Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Iza nas su, na primer, Lacio, Bordo, Borusija, Mančester siti, Monako, Keln, pa i Gent i Genk. Genk je na 147. a Gent 238. mestu
Off topic
Siti ima 3 1/4 finala, 1 polufinale i jedno finale lš. I osvojili su kup pobednika kupova. Tako da su uspešniji od nas, ovaj format takmičenja je mnogo jači.

Ne znam samo kome mi možemo pretiti ili koga možemo omalovažavati u Evropi.
Da l je ovaj Gent sila-nije, da li je ovaj Gent kanta od ekipe-nije.
Ekipa koja demolira 6:1 Briž, koji sa Psg-om odigra nerešeno, je sve samo ne naivna ekipa.

Moramo ići na pobedu, pokazati ko je domaćin i ko se pita. Ući sa respektom, bez ikakvog podcenjivanja ili precenjivanja.
 
Последња измена:

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
966
Reaction score
4.310
Локација
Nis
Mi nikad nismo nacisto sta ocekivati u evropi jer igramo linglong cirkus...dok je tako, uvek cemo strepiti. Ova liga nije merilo za nista, cisto gubljenje vremena. Ako je poenta da se samo prodaju igraci, pune dzepovi debila iz uprave, i zadovoljava politicka masa parolama placenika sa juga, onda smo stvarno otisli u quraz. Meni je jedina svetla tacka ovde Stanoje, izvlaci maksimum iz ekipe gde mu fali bar 5 igraca. Sve ostalo je ispod nivoa naseg voljenog kluba.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Da mi je neko rekao da ću morati da ubeđujem svoje klupske drugare da je Partizan veliki klub, ne bih mu verovao. Bez ljutnje, ali ovakve razgovore sam vodio samo sa onima sa pogrešne strane brda.

Listu koju pominjem je pravila Uefa, na osnovu osvojenih bodova i plasmana, tako da nije stvar za raspravu, jednostavna matematika. Po ovoj listi, ako se posmatra samo poslednjih dvadeset godina, opet smo oko pedesetog mesta.

Partizan je bio jako ozbiljna evropska sila i nikada to neće ponovo biti ako zbog nekih sitnih tekućih stvari i simpatija pokušavamo da kao velike uspehe predstavimo pobede protiv klubova iz sredina tabela po Evropi. Da se tako razmišljalo nikada ne bilo ni Hejsela, niti bismo imali košarkaški ili vaterpolo klub kao evropske veličine.

Ne kažem da bi trebalo bilo kome da pretimo, ne znam ni šta to znači, ali klupske ciljeve moramo da postavimo mnogo iznad plasmana sa drugog mesta u grupi trećerangiranog evropskog takmičenja. Ponavljam opet, mi smo bukvalno juče, uz sve lopovluke i amaterizam uprave, imali sastav kome su falila dva igrača (ili iskusniji trener) da odemo ozbiljno daleko u Ligi Evrope.
Pitanje je samo šta će nam biti cilj, prvi u selu ili makar treći u gradu, što bi rekla moja baba Đuka.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.499
Reaction score
29.224
Локација
Novi Sad
Niko nije rekao da Partizan nije veliki klub i to je jasno da ovde ne moras nikome to da objasnjavas :ziveli
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.621
Да је Партизан велики само због трофеја и европских домета вероватно би навијали за Јувентус, Реал итд.... Величина Партизана се не огледа само у резултатима већ, осим тога, и у нечему што не може да се стави на папир или на постоље за пехар. Цигани су пехарници, они навијају за трофеје макар били и лажни, а навијачи Партизана за нешто више од тога. За мене је Партизан већи и од Лиге шампиона, а камо ли од неких других клубова....без обзира шта уефина статистика мисли о томе. О резултатима Партизана у Европи може да се дискутује и нека критика увек постоји у мањој или већој мери али величина овог клуба није само у томе. Ја тада нисам ни био рођен али довољно је да чујеш приче о оној чувеној утакмици са Хајдуком кући и да схватиш какав је клуб Партизан. Ово је посебан клуб, има огроман потенцијал који никада није био искоришћен ни 20%, а сви знамо зашто, то је већ милион пута испричана прича. Од дана кад су нам планирани капацитет стадиона преполовили због официра којима је дупе зинуло за станове, преко распродаје тима пре финала у Хејселу до свега овога што имамо данас......похлепно руководство од кад постојимо, то је наш највећи непријатељ, опаснији од свих Реала заједно. Не знам како али одувек верујем да ће све то да нам се врати и да ћемо да урадимо оно што смо пропустили 66-е, а до тада нам остаје да будемо присутни на мапи европског фудбала у што већој мери можемо.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Da mi je neko rekao da ću morati da ubeđujem svoje klupske drugare da je Partizan veliki klub, ne bih mu verovao. Bez ljutnje, ali ovakve razgovore sam vodio samo sa onima sa pogrešne strane brda.
Mislim da se nismo razumeli. Naravno da smo veliki klub ali mi smo godinama unazad treća ili četvrta liga u Evropi.
Podcenjivanje samog ovog takmičenja ili protivnika poput Genta, Sočija, Santa Klare od strane navijača Partizana, mislim da nema smisla. Ovaj deo Evrope nema klub na nivou Sevilje ili Viljareala pa da mu je ispod časti igrati ovo takmičenje. I to nema nikakve veze sa veličinom kluba već sa kvalitetom ekipe.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
674
Reaction score
4.456
Локација
Kosovska Mitrovica
Да је Партизан велики само због трофеја и европских домета вероватно би навијали за Јувентус, Реал итд.... Величина Партизана се не огледа само у резултатима већ, осим тога, и у нечему што не може да се стави на папир или на постоље за пехар. Цигани су пехарници, они навијају за трофеје макар били и лажни, а навијачи Партизана за нешто више од тога. За мене је Партизан већи и од Лиге шампиона, а камо ли од неких других клубова....без обзира шта уефина статистика мисли о томе. О резултатима Партизана у Европи може да се дискутује и нека критика увек постоји у мањој или већој мери али величина овог клуба није само у томе. Ја тада нисам ни био рођен али довољно је да чујеш приче о оној чувеној утакмици са Хајдуком кући и да схватиш какав је клуб Партизан. Ово је посебан клуб, има огроман потенцијал који никада није био искоришћен ни 20%, а сви знамо зашто, то је већ милион пута испричана прича. Од дана кад су нам планирани капацитет стадиона преполовили због официра којима је дупе зинуло за станове, преко распродаје тима пре финала у Хејселу до свега овога што имамо данас......похлепно руководство од кад постојимо, то је наш највећи непријатељ, опаснији од свих Реала заједно. Не знам како али одувек верујем да ће све то да нам се врати и да ћемо да урадимо оно што смо пропустили 66-е, а до тада нам остаје да будемо присутни на мапи европског фудбала у што већој мери можемо.

