Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Neko je pitao koliko je plaćen Suma, plaćen je 1 650 000.
Ima platu 600 hiljada, nek mu tri, četiri plate kasne. Prve dve sezone je imao 500 hiljada pa su mu pojačali ugovor. Ovo mu je peta sezona kod nas, pa ti računaj koliko smo dali za njega do sad.

Čemu sad čuđenje za Sumu, on je ovo što je danas pokazao. Napravio izglednu šansu-dobra stvar.
Pogubio nekoliko lopti zbog nonšalancije i driblinga više-loša stvar. Takav je jednostavno. Za ulogu džokera fantastičan.
Suma isto prepuno gresaka , onaj Lincoln mu je uzor kako bi trebalo da izgleda na terenu.
Linkoln je veznjak, Suma to nije. Mali ima kretnju veznjaka, ima odličnu loptu, razmišlja kao Natko. Tek mu je 20 godina i sigurno će igrati u ozbiljnijem klubu za koju godinu. Suma i on igraju različit nivo fudbala. Da smo profesionalan klub, koliko sutra bi na stolu Santa Klare bila ponuda i on bi posle dvomeča završio u našem klubu.

Popović danas sem onog odbranjenog slobodnjaka katastrofalan.

Za ostale igrače neću da se ponavljam, neki su jednostavno zalutali u profesionalni fudbal, neki nemaju kapacitet da igraju u 11 već da budu rezerve ali to je prežvakana priča.

Najjači su mi ovde neki pojedinci koji pljuju po domaćim igračima ali kad se kaže nešto za Sumu skaču kao opareni. Licemerje level 1000.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
Na sinoćnoj utakmici je bilo toliko toga lošeg da je, bez zezanja, teško sve pobrojati.
Popović loše ceni lopte i katastrofalno ih ispucava. Bezidejna organizacija igre, uslovi za istu jesu bili nepovoljni, ali onakva očajna dodavanja i prijem lopte ne pamtim u skorašnje vreme. Jojić ne može da promaši živi zid, Miljković presmešan i dalje mu treba do 10 sekundi da izvede aut, (protivničkom igraču).

Nakon tako lako primljenih golova, plašio sam se da sledi potpuna goleada, srećom bilo je nekoliko blokiranih šuteva sa "distance i poludistance", koji su mogli biti veoma opasni.

Holender je potpuni besimsao od igrača, zaista nema potrebe više da zauzima bilo kome mesto u timu. Štoperi nisu za ozbiljnu igru, naročito u evorpskim takmičenjima. Krunisanje onakve igre dočekasmo nerezonskim trećim žutim kartonom požrtvovanog Uroševića koji je tim potezom samo boldovao onakav nastup Partizana. U Obradovića nemam nikakvog poverenja, u Brežančića još manje. Natkho bled, Rikardo prilično odsečen, Suma se u svom domenu trudio, ali bez osetnog efekta. Bravo za Šćekića i akciju kod jedinog gola.

Nužan je DRASTIČNO drugačiji pristup pre svega, u revanšu, mnogo čvršća igra, veća borbenost i gol u prvom poluvremenu.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.435
Reaction score
11.912
Локација
Kopam tunel, vidćemo...

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Pa sa 3 zuta ne ide pauza, Vujacic evo 2 utakmicu odigra sa 3 žuta.Pisali smo o ovome pre 2 nedelje, nema pauze sa 3 kartona.
Natko za 60 minuta ima maksimalno 10 dodira sa loptom.Nikad ne predribla igrača.Ne vidimo ni paseve.
Tako je bilo protiv Socija, tako je veceras.
A Miljkovic kao bolji od Zivkovica, oce al juce.
Jedini igrač koga su pustali je on, al su zato zatvorili sredinu.To su sa namerom uradili, znali su da smo bezopasni po desnoj strani.
U četvrtak mora da se prodju ali sa normalnom taktikom, formacijom.
Stanoje, ovo je Partizan, nije neki seoski klub pa da se branimo protiv neke Santa Klare, u zavrsnici smo bili sa maksimum 3 igrača, tako se ne daju golovi.
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Nikad ne kritikujem igrace, vodeci se logikom kakvi su takvi su, nasi su. Ali pogledajte snimak drugog gola i setnju Jojica, tj stajanje. Gleda svog igraca i ne mrda. Sokiran sam bio. I samo da docekam da Holender krene jednom sa loptom ka sesnaestercu i bicu presrecan. Bez Zdjelara cemo tesko parirati u Bg. I Pantic baš nedostaje. I moramo sa presingom na sredini, jer kad nam ubace nisku loptu u 16, to je kao penal
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
Baš smo loše izgledali. Što neko reče kao utakmica na pripremama a ja bih dodao i to prva, kao kad dodjemo sa plaže. Tek smo nešto počeli kad smo primili drugi gol. Da Pop nije skinuo slobodnjak svašta bi bilo. Srce mi je stalo kad je onaj zategao levom sa suprotne strane živog zida.
Što se tiče revanša ja bih stavio Sumu od početka. Neka igraju i on i Natko. Mi ne smemo da se branimo kod kuće niti da idemo na produžetke. Da mi uvalim 2 komada kako znamo i umemo a posle neka ulaze čuveni "osigurači".

Želeo bih da pozdravim upravu i da citiram maratonce, žao mi je što su naši a ne od naših najgorih neprijatelja. Vučeline Novosti najavljuju utakmicu juče uz Stanojevu sliku a naslov Stanković zna kako protiv Santa Klare nešto u tom fazonu???? Novine predsednika Partizana??? I naslov u Novostima i kad se klikne i otvori tekst isto.
 

