Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.213
Reaction score
7.050
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
PARTIZAN LAVLJEG SRCA!
Kakva borba lavova u crno belom!!! Nema mesta večeras bilo kakvim zamerkama, samo pohvale i čestitke!
Čekamo žreb laganica, aj pa da nam padnu neki kao Linkoln, da vidimo malo i tog Gibraltara i slične.
Ipak, važnije od toga je utakmica u nedelju. Da nas bude što više, da pozdravimo i podržimo ove momke i Stanoja, ceo sportski sektor!
Samo nas imaju, nikog drugog! Kidaj Partizane!

168360_partizan-cska-072_f (1).jpg
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Momci Stanoje :respectogroman posao ste odradili svaka vam cast. Sa zalaganjem i energiom u svih 6 utakmica izborili ste evorpsku jesen.
Suma iscupao faul u najbolji trenutak Rikardo poentirao, a zatim kod kornera krupni kadar na Vujacica i kaze 'Dodji, dodji' Sanicaninu a ja pomislam e ovde pada gol :D i tako i bi portugalski golman zaplivao a Sanicanin salje loptu u mrezu. Eksplozija :šal

Govnjiva upravo, Stanoje i momci su sami doneli novac otvorite se zasluzili su.


Momci sada u nedelju napad na nova 3 boda pa onda predah koji ste i te kako zasluzili.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Veceras se videla borba i zelja, ogromna, sa nosiocem Zdjelarom na celu. Kada to imamo, uz pun stadion, svasta je moguce, i veci bi pali. Neverovatno sam srecan zbog Partizana, igraca, Stanoja ali i nas.
Mnogo mi je zao, sa druge strane, kada vidis da ovom timu fali par igraca, koji bi, ako nista, dozvolili pojedincima da bar odmore u nekom mecu. Sa tim bi vec bili daleko ozbiljniji i konkurentniji u svim takmicenjima.
Uprava mora da zavrsava potpise sto pre.
 

mapmaker

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
50
Reaction score
111
Локација
Земун
Očekivano u Conference ligu :)
Ako na borbenost dodamo i karakter koji se stvara kod ovih mlađih, usuđujem se da se nadam da stižu bolji dani.
Dodajmo na ovu proslavu i pobedu PAOKA nad Rekom i zajedničko učešće, uzgred u istom smo šeširu.

IDEMO DALJE
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Što smo tražili da naš najbolji igrač počne da igra?!
Nije fizički spreman, što je nažalost povreda i pokazala... Što opet pokazuje zašto ne igra. Valjda ćeš malo sjašiti sa trenera, valjda si uvideo zašto ne igra...

Fantastičan Suma, ovako motivisan nam je potreban. Šteta u onom prodoru gde je sviran ofsajd što nije dodao Rikardu povratnu, sve je odlično uradio, poezija ali to je on, to mu je mana što posle 2 3 nanizana igrača ima slabu završnicu.
I onda ono maestralno ubacivanje u putanju štopera za penal. Bravo! Svaka mu utakmica bila ovakva što se tiče motivacije.

Da je ostao u igri, ubeđen sam da bismo uvalili još jedan do kraja poluvremena.
 
Последња измена:

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.272
Reaction score
7.016
Moram samo da dodam da me je i Holender kupio, ne znam da li je zbog Grobara, ali decko je skroz drugi igrac na desnom krilu, preorao za vrijeme koje je igrao i naprijed i nazad. Svi ostali odlicni. Zdjelar KAPITEN!
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.400
Reaction score
3.254
Локација
Tamo gde su Grobari
Pljuvači a?
Što smo tražili da naš najbolji igrač počne da igra?!
Ti ne razumeš šta je pljuvanje a šta kritika al dobro, živi svojim životom a ja ću uvek kritikovati kad ima razlog za to.
Pantić je u ovih 20 minuta pokazao da nam je verovatno najveće pojačanje, on tako lako dribla i tako je brz iz koraka da nemam reči.
Bravo za Sumu koji na iskustvo izvuče penal, nadam se da nije teško povređen.

Evo ga jedan, gde su ostali?! Nisi ga nikako pljuvao, samo iz dosade si se osetio prozivanim:buhaha Ako ni posle ove utakmice vama “kritičarima” ne ide u glavu da naš trener bolje od vas zna kada treba da igra Suma, a kada Tatko, onda vam nema pomoći.

Jebi Stanoje!:šal
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
SVaka cast svim igracima i celom timu, a najvise Stanojevicu. Izvukao je iz svakog igraca maksimum, motim na svakoj utakmici maksimalan.
Sa svim pratecim problemima uspeo da se plasira u grupnu fazu i bez prosutog boda u domacoj ligi.


A sutra lepo svi u red i da se izvinite coveku sto ste pricali da je dosao da unisti Partizan.

Budemo li osvojili ove sezone titulu, definitivno veci podvig nego 2017te!
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Evo ga jedan, gde su ostali?! Nisi ga nikako pljuvao, samo iz dosade si se osetio prozivanim:buhaha Ako ni posle ove utakmice vama “kritičarima” ne ide u glavu da naš trener bolje od vas zna kada treba da igra Suma, a kada Tatko, onda vam nema pomoći.

Jebi Stanoje!:šal
Jebiga, nisam naučio da botujem kao ti.
Pa ovo je forum, i uvek biće kritike al to se tebi ne sviđa očigledno.Isto kažu i ovi iz režima-jednoumlje!!!
Ne, nije bio problem kada će da igra, nego što uopšte ne igra, nije u timu bio al kad dodje do grla onda ajde Sumo vadi nas iz govna!!!
E pa ne može tako, uvek najbolji treba da igra!!!
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Braaaavoooo! Ne stigoh ranije, vraćao se iz kladionice a pukla mi baterija!!!! :D Ne znam koga pre da pohvalim! Rikardo mi iskidao živce načinom na koji izvodi penal al jbg, dok pogađa - dobro je! :partizan-fan: :ziveli
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Zdjelaru traku istetovirati na ruku i ostaviti ga kao kapitena u klubu do olimpijade u Bijeljini 2148!
Saničanin najbolje odigrao kako je došao, baš kao i Jojić. Gvinejski mag ponovo ućutkao kritičare a Stanoje cijedi suvu drenovinu UPRKOS tome što ga uprava minira na svaki mogući način.

Bravo Partizane!
Bravo!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top