Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencije 2023/24

Статус
Затворена за писање одговора.

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
321
Reaction score
2.050
Локација
Beograd
Po cenu ozbiljne pljuvacine po meni samom rizikujem da napisem i sledece i nadam se da necu biti bas toliko pogresno shvacen! Nema razlike u onima koji sa ovom upravom saradjuju na bilo koji nacin bez obzira da li to bilo na tribinama ili skupstini kluba! I da, sta god da na jednom ili drugom mestu govore ili skandiraju! I da i jedni i drugi se kunu u svoju Partizanstinu i u svoj staz vezan za Partizan i vecina od njih nesvesno ucestvuje u nanosenju stete Partizanu. Jedni,kao sto je Duljaj prilicno dugo,vec par godina u skupstini, a drugi, mislim na ove na tribinama, poslednje 2 utakmice na JNA! Svi oni su sigurno veliki Grobari i svi zele da pomognu i vecina nema losih namera niti bilo kakvog velikog interesa i prica i jednih i drugih je ista.... Partizan se brani prisustvom, a ne neprisustvom...to radimo da bi podrzali igrace koji krvare na terenu...i ono kljucno, ja sam uradio ovo, ja sam uradio ono, ja sam rekao to, ja sam vikao,okrenuo se, mrstio se...A sta si uradio ti?
E onda dodju izbori i prica je ista...Dal ste ludi da ce se ista promeniti! Za koga da glasamo svi su isti! Bolje ovi sada nego oni drugi....
Ko ne veruje,pogleda kad su bili izbori, prelista ovaj forum iz tog perioda na svim temama i fudbalskim i kosarkaskim i tek mu onda ne bude nista jasno kad procita sta se pise i kako se razmislja. Ja kad sam usao u raspravu sa pojedincima na temi fudbalske uprave oko clanova skupstine kluba bas sam to uradio. Oni koji su me najvise pljuvali zbog mojih razmisljanja jer su po njihovom misljenju plitka iz razloga sto Partizan unistava drzava a ne neki clan skupstine (kao da ja to ne znam) su isti oni koji su kad se ta "drzava" birala pricali pricu kako se nista nece promeniti jer su svi isti.
Kad budem video pun jug, ja cu se na JNA prikljuciti svima vama, do tada vidimo se na gostovanjima ako budete imali vremena i mogucnosti da na ista dodjete! Svaka cast Grobarima koji su danas u Danskoj podrzali fudbalere. Zbog utisanog tona nisam ispratio do kraja da li su im zvizdali na kraju ili ne, ali ne verujem da su otisli tamo da bi zvizdali! Lako je aplaudirati ekipi kad pobede petorazredni azerbejdzanski klub na penale, ali je jako tesko ne vredjati ih kad dozive brodolom. Kada me ti Grobari budu pozvali na JNA, eto mene! Vas ostale koji izolovano pozivate na podrsku ekipi postujem kao bracu i potpuno razumem, ali nacini borbe se menjaju. Citavu deceniju ih teramo sa istoka svojim prisustvom i nismo uspeli da ih oteramo. Ja bih da probam drugacije ako nemate nista protiv!
BOJKOT DO POBEDE!
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
480
Reaction score
2.643
Mislim da dio razloga za danasnji poraz lezi u tome sto smo prodali ili otjerali sve najbolje igrace iz proslogodisnjeg (ionako loseg) tima, a umjesto njih doveli trecerazredne amatere. Kao i u tome sto su igraci odlicni kakav je trener, a trener je Gvardiola kakva je uprava.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
321
Reaction score
2.050
Локација
Beograd
Pa nije ni čudo što nismo uspeli sa Istoka kad oni sede u svečanoj loži na Zapadu.
A ja i ti repliciramo jedan drugom od juce pa eto ne secas se da smo replicirali jedan drugom i kad sam pisao o patentiranju akcije prelaska Grobara sa ostalih tribina na zapad. Samo da se ne zaboravi da sam to pisao odmah po imenovanju Duljaja za trenera,nisam cekao ni jedva 4.mesto na tabeli ni ovaj brodolom u Danskoj...i da budem jasan i ponovim po stoti put,ne smeta mi Duljaj kao trener cak ni posle ovog rezultata. Stavise ne bih ga smenjivao jer posle ovakvog iskustva i drvo bi nesto naucilo a ne covek...
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
И онда за то појединачно одлежали од 10-25 година, да би неки други писали по интернету за то вријеме.
Сјећа ли се ко момака са Бановог Брда???
Толико о нама