Kalejac

Grobar
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
201
Reaction score
140
Локација
Kanada
Katastrofa ljudi moji.....
Ne toliko rezultat koliko nazovi igra, koja vise odgovara teskoj kur....lji.
Nasi setkaju po terenu gore nego na nekoj prijateljskoj utakmici.
Bez smisljene akcije, bez strategije, bez taktike?
To li je nas Partizan?
Sa ovakvim pristupom necemo videti evropu dok je tu Stanojevic.
Sta tek reci za izmene?
Stanojevicu gde je "vulkan", koga to zajebavas?
Bitno je da igra Jojic, koji bi mogao na funkciju portparola, jer bi svima ucinio uslugu i sacuvao deo zivaca koji trenira svima nama svojim pristupom i srozavanjem igre, pogresnim dodavanjem i katastrofalnim ucinkom iz utakmice u utakmicu...
Pitam se koja je buducnost Partizana, kada umesto Pavlovica ulazi Smiljanic?
Da je gurnuo u vatru mlade igrace,Terzic, Bazdar, Milovanovic, niko ne bi prigovarao.
Ovako.... gde je buducnost, koga cemo prodati?
Nerezonska postavka igre, nerezonske zamene, na korak od evrope sigurno ostavlja prostora za pitanje:
Da li imamo unutrasnjeg neprijatelja koji perfidno zeli da nas osakati, za narednih pet ili vise godina?

UPRAVA NAPOLJE​
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.435
Reaction score
11.912
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Ljudi, jedini način na koji ova ekipa Partizana može da napravi iole pristojan rezultat je brzom izmenom pasova i mesta i ranim faulom visoko u odbrani. Ali, brzi pas mora da se uvežba. Stanojević nije taj, drugačije vidi fudbal.

Slušajte me šta vam kažem, ako ih ne prebijemo, razvaliće nas.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.800
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
sve ste napisali o taktici, zalaganju, kvalitetima našeg tima, sa većinom se slažem, ali, makar zarad truda i realne opasnosti da je to moglo da mu ugrozi karijeru, moram zbog Rikarda da pomenem familiju osmansku onom zalizanom holandskom turskom :poop: što na start sa obe noge onog venecuelanskog mesara kojim ga čak i kači po nogama IAKO je skočio i povukao nogu u pola šuta maše ručicama u stilu "nije to ništa, igraj dalje"

možda ne bi bilo nerešeno posle tog penala, možda bi nas nabili sa još par komada, ali je*'o sam mu mater kockarsku :icon-evil:

i slažem se, moramo i treba da ih prebijemo za nedelju dana u našoj kući
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Misljenja sam da pored ociglednih stvari, koje smo uglavnom vec ispisali, a odnose se na kvalitete nasih igraca i samu selekciju istih, postoje stvari koje moraju da se promene.
Moramo promeniti pristup igri! Partizan ne sme sebi da dozvoljava da u 3-4 utakmice se zbog samog pristupa stice utisak da smo gledali 14 razlicitih klubova. To ide od vrhunskog fudbala do raspada zbog kojeg proklinjes sto gledas utakmicu. Bez obzira na utakmicu i kvalitet pojedinca, igrac Partizana ne sme da istrci na teren, a da u njemu ne postoji zelja za fudbalom, jednostavno to ne sme da se desava. Pa sve i da smo mnogostruko losiji od protivnika, zelja i zalaganje ne smeju da izostaju, pogotovu u Evropi.
Takodje mislim da taktiziranje u smislu idemo na nereseno i ti fazoni, Partizanu su doneli mnogo vise losih rezultata i ispadanja nego bilo cega pozitivnog. To nikada nismo znali da igramo. A i to vise stvarno ne pije vodu. Mozda je moglo kod gola u gostima, sada vise zaista ne vidim svrhu...
Strucnom stabu poruka da znamo mi da mozda nisu svi kvalitetom za Partizan, i lud to vidi, ali do svih vas je da od igraca izvucete maksimum i da ih motivacijom ili cime vec izvucete u svakoj utakmici maksimum. Ono sinoc nije ni licilo na Partizan.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Интересантно је да прву лошу утакмицу ове сезоне одиграсмо после дуже паузе. Можда нам није пријала оволика пауза, можда нас је превише опустила, омогућила да нас стигне умор. Јбм ти одлагање меча, мислио сам да ће нам користити али изгледа да је боље кад смо стално под тензијом. И нешто се много лоше ради на тренинзима чим нам се свако мало повреди неко, а тек је почела сезона. Никад оволико повреда на старту сезоне нисмо имали. Ово ионако није никаква селекција него тим из нужде. Играчи су и синоћ дали све од себе иако је изгледало да су могли више али у том моменту очигледно нису могли више. Требали смо да одемо тамо 3-4 дана раније али ми смо изгледа једва скупили новац да уопште и одемо тамо. У управи обитава најгори олош у историји ФК. Ми квалитет немамо за Европу, нама треба фанатична борба и дисциплина да би се испеглало то. Нека дођу ови цигани и нека добију батине, а за остало ће ваљда и срећа мало да нас погледа јер са овима можемо да изађемо на крај само ако их тучемо, технички и тркачки су доста бољи од нас. Синоћ смо превише ушли у крило Поповићу, требало смо да их претучемо и сечемо фауловима макар завршили са 11 жутих картона, јебо надигравање, нисмо ми способни за то. Натхо и Рикардо тотално одсечени и од екипе и један од другог. Марковић исто.
 
Последња измена:

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.400
Reaction score
4.629
Локација
Zemun
Ovo su bre polu-obuceni fudbaleri, jako daleko od majstora, za SC pricam. Mi, na zalost, imamo solidan broj neobucenih. Strasno! Koliko se prica o bekovima i koliko godina... Banjak nije valjao...
Prolazimo u hramu!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top