih čestitao večerašnju partiju. I prošle sezone je nagovestio kvalitet, a na ovoj utakmici potpuno opravdao epitet broja 1. Naravno, fali mu rutine i sigurnosti, ali ovog momka treba istrpeti i kasnije unovčiti. Sve od osobina je tu, samo da dođe iskustvo.

Živeo Partizan! :napred-partizan:
 

djolehaubica

Početnik
Учлањен(а)
12.12.2011
Порука
86
Reaction score
598
Cestitke na prolazu ali ovo je skroz slabo,bojim se da ce nas Rusi urnisati i zavrsiti posao vec u prvoj utakmici.

Što bi rekao veliki Meša "Boj se ovna, boj se govna, a kada ću živjeti?''

Gazimo bre ovo lagano sve do trofeja koji nam pripada, ako ništa onda bar na konto onog nikadprežaljenog finala '66...

Kosmička pravda je jedina konstanta u univerzumu, zato ne brinem, u narednih milion godina će se po zakonu velikih cifara to morati iznivelisati... :D

Elem, mogao sam juče da prisustvujem ciganskoj utakmici u svojstvu vaspitača. Naravno odbio (poljubac i benificirani staž bratu Grnčariji :clap:action-smiley-031:). Sad mi kaže žena, ovako zadovoljno rasturenom, citiram: "Mogao si povesti ovo četvoro, misleći na našu stariju ćeru i sestrina tri delikvenata u nastajanju :D ( 5,6,6 i 7 godina) , i da zapalite radoznalu cigansku klinčadiju sa Vučiću pederu!", i u istom dahu nastavlja kako bi se cigani iz momenta kurčili da su njihovi klinci srušili pičkoustog, a da bismo zapravo mi istinski profitirali pošto bi se psihopata obesio od muke jer čak ni on ne bi mogao dovoljno kvalitetno da ispinujr penzose kako su i deca strani plaćenici... :D

Sad lagano odšrafljujem vinjak peticu, spreman da na tananoj membrani hipofize štenmajzom udarim još jednu recku. Živeli braćo i sestre Grobari! :ziveli
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.226
Reaction score
4.038
Локација
Uvek uz Partizan
Naše tipično otaljavanje posla. Naravno da je uvek lepo kada se pobedi u Evropi pa još u gostima ali, uvek ima neko ali, omogućili smo im da budu opasni, da ugrožavaju previše naš gol.

Lep gol Pantića, svaka čast, nisam bio za njegovo dovođenje, neka nas uvede u Evropu i donese titulu pa da menjam mišljenje.
Bravo i za Popovića, po meni igrač utakmice.p

I za kraj, ljudi Predrag Strajnić nema pojma o fudbalu, toliko nema pojma da je mene sramota njegove sramote
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.659
Локација
Beograd
Još nešto što sam zaboravio da napišem: Pop brani penal, lopta ide u korner, svi naši igrači slave i čestitaju mu, umesto da se postave i koncentrišu da BRANE taj korner. Iskusnija i bolja ekipa od ,,Dunavske,, bi nam tako uvalila gol dok mi slavimo...ne može to tako u ozbiljnim utakmicama,ne može koncenracija da pada ma šta da se dešava prethodno na terenu...
Ali dobro...bilo pa prošlo, ode ova utakmica u arhivu, teraj dalje!



i znate kako je, ima raznih ličnosti koje izlaze iz te naše ,,fudbalske škole,, ali ovo malo što sam video izbliza u Teloptiku, ili one izjave naših klinaca što vidim i čujem na Jutjubu...sve to nam govori da su to UGLAVNOM neka vaspitana deca, skromni momci, koji nikad ne žele da sebe istaknu u neki prvi plan...
Lepo je to videti i čuti...
(I Pop je ta ista ,,škola,, takođe je branio za Teleoptik...itd...)
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Još nešto što sam zaboravio da napišem: Pop brani penal, lopta ide u korner, svi naši igrači slave i čestitaju mu, umesto da se postave i koncentrišu da BRANE taj korner. Iskusnija i bolja ekipa od ,,Dunavske,, bi nam tako uvalila gol dok mi slavimo...ne može to tako u ozbiljnim utakmicama,ne može koncenracija da pada ma šta da se dešava prethodno na terenu...
Ali dobro...bilo pa prošlo, ode ova utakmica u arhivu, teraj dalje!



