Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Колико се ја сећам а исправите ме ако грешим, управо је Станојевић упарио Салета и Моа, тиме што је пребацио Салета полулево. Сале је са Ломићем потврдио да може да игра ту, након неколико мечева у лиги на тој позицији, покривајући на одличан начин леву страну у дербију 8. маја 2010. године. Станојевићевом доласку претходио је бунт навијача због неиграња њих двојице у тандему.

Према мом мишљењу, тај тандем је био реалнији од овог. Мореира је био константнији и одговорнији играч од Суме, а Сале агилнији у игри без лопте, прилагодљувији промени основне позиције, него Натхо сада. Да не причамо да смо тада имали десно Томића и иза Раћу, који су били одлични за наше прилике.

Натхо је, колико је мени познато и према сећању, изгубио доста на брзини. Он је у свим клубовима до сада играо централног везног уз помоћ дефанзивног везног, а код нас игра испред двојице, имајући доста простора у последњој трећини када се игра домаћа лига.

Ипак, можда ће Станојевић и ово испробати у реваншу, ако буде догорело...
 
  • Like
Reactions: Dzo

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.180
Reaction score
6.952
Локација
NbG

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Jeste rano, ali ja sam mislima vec u Lazarevcu i na revansu.
LA:
Ćelavi-Ćaki-Sani-Ostoja-Miljkon-Natho-Lola-Jojić-Holender-Riki-Lutovac
(ne vidim kako drugacije sacuvati svezinu i snagu)
Revans sa Klarom:
Pop-Obrad-Sani-Vujke-Živkovic-Šćekić-Zdjelar-Suma-Jovic-Riki-Markec
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
369
Reaction score
1.529
interesuje me samo da li je miljkon nekada odgledao neku utakmicu koju je igrao i sta li je njegova analiza cuda koja on pravi na fudbalskom terenu
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Evo nek me ispravi neko ako grijesim, ali ja bas odavno nisam vidio onu igru koja nas je krasila, kratki pasovi, dupli pasovi, ponavljanja uz liniju. Ne znam da li se to u modernom fudbalu vise ne radi, ali zaista se ne sjecam kad sam to posljednji put vidio. Dzaba i brzina i sve, ako ne mozemo tacan pas dati unaprijed. Nesto sto sam primjetio je upravo to da cim nemamo ideju, odmah lopta ide nazad, niko ni ne pomislja da je povuce i napadne igraca. Da li je to manjak kvaliteta, strah ili sta vec, ne znam jebem li ga. Volim fudbal i gledam ga 40+ godina, znam sta je dobar fudbal, ali sam laik za mnoge stvari, ne razumijem se u taktiku toliko, samo pisem ono sto primjecujem.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Bilo je jasno da će neka napadačka ekipa dupe da nam pomeri, mrzi me da citiram sam sebe.

Zdjelarova pozicija je jedna od ključnih bila sinoć pogotovo jer je SC jaka u tom ofanzivnom delu.

Zvuči kao izgovor ali put od hiljadu plus kilometara nije tako lak kako deluje.

Otišli smo da se štekamo i da igramo na rezultat.

Glavni krivac su paraziti iz uprave i isključivo oni. Riba smrdi od glave. Ne možeš u Evropu a nemaš levog ofanzivnog, zadnjeg veznog i desnog beka na terenu. Još uz to nemaš ni adekvatne zamene za one koji i igraju a dosta njih je uz to upitnog kvaliteta.