Gopsodi iz arene cak i smeta sto se otpeva par minuta "podrska za uhapsene Grobare"
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
990
Reaction score
4.476
Локација
Nis
Po cenu ozbiljne pljuvacine po meni samom rizikujem da napisem i sledece i nadam se da necu biti bas toliko pogresno shvacen! Nema razlike u onima koji sa ovom upravom saradjuju na bilo koji nacin bez obzira da li to bilo na tribinama ili skupstini kluba! I da, sta god da na jednom ili drugom mestu govore ili skandiraju! I da i jedni i drugi se kunu u svoju Partizanstinu i u svoj staz vezan za Partizan i vecina od njih nesvesno ucestvuje u nanosenju stete Partizanu. Jedni,kao sto je Duljaj prilicno dugo,vec par godina u skupstini, a drugi, mislim na ove na tribinama, poslednje 2 utakmice na JNA! Svi oni su sigurno veliki Grobari i svi zele da pomognu i vecina nema losih namera niti bilo kakvog velikog interesa i prica i jednih i drugih je ista.... Partizan se brani prisustvom, a ne neprisustvom...to radimo da bi podrzali igrace koji krvare na terenu...i ono kljucno, ja sam uradio ovo, ja sam uradio ono, ja sam rekao to, ja sam vikao,okrenuo se, mrstio se...A sta si uradio ti?
E onda dodju izbori i prica je ista...Dal ste ludi da ce se ista promeniti! Za koga da glasamo svi su isti! Bolje ovi sada nego oni drugi....
Ko ne veruje,pogleda kad su bili izbori, prelista ovaj forum iz tog perioda na svim temama i fudbalskim i kosarkaskim i tek mu onda ne bude nista jasno kad procita sta se pise i kako se razmislja. Ja kad sam usao u raspravu sa pojedincima na temi fudbalske uprave oko clanova skupstine kluba bas sam to uradio. Oni koji su me najvise pljuvali zbog mojih razmisljanja jer su po njihovom misljenju plitka iz razloga sto Partizan unistava drzava a ne neki clan skupstine (kao da ja to ne znam) su isti oni koji su kad se ta "drzava" birala pricali pricu kako se nista nece promeniti jer su svi isti.
Kad budem video pun jug, ja cu se na JNA prikljuciti svima vama, do tada vidimo se na gostovanjima ako budete imali vremena i mogucnosti da na ista dodjete! Svaka cast Grobarima koji su danas u Danskoj podrzali fudbalere. Zbog utisanog tona nisam ispratio do kraja da li su im zvizdali na kraju ili ne, ali ne verujem da su otisli tamo da bi zvizdali! Lako je aplaudirati ekipi kad pobede petorazredni azerbejdzanski klub na penale, ali je jako tesko ne vredjati ih kad dozive brodolom. Kada me ti Grobari budu pozvali na JNA, eto mene! Vas ostale koji izolovano pozivate na podrsku ekipi postujem kao bracu i potpuno razumem, ali nacini borbe se menjaju. Citavu deceniju ih teramo sa istoka svojim prisustvom i nismo uspeli da ih oteramo. Ja bih da probam drugacije ako nemate nista protiv!
BOJKOT DO POBEDE!
Taj isti Jug je pustio govna iz rada i kuchke da nam prave orgije po hramu, uz to su samarali ljude na tom "omrazenom" istoku. Taj isti Jug je obezbedjivao gej parade i Inauguracije preCednika. To je onaj isti Jug koji je do juce pravio dilove sa okupatorima, pa sad kad nema vise kinte necemo vise da se igramo. Ako znamo da pickouSrani diktator vuce sve konce, zasto se Jug ne oglasi i kaze imenom i prezimenom ko nas jebe! Zasto se samo sa istoka cuje!
 

