Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencije 2023/24

Статус
Затворена за писање одговора.

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
323
Reaction score
2.056
Локација
Beograd
1. 18 soma cena sezonske! Uprava napolje! Bojkot! Bojkot!
2. 0:2 Sabah! Duljaj napolje! Upravo umri!
3. 300 kinti cena za revans! Napred Partizan, svi na JNA! Ziveo Duljaj! Ko posle ovih? Ostoja, babovic, neka hvala!
4. Prolazimo na penale! Bravo majstori, bravo genijalci! Duki doktore! To Grobari! Ne treba nam jug....
5. Danci, kojima jos ime nisam zapamtio 5:0, a moglo je 10:0! Muka mi i da prepricavam komentare.... ali, zakljucak je kad ce jug nesto da uradi.

Moje misljenje: Nista gore nije sada nego pre Sabaha jedino sto sad vidimo u kolikom smo kurcu! Zajebite individualne pozive raznih botovcina! Ko ce doci posle ovih, mislicemo kad ovu gamad oteramo! Ne pecajte se na dzabe ulaze i 300 kinti karte, ulozimo trud da se konacno skupimo oko dve ideje i to Uprava napolje i Napred Partizan! U danasnje vreme ne postoji jeftino ili dzabe nista i ako ti dzabe daju, ne daju ti zato sto te vole nego zato sto im trebas da bi oni ostali, sta god da skandiras!
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.168
Reaction score
4.368
A ti znaš taktiku koja bi zaustavila tri puta brži tim i to ne samo u šprintu na 100 metara, nego u špirntu SA LOPTOM u nogama na 100 metara? I nisu oni samo brži, nego i kondiciono spremniji!
I? Koja je taktika?
Da stanemo svi u 16m i ne izlazimo ,,otalen,, svih 90 minuta?
Pa dali bi nam 10 golova... Antić bi ispucavao na 16m da nam odatle šutiraju pod prečku, a osim njega i Šćeke, sigurno bi i ostali napravili bar još jedno 3-4 penala...
Ne želim da se prepucavam, zato što znam da imaš dobre namere, samo ne mogu da se složim oko Duljajeve uloge. Ti verovatno više voliš Partizan od Duljaja ili barem isto, pa opet ne treniraš Partizan.
Klub je dozvolio da se u poslednjih nekoliko godina bivše "legende" uče trenerskom poslu u Partizanu. Zna se gde se uči takav zanat da bi došao na klupu tako velikog kluba .
Mirković, Stolica, Petrić, Duljaj, pa ni Milošević nisu treneri, jednostavno nisu .
I ta činjenica govori da smo spali na niske grane.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.547
Reaction score
2.593
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Sad kad sam se smirio malo, ovo više nije pitanje tima, trenera, ovo postaje pitanje opstanka kluba kao takvog. Bez Evrope, bez para, sa ovakvom upravom i pederom, ne piše nam se dobro.
Svako slovo potpisujem. Sistematski se unistavamo iz godine u godinu od strane uprave, psiha i njegovih slihtara, kao OFK Beograd sto je unisten (samo pravim poredjenje modela unistavanja da neko ne pomisli svasta). Nemam nista protiv da se ulaze u sport zdrava konkurencija je uvek dobra u svemu ali da se unistava Partizan dok se polako podizu jedan po jedan klub (TSC, Cukaricki prim aut) to je apsurd. I sto je najgore svi to gledaju mirno dok se neki i slade time.

Ljudi bre mi tim ni za ligu konferencija nemamo, od domacih igraca niko nece da dodje skoro,uglavnom dolaze stranci sumnjivog kvaliteta ali ko ih bira nije cudo. O treneru da ne pricam, svaka cast Duljaju na igrackoj karijeri, hvala mu i za ono sjajno cuvanje Zidana u LS u obe utakmice, ali ima on jos mnogo mnogo da uci da bi bio prvi trener u nekom superligasu, a ne u klubu velicine Partizana, cija se velicina ogleda danas nazalost samo u masovnosti navijaca, dok je u svemu ostalom bleda senka nekadasnjeg kluba.

