Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Bravo za zelju i borbenost
Bravo za prolaz

Tim je poprilicno limitiran ali ocigledno da je dobra atmosfera, takvi kakvi su deluju kao tim i to je sinoc bilo presudno za prolaz dalje
Stanoje izvlaci maksimum
Hvala ljudima koji su dosli sinoc na tekmu
Istok je mama

Jug jug pusi ga

Bolje pisati onda o ratku
 

Miki80Pancevo

Početnik
Учлањен(а)
19.07.2021
Порука
17
Reaction score
56
Локација
Pancevo
Forum=novinari=uefa ako ti je lakše.
Ali ako se bolje osećate, pišite ceo dan o tome.
Pa šta ko je bio delegat?To fare radi mahom a ne delegati u većina slučajeva.
I da je prijavljeno za to se dobija uslovna kazna(cigani u Borisovu), ako smo i dalje pod uslovnom onda će biti 1 ili 2 bez publike.
Ma da koga je briga za 1 ili 2 utakmice bez publike?!To kada sam rekao delegat iz C.G a jos siptar mislio sam da lagano moze da provuce to skandiranje kroz izvestaj....I na kraju posto mi se cini da podrzavas to skandiranje voleo bi da mi objasnis cemu to?! Uefa utakmica ekipa iz Rusije i skandiranje Mladicu?!A onda glavama sa juga smeta skandiranje Vucicu federu?! Nidje veze
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Drago mi je sto sam juce prvi put od kada se stanoje vratio neki novi i motivisani Partizan.
Necu o pojedincima , vecina vas je pisalo o tome i nema tu sta da se doda .
Meni se cini da su juce svi , sem Sanicanicevih par vratolomija , odigrali dobru utakmicu i na tome im skidam kapu.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.516
Reaction score
29.314
Локација
Novi Sad
Lola izasao na zagrevanje, dok je trckarao neko sa Zapada (ulaz E, do juga) mu nesto dobacio, Lola ga pogleda i odmah kao "sta je bilo" i te nadrkane fore, ovaj sa tribina jos nesto dodao, Lola njemu potom uzvraca simulacijom klasicnog orala i krece ka tribini, hvataju ga tvojica (trener, mislim Ostojic i jos neko), smiruju ga i vracaju ga na vezbe. Eto tako nesto, klasicno ponasanje dva indijanca....
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana
Sa nekog foruma:

Santa Clara is with several cases of Covid-19 and they played yesterday match with only 14 players. They asked to postpone sunday league match. The other club (Moreirense) denied...because last season a third club (rio ave) refused to postpone their match with Moreirense facing Covid-19 cases in the squad too. That's the kind of people we get.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Evo i na srpskom...
---------------------

PROBLEMI ZA SANTA KLARU PRED MEČ SA PARTIZANOM: Moreirense odbio odlaganje duela

Portugalska Santa Klara suočava sa velikim problemom zbog koronavirusa koji je izbacio čak devetoricu igrača. Uprkos takvom hendikepu i blizine odigravanja utakmice sa Partizanom, uprava njihovog narednog rivala u portugalskom šampionatu Moreirensea, nije pristala na odlaganje meča.
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.386
Reaction score
5.166
Локација
Beograd
da je kojim slucajem prosao Soči, oni i ova Santa Clara bi leteli 13h avionom na gostovanja!

sto ne ukljuce i juznu ameriku, sve u jednu ligu i super

A tek Astana - Santa Klara preko 7200km udaljenosti (kao od Beograda do Njujorka). Ja bih izbacio sve te državice sa Kavkaza, Turke, Izraelce, Kazakstance i sve Ruse istočno od Staljingrada...


Нема потребе за страх од Санта Кларе. Саво ће нам уступити свој нотес са комплетним скаутингом Португалаца.

Е благо нама онда, он их је лепо изучио и скаутирао.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
A tek Astana - Santa Klara preko 7200km udaljenosti (kao od Beograda do Njujorka). Ja bih izbacio sve te državice sa Kavkaza, Turke, Izraelce, Kazakstance i sve Ruse istočno od Staljingrada...


To ti kazem, Beograd - Rio 9900
napraviti sistem i spojiti sve u jednu ligu i a u kurac!

Penarol - Partizan! spektakl!
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.791
Локација
"preko bare"
Nemam ništa novo da kažem, već je sve rečeno, ali moram da pohvalim stručni štab i igrače. Uprkos, a ne uz pomoć, uprave i navijača (svi znamo kojih) su se plasirali dalje. Za mene je to istinski podvig.

Želim im svu sreću protiv Portugalaca, jer će im trebati. Jedina pomoć koju mogu očekivati je od nas, ali i to se dovodi u pitanje poslije sinoćnjih skandiranja. Svi, i uprava i tužni navijači i sportski sektor, rade svoj posao maksimalno, samo se nadam da će Stanoje i igrači biti uspešniji od ovih drugih.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top