Marqo

Početnik
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
6
Reaction score
9
Локација
Crno Bela Srbija
Како год да окренеш и да смо примили 10 и даље би Јовановић, Марковић, Белић са црвеним изгледним, били најбоље оцењени а некад би били срећни да су на клупи Партизана, то је туга како и зашто ко игра у Партизану како медији креирају слику и због чега, кога, шта се ово дешава, за неке непознате фудбалере странце се дају огромне паре какве су то приче комбинације, тај Антић је отишао у комшилук код лукић-весић приче, сад добија шансу уместо да прође као Врањеш кад се појавила прича о доласку код нас.
Ово како су играла ови клинци Нордсејланда, ово претчавање, утрчавање овај свемирски фудбал у односу на нас а били су испеглани у првенству од неке екипе, а овде су деловали....
Тренери почетници, бивши играчи којима по дифолту припада да су тренери, тај Петрић, ја то нисам пратио, он осликава све што не ваља у друштву, могли су да му понуде да вози авион он би прихватио, Дуљај је деловао као неко кога занима ово али прво се занимај негде, па тек онда дођи, ово гомилање играча, враћање људи који су у првом мандату били ротација, све најлепше Дуљају али што даље одавде.
Вучела и Вазура од доласка, немају капацитет да воде неки друголигашки клуб али зато су ту.
Ови што се нуде имају Жељка који пегла све, док они користе прилику и просе а зашто, још увек не знамо а они без Жељка знамо где су
Туга, дуг је све већи а ови порази су све јаднији, мислим пет голова, ево и Чукарички није примио пет, тужно.
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
449
Reaction score
2.548
Локација
Novi Beograd
Predsednik kućnog saveta stambene zgrade mora biti iz redova stranke. Dosadno je, barem na forumu, objašnjavati da je uprava problem. Opcije su ili prazan stadion svaku utakmicu (pa možda, ali nikad, vrhovni sazove ponoćni sastanak u klubu i otpiše sve dugove) ili pun stadion svaku utakmicu, uz neprestane povike, umesto vikend šetnji i selfija sa marinikom. Izmedju je baš ono što im odgovara.

Duljaj nije trener, ali barem ima iskrenu grobarsku emociju za razliku od verovatno svih njegovih prethodnika od Marka i vidi se da mu jednako krivo za sve što mu se dešava kao i većini forumaša. Razlika između njega i random forumaša u ulozi trenera je što bi random forumaš bio kurate sreće da danci pogode ona 3 zicera sa 2 metra i da golman ne odbrani još onih 5 zicera. Nije govno, nego se pas israo. Zamene Duljaju su Albert, što je isti kurac, a u slučaju da slučajno odbije, sigurno je kralj spreman da se oproba i u ulozi trenera. I onda super. Još niži nivo u odnosu na petrića, koji je dokusurio Partizan.

Neće doći pismen trener. Nama bukvalno samo treba neko da duva u žar partizanštine
 

Partizan321

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2022
Порука
184
Reaction score
1.045
Локација
Banja Luka
Isto kao što nije našao ni štopera a oće da radi.
Pa jel on vlasnik kluba pa da može sve da ih on nađe i sve da ih plati?

p.s.
39 minut, Olimpijakos-Čukarički 3:0...kvalitet srpskog fudbala...
Druže nemoj molim te,te seoske,novokompovane ekipe porediti sa jednim Partizanom.Ako ćemo mi da se poredimo sa tom boranijom onda bolje da se ugasimo.
 

knez

Početnik
Учлањен(а)
12.12.2011
Порука
55
Reaction score
123
Pratim ovaj forum vec dugi niz godina... I sretan sam zbog toga, ali braco Grobari hajde vec jednom da napravimo konkretan plan za smjenu uprave!!!
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
641
Reaction score
2.357
Локација
Beograd
Ne, ne i ne!
Nisu krivi ni Vučelić, ni Vazura, ni Kralj, ni Duljaj, ni Miša pilates, ni igrači.

Mi navijači smo krivi! Mi smo jedini krivci. J-e-d-i-n-i.
Godinama gledamo stoku kako nam uništava klub i ništa ne preduzimamo.
Gledamo i ćutimo. Bez reakcije. U prevodu: ako ćutimo, problema nema.
E pa zato smo dovde i stigli, a može nam biti samo još gore.

Sa stokom se ne može fino, nego samo kao sa stokom.
Znači za rogove, pa napolje. Marš! Marš iz kluba!