Sve u svemu danci su nam ocitali dobru lekciju, bacili nas na pod i usli u klub 5 pored Dinama, Sparte i Rapida i ostalih "veikana" evropskog fudbala. Hej jedan Mancester nam pre par godina nije dao 5 golova danas neki danci za koje sam skoro pa prvi put cuo i cije ime da izgovorim treba da polomim jezik jesu.

Na kraju mozes da imas los dan, mozes i losu nedelju,los mesec pa i sezonu iza sebe ali da imas evo vec 6 sezona i tones sve dublje i dublje to ne mozes a da te neko ne gura svim silama u ponor.

Putuj evropo, daj boze da se sledece godine vidimo u kvalifikacijama, teska prica mozda izvodljiva ali jako teska.
 

Slavensky

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2014
Порука
84
Reaction score
100
"Ja snosim najveću odgovornost, 5:0 je sraman rezultat. Bez obzira što smo primili golove, nedopustivo je da tako prolaze 1 na 1. Kada nemate igrače koji su brzi i menjaju ritam utakmice tako. Ne tražim alibi već tako jeste, najveća odgovornost je moja. Žao mi je ljudi koji su došli da vide ovu sramotu i onih koji su gledali preko televizije... Vidimo se u Beogradu. Nemamo gde...", kaže Duljaj i dodaje:


"Imamo važnu utakmicu protiv Javora i prošli put kada smo izgubili 2:0 od mnogo slabijeg protivnika... Videli smo... Malo da se slegnu utisci i videćemo posle Javora", rekao je trener crno-belih.

Јебе Дуки не вади!
e sad kad si se posuo pepelom, sad nam je lakše.... bravo
 

Bokili

Grobar
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
219
Reaction score
1.267
Локација
Tamo daleko
I šta sad treba, da smo oduševljeni ovom Duljajevom, nazovi , izjavom !!!

Da je rekao :

Podnosim neopozivu ostavku na mesto šefa stručnog štaba Partizana zbog sramnog poraza u Danskoj i nepodnošljive situacije u klubu, koji je okupiran od strane Vučelića i Vazure, koji moj voljeni Partizan vode u ambis. Pozivam sve navijače Partizana da se u danima koji dolaze upustimo u borbu sa najvećim zlom u istoriji kluba !!!

Eto, ja bih time bio oduševljen.
Sto bi se reklo na partijskom sastanku "u nacelu se slazem", a sta nam je sa ljudima koji su prodefilovali kroz klub? Jbg trpis devojku tri dana, tri meseca, tri ili trideset godina ili duze. Mozda zenu mozda prijatelja, sefa, direktora. Shvatis jednog dana da te jebu i da si potrosna roba i saspes u lice i okrenes se i dupetom zatvoris vrata. Kada te okolina pita, juuuuuu sta je to bilo ti im kazes. Ovo su javne licnosti. Zar niko od tih sto su prodefilovali nema muda (a ocigledno nema) da kaze javno i otvoreno kako se i sta radi (citaj ne radi). Elem jbg imam u steku par miliona evrica pa sto ne bih uzeo jos koju hiljadu, cisto da skinem rodbinu sa grbace. Postovanje svima, ali neka progovore. Ako nista drugo porasce u nasim ocima!
 

Bokili

Grobar
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
219
Reaction score
1.267
Локација
Tamo daleko
Sa jedne strane strucni ljudi, klub koji funkcionise savrseno od predsednika do ekonoma, koji ima jasnu ideju i plan. Sa druge strane nerad, lenjost, ljudi koji nemaju nikakvo znanje, ali imaju partijsku knjizicu koja vredi vise od bilo kakve strucnosti. Kada se sve to pogleda, ishod je logican.

