Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencije 2023/24

Статус
Затворена за писање одговора.

strong_nis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
163
Reaction score
413
Локација
Tamo_negde
Iskreno,drago mi je da se zavrsi ovo vise,bilo je gadno za gledanje,a u jednu ruku mi je drago da je sjeban drzavni koeficijent po zasluzi,to mi je drago,sada je vreme da se uprava nacisto otera,zajedno sa njima dobar broj igraca I nazalost duljaj i ceo strucni stab,da se okrenemo na miru prvenstvu i preko nje jurimo direktan plasman u evropu sa novom upravom,I novim Partizanom,toliko
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Ugasio sam televizor u 70. minutu. Nikada pre to nisam uradio.

Igore, ako je tebi okej da ona spodoba Filipović bude tvoj kondicioni, onda prihvati mogućnost da se ovakve stvari ponavljaju.

Zamenom kondicionog bismo popravili polovinu problema u igri, u to sam siguran.

Cenim što je stao u zaštitu igrača, bilo bi lepo kad bi tako zaštitio sebe.
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
354
Reaction score
1.387
Локација
Novi Sad
Prvo:
Novinar Telegrafa upitao je Duljaja na kraju konferencije o tome koliko crno-beli mogu da iskoriste konekcije koje aktuelni šef struke crno-belih ima sa Šahtjorom i gazdom kluba i jednim od najbogatijih ljudi Ukrajine Rinatom Ahmetovim, a pitanje se odnosilo na određenu saradnju kada je u pitanju razmena igrača.

- Saradnja je da se pojavi jedan mlad igrač koji bi zadovoljio potrebe kluba kao što je Šahtjor - rekao je Duljaj.

7.3.2023

Ovaj covek ne sme da radi u Partizanu. Sam taj stav govori sve. Za mene jebeni sahtjor nikada nece biti veci klub od Partizana... Ok Duljaj se bavio futbalom kad smo izasli iz ratova i sranja, ovi su ga platili tamo koliko Partizan nije mogao... za mene je to isto ko sad da kazes da su ovi arapski klubovi veci od bilo kog engleskog kluba...

Drugo:
Ocigledno ima pojma da se bavi trenerski poslom koliko i bilo koji prosecan navijac...
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Друго полувријеме нисам ни гледао. Наше квалификације за Европу за следећу годину су кроз првенство следеће године је једина шанса да играмо на јесен јер од оне тамо сезоне па надаље нећемо гледати јесен. Срамота шта се од клуба направило. Нажалост мислим да добро нам неће бити дуго.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.185
Reaction score
28.218
Локација
ZATUCANA CIGANJSKA SMRDIJA
Duljaj i nije trener...kao ni Mirković, Petrić...niti jedan ozbiljan trener neće da dođe u ovu boleštinu. A pošto neko mora onda ide priča ''ajde ti, ti si tu iz kraja...šta ima veze, ne možeš mnogo više ni da zajebeš a ako prođe prođe''. Ako se ne desi nekakva ozbiljnija promena kao u KK već se pitam ko posle Nađa?
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.935
Reaction score
7.915
Igore mani se trenerskog posla majke ti, nemas pojma i tacno se sad vidi da si ti birao ova pojacanja.
Sem Saldanje, sva ostala "pojacanja" su nula.
A, ti prascu koji jases godinama, mars iz Partizana!
Ovaj tim vapi za potpunu rekonstrukciju, gmazura, UO, trener i 22 pojacanja.
 

LuciferMorningstar

Početnik
Учлањен(а)
24.02.2023
Порука
14
Reaction score
47
Локација
unknown
Duljaj je simpatican lik i bivsi igrac ali nije trener, a pitanje i da li ce bitu u nekoj skorijoj buducnosti (mi to vreme svakako nemamo). Na stranu to cinjenica da ovaj tim ne vredi 100 dinara, 99% igraca koji trenutno igraju u Partizanu bi u nekim srecnijim vremenima bilo zadovoljno da sedi na klupi. Kad na to dodas ocajan strucni stab i kondicionog Misu Pilatesa koji nas godinama unistava. Jos smo dobro prosli..
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
573
Reaction score
2.219
Za ovakvu nemoc, osim 90% krivice koja ide na dusu avupravi, onih 10% snosi i Duljaj+"strucni stab". Da oni nas isto rutiniraju kao u prvoj, to je teska sramota.
Duljaj je dobar covek, ali trenunto 0 od trenera.
Danci da su morali da stignu 6:0, u tome bi i uspeli.
Cak i ovako sa pola gasa su osim gola imali 3 mrtve sanse.
Igore ko ti priprema utakmicu, sa kim sedis u Zemunu i analiziras protivnika?
Kvalitet trenera cu poceti da vrednujem po tome da li ima svog strucnjaka za kondiciju. Mi vec X godina sa Misom pilatesom u 30. minutu utakmice delujemo kao mrtvaci.
Nama u drugom pol. nije postojao igrac koji bi istrcao kontru u sprintu na 60m, uzas.
Jel neko izbrojao koliko puta su njhova krila kao duhovi bili sami po bokovima? Postavka ekipe je bila horor.
Nemamo nista od toga da pljujemo ove nesrecnike od igraca, tako da cu se tu suzdrzati.
Spas za Partizan je da Duljalj ode, a da niko posle njega ne prihvati pozciju trenera.
Ova riba ne da smrdi od glave, nego zaudara na 10000km.
Igore ako volis FKP i svestan si svog trenutnog znanja, idi iz kluba(pa se vrati u neka srecnija vremena).
Igracima ce plate tek sada kasniti, sto dovodi do tihog bojkota i racunajte na prosipanje bodova u narednih par kola.