Mada iskreno kad upravu, Stanojevića i većinu navijača boli kurac zašto bih se i ja tu nervirao.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Nisam pročitao ni pola komentara od sinoć, pozliće mi. Ne zaslužujemo da igramo evropu niti da uzmemo titulu sa ovakvim navijačima! Navijači uspeha a ne Partizana
Možeš li pojasniti koji su to navijači?
Ja sam pročitao pola komentara od sinoć i dojma sam da niko nije rekao nešto što je daleko od istine.
Takođe se ne sećam da Partizan igra svake druge godine polufinale LŠ pa da su naviknuti na neke uspehe.
Potpuno isti navijači koji se raduju pobedi protiv Borca i tuguju što nisu pobedili Mančester.
Dakle sorta navijača koja očekuje borbu postoje od pamtiveka i naravno da će postojati i sutra i pored toga što priželjkuješ da više ne igramo Evropu i uzmemo titulu sa takvim sojem ljudi.
Navijač Partizana ima pravo da bude razočaran i to kaže na odgovarajućem mestu ali nema pravo da priželjkuje neuspeh pa čak i u tako podlo zavijenoj formi.
Pogotovo što tako ne misliš već pozivaš na strpljenje i razumevanje zbog lošeg rada uprave i raznih uzročno posledičnih stvari
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Moje licno misljenje je da Birbas ne moze da igra ofanzivnog veznog .
On ima savrsen pas ali dribling i brzina su mu kriminalni .
To je isto kao svojevremeno da si gurao Pirla na tu poziciju , sto ne ide ne ide.
Na poziciji centralnog veznog da igra tog takozvanog "Deep lying" plejmejkera .
U toj postavci je kljucan Zdjelar koji trci za oboje .
A na poziciji ofanzivnog veznog Suma .

Je l sam ja lud ili oni .
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.889
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
...U BG od njih očekujem da se brane i ako nešto urade u kontre i polukontre...

Potpuno pogrešno razmišljanje.

Oni protiv nas, sa postavkom kako smo izašli sinoć, sve i da hoće ne mogu da se brane. Jedino da ostave loptu na centru terena i da gledaju koji će od naših igrača, uprkos zamislima i naređenjima trenera, da bude dovoljno lud da joj priđe. Možda Miljković, liči mi da je najnenormalniji?

Ako ne promenimo postavku, Santa Klara će da ima loptu u nogama 70% utakmice.

...Mi ih juce nismo napali po zemlji zato smo izgubili...

Čime smo ih napali i kuda? Kroz vazduh? Jedino Iskanderom da smo tukli po Azorima.

Batalite te smešne priče, ovo je Stanojević 1/1.

...Natko u ovim jačim utakmicama veoma loš, ide priča da su ga opasno čuvali, što i nije istina.
On jeste dobar fudbaler al čovek više ne može.Na sve utakmice protiv Sočija i Santa Klare a i Slovaka, ništa nije uradio.
Ništa bolje ne igra odbranu od Sume, čak je manje agresivniji,...

Bez Natha mi ne dolazimo u situaciju da se ponadamo da možemo uspešno da igramo protiv bilo koje profesionalne ekipe. Sa svim njegovim fizičkim ograničenjima.

Koliko god bili igrački puni mana, ovo je trenerov poraz, bez želje da dolivam so na ranu.

Igramo pičkasti fudbal i tu je osnovni problem. Ne vidim da će se to promeniti.

___________________________________

Neko je spomenuo Stanojevićevu postavku protiv Anderlehta, kao primer da je u stvari trener koji forsira napadačku igru.

Prvo, izgleda da sam krečana, jer se ne sećam neke napadačke igre, već mrcvarenja u kome loptu nismo videli prvih 50 minuta.

Drugo, ono što Stanojević igra, može uspeh da donese u par utakmica, to je eksces, ne može u kontinuitetu. Osim toga, tri-četiri čarlame koje je Iliev napravio igračima Anderlehta, još je gore pravio igračima Reala. Ali, danas Iliev nije krilni napadač, već je saradnik u stvaranju tima gde na njegovoj poziciji imamo Holendera i Lutovca. Pa, sad vidite dokle smo stigli.

Elem, ili napadački fudbal i Partizan, ili kurčina i smrt.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
@BiP

Ne igra Urosevic i ide suspenzija na svaka tri zuta kartona. U grupnoj fazi se brisu pa opet od pocetka, ako dodjemo uopste do grupa sto je vrlo upitno.