Sada ce govna da okrive Duljaja, koji nije pokazao neko trenersko znanje do sad, ali su se svinje iz uprave potrudile da ga sabotiraju koliko god je moguce, a da se on nije odlucio na to da ih i javno pritiska za pojacanja bilo bi jos gore. Verovatno ce dovesti nekoga ko isto toliko ne zna kad je trenerski posao u pitanju, ali koji ih nece prozivati javno, kako bi mogli u miru da rade ovo sto rade godinama.
Ako Igor sam ne ode, oterace ga smradovi, bas zbog izjava. O njegovoj strucnosti ne mogu da sudim i ne znam ni sam, ali bacio im je sa proslom izjavom rukavicu u lice. Jos jedna potrosena legenda. Ostaje nada da ce smradovi otici pre njega.
 
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
278
Reaction score
2.565
Локација
Subotica
zvalavi nam je doveo ovog, onog… unistio nam je Partizan… Koliko su nam oni unistili klub, koje ne zelim ni da imenujem ovom prilikom, zajedno sa njim na celu, isto toliko smo i mi, nemi saucesnici, svega sto se godinama desava u klubu. Komentarisemo i piskaramo po drustvenim mrezama, godinama u nazad, a nije moglo nijednom 10k da nas se skupi, ali zato da dodje 17k za 300 kinti nije problem. Ovo veceras je crna tacka iz koje ne moze nize da se ide, a nazalost deluje da nece moci ni gore. Svetlosti na kraju tunela vise nema, ostade klub u vecnom mraku CEKAJUCI GODOA…
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.468
Reaction score
2.247
Danasnja samarcina od Danskih vanzemaljaca ce jos dugo da mi zuji uvo, kakva sramota i katastrofa smo danas doziveli. Sta dalje ciniti evropu ove godine necemo igrati mislim grupnu fazu a i nismo zasluzili bolje da smo ispali na penale od Sabaha. Duljaj moze voli Partizan ali i on je pravi poltron koji svesno ili nesvesno stiti lopovsku upravu. Sezona jos nije ni castito pocela za nas nazalost je skoro zavrsnena.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.168
Reaction score
4.368
Ako Igor sam ne ode, oterace ga smradovi, bas zbog izjava. O njegovoj strucnosti ne mogu da sudim i ne znam ni sam, ali bacio im je sa proslom izjavom rukavicu u lice. Jos jedna potrosena legenda. Ostaje nada da ce smradovi otici pre njega.

Naravno da će ga oterati, zato je trebao večeras da podnese ostavku. No, nema razloga da Vazura brine, Nađ je u niskom startu, spreman da izleti iz startne mašine.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
634
Reaction score
3.899
Nema neka legendica da pljucne po ovom dvojcu? Niko nista i dalje? Samo cutimo i stitimo svoje biznise, jeli. Ni Savo, ni Sale, ni Bata, ni Slavisa, ni Paun, ni Mijat, ni niko... Ocigledno nikome nije ni stalo, poserem se i na "legende". Kakve legende, takvi i navijaci, a takvi i igraci. Nije sramota izgubiti od boljeg, ali je sramota skinuti gace 20 min pre kraja. Fk je mrtav odavno.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.419
Reaction score
38.060
pa ako misliš da je Duljaj kriv što ne može za 6 meseci da podigne nivo srpskog fudbala i Partizan na evropski nivo...
Nekada davno... dođem ja iz škole i nosim keca, a pokojni otac me pita:
- Zašto si dobio keca?
- Ali, najveća ocena je dvojka...
- Baš me briga za druge, zašto si TI dobio keca?

Rekao sam još čim je došao i ostajem pri tome. Saučesnik, znao je sa kim tikve sadi. Ako nije onda ima ogroman problem.

A ti znaš taktiku koja bi zaustavila tri puta brži tim i to ne samo u šprintu na 100 metara, nego u špirntu SA LOPTOM u nogama na 100 metara?
Taktika je vrlo prosta, sledeće sezone ne treba igrati ni tu LK. Jbg, mnogo su brzi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top