Trenutno smo na istorijskom minimumu.
Crnilo u FKP.
NUSKNVP
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.801
Reaction score
29.764
Локација
Beograd
Mislim da sam na ovom forumu napisao da 50 godina pratim Partizan, ali da goreg beka od Antića nisam video u našem dresu...
Međutim, on je čovek danas bio još i dobar za performanse koje ima, ali ovaj dvomeč sa Nordsjelandom (ili kako god da se zovu) je NAJVEĆE fudbalsko poniženje Partizana koje sam ikada doživeo! Možda je nekad bilo i neko veće, ali sad stvarno ne mogu da ga se setim...

Igrali smo protiv Bajerna iz Minhena i izgubili obe ali imali smo neku svoju igru, protiv galakričkog Reala iz Madrida bili smo tu negde, Spartaku iz Moskve nismo mogli ništa, ali nisu nas ovako ponizili, Croatia nas je petardirala tamo, ali smo je bar pobedili ovde...

Ali ovo?!

Tamo su mogli da nam lagano daju 10 komada, a ovde su došli na izlet i da se malo istrče protiv trećerazrednih amatera - eto, to je naš nivo u odnosu na njih...
I što je najgore, ja sam u životu gledao razne utakmice totalnih autsajdera i amatera iz nižeg ranga koji igraju protiv profesionalaca, recimo u nekom kup takmičenju, ali čak i tada su ti amateri znali da urade nešto simpatično, da bar par puta ozbiljno zaprete...za razliku od ovih naših koji su bili nemoćni 180 minuta...i plus nadoknada vremena...
Ej bre...oni em što po 10 minuta nisu u stanju da oduzmu loptu, em samo stoje i gledaju kako se ovi dodaju, em i kad uzmu neku loptu odmah je vrate njima ili bapnu bezveze...

N I Š T A. Totalna nula. Bruka i sramota. Ona najcrnja. Znate ono kad je čak i protivniku blam da doda gas i da te natrpa do vrha, jer mu nekako ne ide da se iživljava nad 6 klasa slabijim od sebe.

Nisam video šta je Taki uradio za crveni karton, ali verujem da je to posledica toga što se kao navijač Partizana mnogo nervirao zbog utakmice. Kažem navijač a ne fudbaler, jer smešno je, posle ovog dvomeča, da naše svrstamo u istu kategoriju sa njihovima....

Kalulu je ponovo pokazao da je još živ, a i to je nešto.

Okrećemo se obavezama u osvajanju domaće titule i kupa.

Nekolicina sa Zapada je konstantno prozivala Duljaja, on je čak uzvratio jednom prilikom, pa je četvrti sudija dolazio nešto da ga opominje, smiruje, šta već...ali jedini pravi njegov odgovor bio bi da mu ekipa igra fudbal.

U domaćem prvenstvu smo dosad bili relativno o.k. ali u Evropi od tri utakmice jedna dobra, a tri katastrofalne.
To je činjenica, bez obzira ko je tu više a ko manje kriv.

Hvala upravi i marketingu što sam pljunuo za mene veliku lovu za sezonsku, da bih imao pravo dao odgledam sve naše evropske utakmice na JNA za 2023./4.-u...
I evo upravo (i marketinže), upravo sam ih sve odgledao. Obe. Nema više. Ali zato je bilo nikad skuplje. A i ova druga - nikad gore...
 

MacManus

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2022
Порука
340
Reaction score
1.000
Локација
Boston
Kako bih im otvorio lobanje zbog toga... zapad ubedljivo najveći kancer.
Duljaj nas ozbiljno izblamirao. Idemo dalje!
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Moram da nas vratim u realnost. Ja sam očekivao realno reakciju ali sam video totalnu nemoć.
 
Последња измена:

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.289
Reaction score
18.455
Локација
Kej Republika
Mnoge ekipe u Evropi su nas rutinirale.
Ali ekipa ranga ovih Danaca, nikad.

10 utakmica da igramo, 9 bi nas dobili.

Šta je tu je. Teško da može gore. Mada...

Ajde prvo Vazura da ode, pa ćemo se onda baviti trenerom i igračima.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.801
Reaction score
29.764
Локација
Beograd
Путуј Европо и немој чекати на нас...



Ево шта је Дуљаја изнервирало да се брецне на публику:

 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.098
Reaction score
4.097
Локација
Beograd
Ja sam večeras možda i najteže poraz Partizana doživeo za 25 godina praćenja mog voljenog kluba.
Ako sam ikada verovao da nema šanse da nešto može više da boli od Kroacije i Artmedije, večeras sam razuveren.

Ne zbog fudbala, već zbog toga što mi je jedno dete od 12 godina i drugo od 7 u 75-om minutu reklo da bi išli kući jer su mnogo tužni. Učim ih i uvek su gledali Partizan do kraja ma koji rezultat bio, ali su i oni uvideli koliko smo nemoćni.

Prvo su bili oduševljeni svim što se dešavalo od Terazija do stadiona, pa im nije baš jasno bilo zašto svi idu kući, a ne da gledaju tekmu i nekako su me namolili da uđemo i gledamo, ali ovo je totalna nemoć, ali totalna...

Ljudi, nemoguće da su toliko bolji da loptu ne možemo da im uzmemo po 5 minuta...

Ako ovo nije za totalni reset, ne znam šta je.

Mom kralju Dukiju poštovanje, jer ga volim kao brata, ali ovo ne ide, ne vredi, nema opravdanja za kolaps u Evropi snosi ceo stručni štab najveću odgovornost.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top