i znate kako je, ima raznih ličnosti koje izlaze iz te naše ,,fudbalske škole,, ali ovo malo što sam video izbliza u Teloptiku, ili one izjave naših klinaca što vidim i čujem na Jutjubu...sve to nam govori da su to UGLAVNOM neka vaspitana deca, skromni momci, koji nikad ne žele da sebe istaknu u neki prvi plan...
Lepo je to videti i čuti...
(I Pop je ta ista ,,škola,, takođe je branio za Teleoptik...itd...)
Tako je Gorane, lepo primećeno. Ne rastu kod nas gobeljići, bajkovići, stojkovići... to izlazi samo iz ciganske pičke. Prvo vaspitanje, pa sve ostalo.
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
984
Reaction score
1.972
Bez 3-4 ozbiljna igraca koja naravno nece ni doci,cini mi se da je nas tim tempirana bomba koja ce eksplodirati u negativnom smislu.E sad da li ce se to desiti zbog nekog u odbrani,veznom redu to ostaje da vidimo.Daj Boze da gresim ali mi opasno mirise na tako nesto sa nekim ozbiljnijim protivnikom
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Свака част Поповићу, много ће му значити ова утакмица за самопоуздање. А остатак...нека нам је Бог у помоћи са Русима.

Много ће више значити форумашима него њему, мали и нема проблема са самопоуздањем, за све ове утакмице ја и нисам видио његово превелике грешке, ту и тамо излети не потребно или не излети а требао би, али није то ништа што нисмо гледали и код Стојкета.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Bravo crno beli, odradjeni slomadjari, gol uz sav trud nismo primili.

Ponoviti to sa Socijima i "najavljenim" Berlin unionima i ulicama crvenih fenjera.

Gazi sad, gazi.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Drago mi je da mi je Popović stavio muda u usta partijom danas, čista desetka, bravo mali, volim kad ovako ispadnem magarac.
Natho je pravo blago, koliko preciznih dodavanja, ona asistencija je pravi potez majstora. Pantić nastavlja da grize i igra dobro, Rikardo nastavlja da ulazi u šanse i igra za tim i vratilo mu se golom.
Odbrana danas mnogo slaba, od Saničanina sam očekivao više iskreno u odbrani, previše izlazi i komunikacija mu nije na nivou. Vujačić standardne plus-minus faze u igri s sporim trkom i jakim skokom, buzdovanski tip.
Tuga što je prekasno započet ovaj eksperiment s Lutovcem a Živković imao suspenziju dok je Miljković takav kakav jeste.
Ako Šćekić ne počne protiv Rusa nas će Noboa i Popov rašrafiti, Jojić je ponovo igrao ono staro.

Naredno kolo će pokazati od čega smo satkani čini mi se..
Tipična Stanojevićeva pobeda, iskreno nisam brinuo za prolaz. Pet mečeva bez primljenog gola je uvek dobra stvar.
Čestitke igračima, upravi jebem celu familiju u pičku, igrati bez desnog beka, zadnjeg veznog i ozbiljnog startnog štopera kvalifikacije je sabotaža 1 kroz 1.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.433
Reaction score
11.904
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Stanojević da poljubi mlađanog Popovića u vrh glavića što nismo došli u priliku da nas izbace ovi paceri.

Radujem se što gledam Zdjelara i Natha, lažem se da me Rikardo podseća na pokojne Čureta i Vokrija...