Dodao bih samo. Hvala ti ćale što volim Partizan, hvala ti... Jer ima nešto u ovom našem Partizanu!
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Mislim da se nismo razumeli. Naravno da smo veliki klub ali mi smo godinama unazad treća ili četvrta liga u Evropi.
Podcenjivanje samog ovog takmičenja ili protivnika poput Genta, Sočija, Santa Klare od strane navijača Partizana, mislim da nema smisla. Ovaj deo Evrope nema klub na nivou Sevilje ili Viljareala pa da mu je ispod časti igrati ovo takmičenje. I to nema nikakve veze sa veličinom kluba već sa kvalitetom ekipe.

Pa nismo Matke uvek četvrta liga, to upravo hoću da kažem. Koliko juče smo bili na dva minuta da prezimimo u LE. I uz malo sreće i jednog ili dva igrača, sasvim lako je moglo da se desi da prođemo i kolo ili dva. Imali smo i tim i igru za to takmičenje. Ne baš da ga osvojimo, ali da nešto napravimo. To nije četvrta liga. I ponavljam, po osvojenim bodovima i plasmanima u poslednjih dvadeset godina, mi smo oko pedesetog mesta. To takođe nije baš četvrta liga, ako me kapiraš?
Ti si odlično rekao ovo o veličini kluba i kvalitetu ekipe. Mi smo veliki klub koji trenutno nema veliku ekipu. Ali mi moramo da se ponašamo kao veliki klub, u svemu pa i kad pravimo tim i igru, a i kada formulišemo svoje ambicije. Ne radi se ovde o podcenjivanju protivnika, nego o podcenjivanju Partizana. Partizan ne može biti osrednji palanački klub koji se zadovoljava mrvicama i pobedama nad Florama i Surdulicama, uz svo poštovanje takvim klubovima. On mora biti evropski relevantan ili ga neće biti. Možda bi se zvao isto, ali to ne bi bio ovaj klub.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.212
Reaction score
33.496
Локација
vaginamandibularia
Partizan je bio sto kazu neki Gromada. Onda se sveo na kurac. Posle je narastao na nivo simpaticnog kluba iz ovog dela evrope, povremeno tonuci nazad u kurac. Ovo je realnost, rezultatski.
Navijacki, boli me kurac za sve ostale klubove. Fudbal ne mogu vise ocima da gledam sem ako igra Partizan. Ali dokle god imamo ovakve uprave, u nama je problem. Nismo iskoristili lige sampiona da se izdignemo iz mulja, taoci smo i rezima i dugova i menadzera i manje vise nepostojece tribine. I sve na kurac...
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Kakav soft reset u režiji @Enslaved
Isto tako u metu @Matke22

Bili smo na ivici i da ne igramo ovo takmičenje. Vadili se iz govana protiv Sochija i Klare i sad kao sramota ako budemo drugi na koju stranu pre ili nije ovo liga za nas. Što ti reče, gledam samo Partizan i ove timove koji igraju protiv nas da bi znao čemu da se nadam u evropi.

Meni je svaka grupna faza veliko slavlje da naš Partizan bude na evropskoj mapi da na stadion dodje više od 500 ljudi pa još kad u tom ambijentu drkneš nekog ti bude puno srce.

Vreme je da skalpiramo belgijance, ali će biti vraški teško.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Ako smo ozbiljan tim sa ozbiljnim namjerama, mi u četvrtak moramo da uzmemo 3 boda. Nisu jaci od Socija, nisu jaci od cigana, igrali smo vec ove sezone sa takvima, znači, vakat je za pobjedu na JNA.
Ofanzivno, hrabro, resice ih Rikardo i to dva puta.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652

...Partizan je sampion :šal

Za nas Partizanovce Partizan je najveci i jedini klub i tacka.

Morao sam da skrolujem gore da vidim koja je tema... ah da, Liga Konferencija.

Vreme je za prvu pobedu nad nekim belgijskim klubom.

Muku smo muclii sa Rusima u istoriji i izbacismo Soci. Neka sad bude pobeda u cetvrtak pa cemo videti za dalje.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.313
Reaction score
3.943
Локација
Kobasicarija "Venac".
kapiram da je gent nivo socija ili cigana. pobedicemo ako to budemo hteli. potreban nam je pristup kao protiv santa klare. ako prvi damo gol I uvucemo se popu u krilo, onda ga jebi.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Статус
Затворена за писање одговора.
Top