Ne znam kako mi mozemo dobiti ove dve razlike ili vise. Opet mi mirise najvise na produzetke, mozda penale.
Koga smo mi na JNA dobili 2 razlike kad nam je trebalo? Ja to prosto ne pamtim, mozda sam nesto preskocio. Linkoln ili Hibernians da nam dolaze pa ih treba ispratiti sa par komada, to danas nije lako u Evropi, kamoli protiv ovih mesanaca iz Portugala koji znaju napred da vezu i lagano stizu do gola.
Jednostavno nije se smjelo izgubiti sinoc. Ozbiljan klub i ozbiljan stručni štab ne bi dozvolio onakvu energiju igrača u odlucujucem meču, pri tom smo maksimalno ozbiljno odigrali moze se reći sve mečeve ovog ljeta. Neshvatljivo. I to posle 7 dana odmora, a oni bez odlozenog meča i sa 12-14 igrača i bez publike.
Nije LS, nije Le, jbt radi se maltene o Intertoto kupu.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Nisam pročitao ni pola komentara od sinoć, pozliće mi. Ne zaslužujemo da igramo evropu niti da uzmemo titulu sa ovakvim navijačima! Navijači uspeha a ne Partizana
Mi ne zasluzujemo da igramo evropu niti da uzmemo titulu sa ovakvim igracima, 2/3 ekipe nema sta da trazi u partizanu
Istina nisu sami tu dosli
Zna se ko je glavni krivac
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@LazarP slazem se sa tobom! ovo je njegov potpis i ovo nije prvi put! Mada necu da gresim dusu i drugi treneri imali su dosta istih takvih utakmica.
Apoel Ael Atromitos Sarloa Braga Sampa Standard
Boga oca istih tekmi..

Opet mislim i da je @Direktor_Grobar u pravu, jedini nacin da ih dobijemo je da ih napadnemo, kako su prebacivali loptu preko centra tako su nas razvlacili i lomili na sitno, svaki put kad je Vilanueva mora nesto da organizuje a mi izlazili visoko nisu bili najsrecniji. Imaju slabosti pregrst ali su od nas bolja ekipa, ko to ne vidi, jbg.
Nasa sreca je sto su ipak mali klub, i sto kad god ih je protiv Porta Sportinga i Benfike gledalo vise ljudi (35K na Dragau, 60k na La Luzu) glatko su gubili, rezultati bez publike su bili bolji.

Krcat Hram mora biti.
 