Nažalost samo taj način stoka priznaje.
Drugi način ne postoji.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.092
Reaction score
4.080
Локација
Beograd
Taj isti Jug je pustio govna iz rada i kuchke da nam prave orgije po hramu, uz to su samarali ljude na tom "omrazenom" istoku. Taj isti Jug je obezbedjivao gej parade i Inauguracije preCednika. To je onaj isti Jug koji je do juce pravio dilove sa okupatorima, pa sad kad nema vise kinte necemo vise da se igramo. Ako znamo da pickouSrani diktator vuce sve konce, zasto se Jug ne oglasi i kaze imenom i prezimenom ko nas jebe! Zasto se samo sa istoka cuje!

Zato što za jednu upaljenu baklju dečko dobije dve godine, zato što se ni dan danas "ne zna" ko je ubio Demira Jukića i gde su snimci sa pumpe, zato što za pokušaj ubistva dečka u blokovima niko ne odgovara, zato što ti momci sa Južne tribine malo-malo pa zbog svog čistog i iskrenog stava imaju privatne probleme, zato što nemaju Ultra kop, kranove i ostale kombinacije, zato što policija na svakom ćošku maltretira i prebija te momke, zato što vole Partizan i nisu u kombinacijama, ZATO ŠTO BI DA SE SAMO JEDNOM TO ČUJE SA JUGA, bili uništeni. Jel te nije blam da ove momke porediš sa onima od ranije? Jel si ti svestan ko je stvorio te na koje ti aludiraš? Jesi, siguran sam u to, ali zašto onda znak jednakosti između njih i ovih časnih momaka.

Ne znam priču, ali verujem da oni nisu prekinuli bojkot iz jednog bitnog razloga, a to je što bi neko pričao, eno prodali su se, uzeli pare, dogovorili se sa upravom i sve ok sada. Nemam apsolutno nikakve veze niti ću više ikada imati sa tribinom, ali treba reći kako jeste.

Što se tiče same utakmice, rekao sam i stojim iza toga, Duljaj se cima, traži, moli, lično pregovara sa igračima, voli Partizan, ali čovek nije sposoban da u ovom trenutku (verovatno nikada) vodi Partizan i svako ma kako se zvao ko sarađuje sa okupatorom je kriv, pa je i on! Debelo, jer svi znamo kakva je gamad u upravi, ali brate da te jednanć ekipa u trecerazrednom takmičenju, koja nije iz liga petice oduči od fudbala, da ne znaš gde udaram?! Da li je realno da uđeš u utakmicu kao protiv Sabaha?!
Uopšte mi se nije svidela izjava pre tekme gde kaže da je sve sem poraza uspeh. Druže, ako si ratnik, vojnik Partizana, ti u svaku tekmu ulaziš da pobediš.

Igrači, ono što od starta pričam, Antić nije igrač koji može da prismrdi Čakiju, čovek je večeras odučen od fudbala, Kalulu za koga sam verovao da će biti najveće pojačanje za sada ispada da je uz Antića najgore... Svi sem Jovanovića su teški, ali teški promašaji.

Ovo je jedan od najgorih dana u mom životu, težak poraz, da teži ne može biti, zaista više ne znam šta treba da se desi da 20.000 Grobara dole ispred stadiona i da se ne razilazimo dok ološ ne oteramo.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
493
Reaction score
1.769
Druže nemoj molim te,te seoske,novokompovane ekipe porediti sa jednim Partizanom.Ako ćemo mi da se poredimo sa tom boranijom onda bolje da se ugasimo.
Ako cemo iskreno, fudbal nam u potpunosti odslikava trenutnu apatiju i mentalitet naroda. Sve nam je lako cemo, i sto mozes danas ostavi za sutra. U cjelog ligi nema igraca koji moze fizicki da isprati malo presinga. Riba smrdi od glave, a nasi treneri prolaze skolu i dobijaju licencu bata djorine trenerske skole, sto je meni dovoljno. Nasi igraci puse, piju i ne izbijaju iz kafane, dok u isto vrijeme gdje se igra ozbiljan fudbal se zna da li je dijete za ozbiljan fudbal u sesnaestoj godini, a to se radi testiranjima.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top