Dok čitam upise forumaša, obliva me hladan znoj. Jel ovako treba da igra Partizan, jesu li nas konačno ubili?
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
malo sam istrejtirao.. par kiselih vodica buksnica pa da napisem koju…

Pop - necu o Popu (ko “prati” neke moje ranije postove zna za moj stav - deca su deca, pustite ih! )
Vujacic - Sanicanin, dva sustinski ista stopera (sto po mom vidjenju fudbala - ne ide) sigurni, cvrsti, retko kiks, ali kad se desi kiks (a desi se svakome) e onda je to gol sansa za protivnika, a daleko je DAC od grupne faze!
Lutovac - svaka cast momku, gde je on odigrao znajuci da ce dobiti 2minuta u sledecih ko za koliko utakmica na svojoj poziciji, jer se na ovu prinudnu vracaju Miljkon (falio veceras) ili Zivkovic
Zdjelar, Scekic, Jojic - ja ne vidim razliku.. + / - vise manje, isto…
Natho/Pantic - ista prica.. Natho par majstorskih asistencija, Pantic - gol!
Markec/Jovic/Holender - isto
Rikardo - daj brate nismo mislili mi ozbiljno ovde na forumu da si privatnik, budi bre privatnik udri samo!!!

Stanojevic - znam da analiziras, znam da radis 0-24, znam da zelis najbolje nasem Partizanu, i hvala ti na prolazu, ali brate, Stanoje.. kako sa ovim idejama protiv nekog jaceg? Kakav je ovo fudbal? Koja je ovo ideja?

Jel ti falio Maki Banjak da odigra makar desnog beka?? meni jeste.

Jel ti falio Sejduba makar poslednjih 20min?? meni jeste.
Jel problem ubaciti Bazdara i Milovanovica ranije? meni nije.

Ovakvom igrom smo stvorili 13 stopostotnih sansi u Irskoj onda, a posle isprali od tih Iraca!
Ne zajebavaj vise, daj fudbala!!!


Upravo!! pa jer vi ljudi stvarno nemate problem da vam mi zelimo rak ovde?? Ja znam da ste imbecili, da ste polunormalni amateri, ali daaaaj zamazite nam oci makar sa nekim laznim Brazilcem, nesto!!! da udje sa klupe da se lozimo, debili, sve vam jebem nesposobno!!!

Napred Partizan!!
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Kao sto rece Zatucani gore, pridruzujem se trpanju muda usta od strane mladjanog Popa, zaista sam bio ogroman skeptik, drago mi je da me je malac demantovao, svaka cast.
Svasta je moglo biti da je usao taj penal, bas svasta. Mi u drugom poluvremenu sem tog drugog pogotka nismo postojali na terenu.
Ali dobro, sad ojebati Vožda pa dočekati i taj Soči kurčevi.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.990
Локација
Kobasicarija "Venac".
Moze se bolje od ovog, siguran sam. Stanoje ce zategnuti stvari za ruse, ali videcemo da li ce to biti dovoljno.
malo o igracima:
Lutovac se nije snasao
Vujacic odigrao najlosiju jacu utakmicu od kako ga gledam
Jojic? Njega necu kuditi. Loptica je u polju struke. Neverovatno mi je da ne trazimo stranca na ovoj poziciji. Pazi, imamo dva igraca fore sa stranim pasosima!
Holender je igrac koji ima odredjeni kvalitet(gledali smo ga vec), ali je skroz van ritma ili forme, sta god. Nadam se da ce kliknuti cim pre
Sanicanin za sada korektan. Penal nije bio.

sochi je zasigurno svemirski brod za dac. Trebace nam puno znoja, umeca i srece.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.007
Reaction score
11.827
Локација
JNA
Bio sam na nekoj proslavi, tako da nisam ni bio u prilici da gledam utakmicu. Ja pijan, a iza mene u prozoru refleksija utakmice koju naravno nisam ni mogao da vidim kako treba. Uđem na mozzartsport, vidim Popović odbranio penal, a 30 sekundi posle toga mi stiže notifikacija na telefon, Rikardo za 2:0! Nakon toga sam se od sreće napio još više.

Ukoliko se ne varam, mi od početka sezone nismo primili gol?