Veselin

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
36
Reaction score
102
Локација
Požega
Dokle god mi komentarišemo ovde naše igrače, u negativnom kontekstu, a ja se trudim da to ne radim, a tompusarima se jebe, mi ustvari dajemo legitimitet njima.
Možemo li da ih smenimo?
Mi?
Imate po Bgdu svaki dan po neki šamar za besmislicu u saobraćaju...evo...da li je nekom palo na pamet da ode do zgrade, kuće, da sretne tompusare? Da ih nabode...da im pripreti...da ih mune laktom u prolazu...u kafiću...na ulici...pa ne žive oni pod staklenim zvonom??? Da im se bar kad se ukaže prilika, verbalno jebe mater ...da malo osete i oni topline...da se malo preznoje...da bar pomisle da neće to baš više tako moći...ne...mi kuckamo ovde ko papagaji, a to što ljudi koji idu na JNA, viču uprava napolje, sa za tompusare, bezbedne udaljenosti, e jeste mnogo ih boli kurac...Da me pogrešno ne razumete, svaka čast svakom ko može da ide svaku na JNA, ja ne mogu, i ne delim ovde nikakve pridike, ali bih Vas zamolio da ne vredjate naše igrače i Stanojevića...ne radimo mi to...nikada ni nismo...
Toliko vatre za jedan pristojan poraz...da jesmo igrali loše, ali šta očekujete? I zbog čega? Jel smo to dobili petardu? Jel smo to već ispali??? Pa ove će ciganske portugalsko brazilske prljave pičkice dobiti 3 komada na JNA.
A znate kako?
Tako što od večeras krene, odavde, lavina zajedništva, I vere u trenera i igrače, sa svim svojim limitima, I nedostacima koje imaju...al imaju i muda i pružite im podršku svugde, i uz imalo korektnu atmosferu na JNA, mi ćemo se plasirati u grupe.
Naš klub je okupiran. I u "upravi" i na tribini...bar jednom delu...okupiran je i u medijima, u savezu, u sopstvenoj državi...Pa šta očekujete? Da vezemo po terenu? Da nam igra Jovetić,Pavlović,Prijović ili neka zver iz liga 5?
E ako je on okupiran, bar neće biti isto to i u mojoj glavi i srcu...Ja ću da navijam za te igrače i Levisa, kao da je to tim iz najslavnije prošlosti...
A šta to treba Stanojević da kaže javno upravi?
A šta to on aminuje?
Jel treba da ih javno nabode, udje u klinč,sa tompusarima, pa da ga Vas nekih 300/400 isprati u neku novu Kinu?
Hoće li posle doći Nikolić ili Ivić?
Hoće,al u kurac...
Dobićemo tumbicu petardicu ili milinkovića ili eksperta Drulovića?
Ponavljam, strpimo se do revanša, pa ako ispadnemo, onda kritikujte...
Ja verujem da nemaju šta da traže na JNA.
Ja verujem i u titulu.
Ako tim i igrači ne mogu da budu bolji, mi možemo.
Dajmo im podršku.
Ja svakog igrača u crno - belom dresu volim.
Molim ih, ovim putem, ako neko od njih, ovo čita, izbacite ove dozemljake u četvrtak za nas...za Vaše verne navijače.
Doći će i ta sloboda jednom.
Do tada, živeo Partizan!
Evo izvinjavam se Forumu zbog ove 2 reči koje su pocrvenele. Slutilo mu na radost...Ljubiši.
Umesto dve stavljam jednu reč: Ljubiša.
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
362
Reaction score
965
Локација
Banja Luka
Fudbal je (kao i neke druge) kolektivna igra u kojoj se nepreciznim i nepravovremenima dodavanjem, slabim kretanjem bez lopte, pa zato i primanjem lopte okrenut svom golu već na početku protivničke polovine, nikad nije moglo ništa napraviti. A pitam se, kako ovi balvani da nauče dodavanje? Srećan sam kad god lopta uspije doći do našeg igrača. Osim od Sume, o driblingu, da i ne razmišljamo. Oh, kako sam se radovao kad smo se svojevremeno riješili Miljkovića.
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Lola za 10 minuta odradio više demarkacija nego Šćekić i Jojić za dve sezone... Šćekić ako ne doda poprečnu loptu kojom ne uradi ništa obavezno proba iz prve neko prebacivanje odbrane kao da je Pirlo. Jojić mučenik više nema volje da igra fudbal, on za 90 minuta ne proba ništa. Nemamo krila a nemamo ni bekove a ne idemo ni kroz sredinu. Strašno je da Partizan izgleda kao seoski klub, a tako mi je delovao i u prvom Stanojevićevom mandatu, sporo, povučeno, bezidejno. Nama pozicioni napad traje po pola sata i na kraju se završi izgubljenom loptom.

Vidi se da Vujačić i Saničanin ne umeju da iznesu loptu, vezni ne prilaze da pomognu, a i kad priđu ne znaju šta će sa njom. Ne znam zašto se Stanojević boji da Natho bude taj "Pirlo" koji će da kupi loptu od odbrane sa Zdjelarom a da ispred igraju Suma ili Pantić. Fali nam barem jedno krilo i oba beka. Ako nemaš bekove, logično je da ne forsiraš njihovo "ponavljanje" po strani i centaršuteve koji se svode na "ako ubodemo super". Sa ovim igračkim kadrom, naša igra mora da bude postavljena potpuno drugačije, džabe nizovi protiv Rada i Kolubare...
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
@Baracuda
Zato sto Sanicanin igra za onu bosansku bedu, a Holender vise ne igra nego sto igra za madjare.

Lukac mora na gol vec od Lazarevca. Od golmana sve pocinje, mora neko ko uliva poverenje. Pop je jos mlad za ozbiljne igrace i ozbiljne suteve, pojesce ga trema u Hramu na ovako bitnoj utakmici.
Moramo sto manje da jajarimo i da svedemo greske na minimum ako zelimo dalje. Oni klarini brzinci nece nista oprostiti.
 
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
244
Reaction score
1.108
Локација
Trebinje
Зна се ко је главни кривац што гледамо ово мучење и што не личимо на озбиљан фудбалски тим...
УПРАВА НАПОЉЕ!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top