Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Iskreno se nadam da će ova temperatura koju imam da mi skoči do večeras, da se onesvestim i probudim kad bude gotovo, kad već ne mogu da stadion..ja ne mogu da podnesem ovo da gledam na tv-u :gaah:
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Mocart i maksbet imaju dva razlicita sastava :confused-smiley-013:maksbet izbacio Miljkovic umjesto Zivkovica
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pa ako pricamo fudbalski onda nije daleko od te reci. Urosevic, Zdjelar, Jevtovic, Menig i Rikardo (Natko za poluvreme), ostali su jsl prosek i za plafon klupu Partizana u normalnim uslovima. Ne racunam ovde malog Milovanovica i Bazdara.

Sa kakvim budzetom i kakvom grupom gradjana je Stanoje dosao u situaciju da igra za cetvrtfinale i da u martu mesecu ima prvo mesto u ligi. Podvig.
 
Последња измена:

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Dunsteri ne mogu baš ovoliko da odu daleko. Pogotovo da prodju kvalifikacije one težine. Limitirani jesmo ali daleko od toga da smo loši toliko. Ali dobro. Meni nije jasan motiv da se piše na njihovom forumu tako. Ok ovde, svi imamo mišljenje.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
972
Reaction score
4.348
Локација
Nis
Niko se nije naigrao kod nas kuci nece ni ovi holandjani. Svi su nas prvo otpisali protiv socija a kasnije i protiv sparte...jedino smo imali kiks protiv genta ali nam takve ratnicke ekipe nikad nisu odgovarale...mi dobijamo fejnord veceras a kod njih sta nam bog da...sve u svemu verujem u ove momke, pomeraju granice, zelim im svu srecu veceras.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Partizan.jpg

01.11.1989.-Partizan-groningen-3-1-3-scaled.jpg
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
RTS 1 i Arenasport premium 1(programske seme)prenose Partizan-Fejenord 18:45h
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Evo malo uvoda u meč i sa njihovog foruma. Ovaj “grobar” tamo je ili neka ciganštura ili ih loži samo da smo dunsteri.


Nigde ne piše da smo dunsteri, niti da smo loši, napisao je da igramo dosta loše u poslednje vreme, što je i istina.

A da li smo dunsteri ili ne, videćemo, ako pobedimo najjači smo, ako izgubimo dunsteri smo, kod nas se mišljenje o tome menja iz nedelje u nedelju u linglongligi a kamoli u LK ili gde već.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Mijenja se mišljenje svaka tri -četiri dana, po sistemu četvrtak-nedelja-četvrtak.Kako mrzim ove termine četvrtkom i nedeljom, uželeo sam se termina naših utakmica , utorak(evropske)-subota.
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
20. April 2013.
Partizan - Rad

Otvaramo utakmicu ranim golom Kapitena. Ja sedeo u novinarskoj loži, pratio Partizan za neki portal.
Radovci podižu transparent nešto tipa: "Puši ga Luka, puši ga Kojiću, a najviše ti Ranko Stojiću".

Posle pola minuta Kojić daje za 2:0.
Moja poslednja tekma na JNA.

3246 dana kasnije, eto me nazad na JNA. Vodim ćaleta koji je poslednji put bio dok je igrao Mance.

Pravo da vam kažem, danas me ne zanima ni rezultat ni igra niti bilo šta što nije trava JNA, kaldrma oko stadiona i reflektori našeg Hrama.

Deseti Mart. Praznik u Hramu!
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.446
Reaction score
2.214
Zajebano bice veceras svaki rezultat osim poraza je odlican, ajde buducnost Partizana danas se pokazi koliko vredis.
 

mogway

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
228
Reaction score
1.161
Nesto gledam, po kvotama u kladionicama, mi nemamo neke velike sanse veceras...
E bas me briga...
Ajmo crno-beli !!!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.597
Локација
Beograd
Pa ovde, na ovom forumu, ljudi pišu da smo dunsteri...
...Pa i jesmo, u dobrom delu ekipe, ali fudbal je takva igra da u njemu često pobeđuju i dunsteri... :D
...moguće je da bi nam bilo lakše na terenu da umesto par dunstera imamo dva krštena igrača pride, a na tribini bi sigurno bilo mnogo bolje da imamo Mišu Tumbasa, ali...

Šta da se radi, tako je kako je... 'Ajmo Partizane...

 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Da smo dobili derbi sad bi bili Real, stadion bi nam bio pun, dobar momentum, napaljeni do bola i 0:2 u prvom poluvremenu:D Za drugo poluvreme se ne bih kladio, prošo bi fejnord kao steaua, meto bi ga Jevtović sa pola terena, onako nespretno kao Ješić onim englezima.
Ja se samo nadam da Stanoje neće da se ukurvi, da igra siguricu, na neku kontru, u meso od početka, igramo kući, ajmo na pobedu, da se lepo igrate, nemoj da nas brukate.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top