Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.248
Reaction score
2.900
Cas fudbala nam odrzali!
Za one koji su bili do sad u zabludi da mozemo da igramo LS.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
451
Reaction score
2.412
Jajare u nasoj upravi, jebem vam mater. Hoce li neko da kaze nesto? Arena ne pusta nase izjave jer za pola sata igraju cigani, a x puta se kasni na nasu utakmicu dok se pogledaju svi detalji sa njihove utakmice. I oprt se utisava publika.
Utakmicu ne vrijedi komentarisati, za tri klase su iznad nas. Bar da se nasi malo postide. Pojedini.
 

dani 98

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
54
Reaction score
109
Bože imali te gde....Sve rasprodati , ostaviti mlade . Od starijih Zdjelara , Uroševiča. I onda moliti se Bogu , da čim pre padne vlast...
 

aleksabor

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
37
Reaction score
93
Локација
Beograd
Ovo je posledica toga sto mi jurimo instant rezultat i zamlacujemo se titulom koja treba da nam donese Ligu sampiona. Koju Ligu sampiona, daj da se ne zajebavamo.

Mi umesto da pravimo moderan tim, koji ce igrati makar nalik na ove Holandjane, mi pravimo tim od raspadnutih polovnjaka koji znaju kako se osvaja Ling long titula, jebala nas ona.
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
400
Reaction score
1.503
Klub u kojem igraju Jojic i Markovic a platu prima Lola Smiljanic veceras je jos i dobro prosao.
Da ima pravde u ovoj zemlji, u ovom klubu, onaj ko je odgovoran za dovodjenje ovih parazita isao bi na robiju.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Nisu momci nista krivi, ne znaju fudbal da igraju, vecina pukom srecom i kombinacijama nosi sveri dres, i to je to. Ovih par sto zna fudbala , vec odavno nisu aktivni igraci. Tako da, ovo je nasa realnost. Njihovi bekovi su bollje odigrali na krilima danas nego sva nasa krila u poslednjih 5 godina.
To nam je sto nam je, do daljnjeg.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.670
Локација
Beograd
Šta reći, kakvu posluku porati... Ukratko, nemoj neko od mene sa brani Stanoja, podrška za ostanak tu gde je, ali ovo je druga sramota u deset dana koja meni i svakom ko voli ovaj klub ostaje za ceo život da nas sprdaju oni kalafonci o novoj petardi!!!! Ako sam se igde slagao sa Matketom sa kojim se oko dosta toga ne slažem je sa je Vujačić tempirana bomba koja preti da eksplodira, pa sunce ti jebem, Taševski i Gerasimovski, začinjeni Ivanom Stankovićem nisu delovali kao ovaj čovek večeras. Osim onog remek dela za 2:4, imao sam osećaj da Vujačić igra za Fejenord, svaki gol je skoro njemu na dušu, pet minuta ne znamo da izbacimo loptu iz 16.
Za kraj, Stanoje, sve, sve, ali jebeno držanje Jojića kao da ti je sin u ekipi na silu će te oterati iz ekipe da se više nikad ne vratiš, lik je igrač manje sa ovakvim ekipama, carini loptu tri dana, to može sa Rusima i tako nekim ekipama kada se igra čvrsto, sa ovim brzim ekipama takav ne sme da prismrdi ekipi osim ako se ne krade vreme izmenom.
Sram vas bilo sve do jednoga! Nemoj neko samo da mi kaže da je ovaj Fejenord bolji od Mančestera pre manje od tri godine, a pogotovo da se poziva na domaću ligu. Samo fali da kalafonci pobede, pa u kurac sve...
 

kon šoneri

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
36
Reaction score
51
Локација
Pale,RS
Jesmo crni i nesrecni!Mi nemamo golmana,nemamo odbranu,nemamo sredinu,nemamo rezervnog spica,nemamo trenera,nemamo upravu-imamo govna izdajnicka.Mi smo okupirani klub.Neka nam je bog u pomoci
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top