Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ljudi, možda sam lud ali sve vreme sam imao utisak sa lopta čudno odskače /kao balon po kaldrmi. Ne kažem da je opravdanje al odskače jako čudno i imam utisak da he to jedan od dva razloga za preskakanje igre. Drugi je disanje na škrge.

Odbrana nema opravdanje bikakvo.
 

-sule-

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
284
Reaction score
1.681
Локација
Beograd
Holender - Lutovac. E majko mila...realno su svi bili loši ali ova dvojica ccccc
Samo da napomenem da je Miljković odavno van konkurencije i od njega i očekujem ovo sto je odigrao.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.888
Reaction score
13.716
Имали смо шест дана одмора и опет нам није било довољно, а они са скраћеном клупом и утакмицом за викенд нас надиграше без већих проблема и да није било црногорске везе опет гол не би видели. Могао сам ногом да пробушим екран код оба слободњака Јојића. Натху се не указује никакво поштовање - НУЛА. Да је бар било оне борбе као против руса али није било ни тога. Ужасан меч, ужасан....резултат одличан кад се све сагледа јер смо били на прагу пораза 0:3

Ljudi, možda sam lud ali sve vreme sam imao utisak sa lopta čudno odskače /kao balon po kaldrmi. Ne kažem da je opravdanje al odskače jako čudno i imam utisak da he to jedan od dva razloga za preskakanje igre. Drugi je disanje na škrge.

Odbrana nema opravdanje bikakvo.
Одскаче само нама. Њима не одскаче.
 

BeerBrain

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
106
Reaction score
473
Локација
Novi Beograd
Meni je smešno više to uzdizanje Sume na nivo božanstva i kako on bar zna, večeras je pola sata izgledao kao kada klinac od 12 godina utrči da popuni broj sa ekipom iz kraja koja je 30+. Jedna šansa za igrača od milion i kusur....
Pritom je trčkarao kao klasičan rekreativac, ni na jednoj lopti ga nije bilo i ništa nije pokazao za tu njegovu bajnu superiornost i pare koje je plaćen.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.452
Reaction score
2.222
Da se ne lazemo mi teskom mukom mozemo dalje. Za igracki kadar iskljucivo je kriva antifudbalska i poltronska uprava.Nazalost za nas i jedan prosecan tim od sredine atlanskog okeana je ozbiljna ekipa i zato smo tamo gde smo u trece po redu evropsko takmicenje. Daj boze da jedem g na ali mislim da cemo evro sezonu zavrsiti pri krajem sezonu kupanja i suncanja.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Ljudi, možda sam lud ali sve vreme sam imao utisak sa lopta čudno odskače /kao balon po kaldrmi. Ne kažem da je opravdanje al odskače jako čudno i imam utisak da he to jedan od dva razloga za preskakanje igre. Drugi je disanje na škrge.

Odbrana nema opravdanje bikakvo.

Ovo sam i ja takodje primetio. Lopta svo vreme. Nakon svakog dodavanja. Nikada nije imala pravilnu formu kretanja. Svo vreme je nekako čudno poskakivala.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.758
Reaction score
29.641
Локација
Beograd
večeras je pola sata izgledao kao kada klinac od 12 godina utrči da popuni broj sa ekipom iz kraja koja je 30+. Jedna šansa za igrača od milion i kusur....

E dobro je da si nam rekao to za Sumu.
Ajd sad nam navedi ko je večeras bio bolji od njega?

I ako možeš, malo fudbalski: GDE je Sumino mesto na terenu, KOJU poziciju treba da igra, itd...

Ako ne možeš...onda nikom ništa...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
@Grave Nije možda mislio na ljude sa foruma, ima valjda živih ljudi koji to rade. Čak i u mom okruženju :ziveli
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
165
Reaction score
976
Локација
JNA
Ova LK je stvorena za nas , to su nasi dometi , nasa realnost , ako se i kvalifikujemo uopste u nju . Kako smo organizovani kao klub , od vrha do dna , sve je amaterizam , bas bas amaterizam , pa i skupljanje para za odlazak na ovu utakmicu sve o nama govori . Zalosno je samo zbog imena , istorije , igraca koji su nosili nas dres , dece i igraca koje stvaramo da ne pripadamo malo vise , bar korak vise , ali smo ipak mi treci rang evropskog fudbala trenutno , mozda i nize . Gledas ove realno lomove , i nas koji delujemo tri puta gori na terenu od njih , negledljivo totalno .
Jedna jako bitna stvar koju ne mogu da razumem , svi smo ovde prvi kad pisemo lose i dobacujemo dajte decu da igraju bar njih da gledamo , i posle ovakve utakmice da sila ljudi proziva Popovica pa cak i komentari protiv malog Terzica procitah na internetu negde , kakvi smo mi navijaci i jedaci govana po nekad mozda i ne zasluzujemo bolje .
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.006
Reaction score
11.825
Локација
JNA
Ono kad je Lola Smiljanić korisniji i bolji igrač od Jojića, BEZ ZAJEBANCIJE. Horor je šta taj dečko igra, horor.
Naša najlošija utakmica od početka sezone, gore od ovoga teško da može, tako da ih prolazimo u BG-u.
Džaba sve, kad ti imaš igrača manje u vidu Jojića, Holendera, Saničanina i Miljkovića.
Pisao sam da smo najebali ako Zdjelar ode, videli smo kako to izgleda danas bez njega.
Podrška Stanoju i momcima!
 

BeerBrain

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
106
Reaction score
473
Локација
Novi Beograd
Živela demokratija, odma seci ko ne misli isto. Grave ovde se mesecima piše samo o Sumi, Suma ovo, Suma ono, da on igra mi bi bili Mančester, Stanojević veze nema itd
Da se razumemo ja ne pljujem njega, nego samo kažem da treba malo da spusti lopta oko njega, za igrača koji je toliko plaćen i koji treba i mora da donese razliku, on to ne isporučuje.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.888
Reaction score
13.716
И надам се да ћемо да продамо Суму после овог двомеча. Доста је било. Кад год усремо мотку, а он се игром случаја тада нађе на терену одмах се прича како не вреди паре које је плаћен (а јел смо толико сигурни да је видео скоро неке паре од клуба?). Ако је то критеријум онда треба да доведемо неке аматере да играју за гајбу пива после меча па шта год да ураде сигурно ће да оправдају то улагање.
 
Последња измена:

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Meni je smešno više to uzdizanje Sume na nivo božanstva i kako on bar zna, večeras je pola sata izgledao kao kada klinac od 12 godina utrči da popuni broj sa ekipom iz kraja koja je 30+. Jedna šansa za igrača od milion i kusur....
Pritom je trčkarao kao klasičan rekreativac, ni na jednoj lopti ga nije bilo i ništa nije pokazao za tu njegovu bajnu superiornost i pare koje je plaćen.
Pa jedinu šansu je upravo Suma imao, ne trčkara nego se tako igra odbrana, pokriva dijagonale kod pasa i sprečava da njihov centralni primi loptu.Niko ne hvali ali on jedini zna da predribla u ovom timu i jedini koji može od veznjaka da naprtavi višak.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top