Biće sve dobro...
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Bez obzira na sve, moramo biti zadovoljni. Dve pobede bez primljenog gola i prolaz dalje. Da je mene neko pitao pred dvomec, ja bih prihvatio bez razmisljanja. :D
Mislim da smo u taktickom smislu bili odlicni. Defanziva je odradila svoje, i mi smo tu, manje-vise, stajali korektno. Sa druge strane, sto se ofanzive tice, mislim da je od starta bilo jasno za sta smo se opredelili. Kada igra Natho, sa Markovicem, uz dva zadnja vezna, ne mogu da ne razmisljam o nasem opredeljenju da se naoruzamo strpljenjem, i uz sve benefite Nathovog pasa i Markoviceve brzine, cekamo kontre i polukontre. Jednostavno to je logicno resenje, jer igramo u gostima, a nosimo pozitivan rezultat iz Beograda.
E sad, dve stvari koje iz ove perspektive meni nikako nisu jasne. Prva stvar, mislim da je to bilo najizrazenije u prvih 20 minuta meca, ali se osetilo i tokom cele utakmice. Nemam ni jedno logicno objasnjenje, zasto smo mi usli nervozno u mec. Igra u nekom grcu, ne mozemo dva pasa da povezemo, neki nerezonski potezi... A opet kazem, ne vidim zasto.
Druga stvar, pomenuo sam gore takticko opredeljenje sto se ofanzive tice, i u toj postavci bi trebalo da imas dva stamena zadnja vezna, koja ce upravo taj pritisak koji vrsi protivnicka ekipa, smanjivati tako sto kvari te napade, i tacnim pasom ka napred to rasciscavati. Nemojte mi zameriti, ali ja sinoc nisam video dobijen duel Jojica. Moze sad da se kaze, e posle utakmice svi su pametni. Moze, ali Jojic sa fizikom ima problem, vec duzi period, pa mi je totalno nelogicno otkud on u takvoj postavi. Zaustavicu se tu.
Mislim da je jasno sa kakvim kadrom raspolazemo, i drago mi je sto Stanojevic, hteo neko to da prizna ili ne, uglavnom i pravi postavku prema protivniku, i sam taj kadar zna kako da iskoristi na maksimalan nacin.
Sledeci stepenik, ozbiljniji protivnik. Ali mislim da ne treba da se zalecemo, ni sa prevelikim ocekivanjima, ali niti sa pesimizmom. Definitivno nisu Bajern, nisu ni Streda, ali sam siguran da i sa njima moze da se igra. Recimo, kao protiv onih Turaka, Malatijaspor. Uz malo vise koncentracije, kao i da u te meceve udjemo sa dosta manje nervoze kao sinoc, i bice sve to u redu. Korak po korak...
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.460
Reaction score
2.236
Ipak posle svega fudbaleri i struka u klubu zasluzuiju cestitke na odlican pocetak sezone. Da imamo nikakvu upravu imamo da nam fali jios neko pojacanje i to stoi, ipak uspeh i pobede do sada treba pozdraviti dokle ce da teraju bez primljenog gola i pobede videcemo. Ipak za nesto vise treba odma da se ekipa pojaca posle da ne bude kasno.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Druga stvar je igra koju je postavio Stanoje, a od koje sam dobio čir na želudcu u 5. minutu meča. Ja ga neizmerno volim, ali je postavio čekalicu i dao im loptu
И то мени највише смета код њега што чак и против оваквих екипа калкулише. Кад си бољи онда идеш да их надиграш. Прошле године се намучисмо против молдаваца баш због оваквог приступа. Такође не могу да разумем да мењамо стил игре у односу на то да ли играмо у гостима или код куће. Терен је исти и овамо и тамо, ДАЦ је ДАЦ и овамо и тамо.....то није само сад случај то траје годинама и није проблем само наш већ глобални......ту се више ради о психологији него о нечему што може да се рационализује. Чак и да смо играли против турака који су незгодни домаћини то није разлог да не приступиш исто против тог истог тима као у првом мечу (Малатија нпр)
Резлултатски је сезона перфектно почела али неке ствари морају да се исправе. Офанзива може да да гол било коме....одбрана највећи проблем
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top