Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencije 2023/24

Статус
Затворена за писање одговора.

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.218
Reaction score
33.545
Локација
vaginamandibularia
Sreca u nesreci je da smo sjebali smrdski ciganjski koeficijent.

Odbrana je kriminalna, to je vise nego evidentno.
Fizicki smo na nivou prve pripremne utakmice.
Za sad igraci od kojih smo najvise ocekivali nisu na nivou, sto i ne cudi s obzirom da nisu ni prosli pripreme sa ekipom.
Duljaj pokusava, ali ocigledno lepe zelje i iskrene namere ne mogu tek tako da nadoknade manjak iskustva ili autoriteta ili znanja za poziciju trenera prvog tima
Jebiga, ne mogu da zamerim ni njemu ni igracima kad znam da iza svega stoji/sedi/lezi uprava koju nam je instalirala pickousta nakaza s ciljem da upravo ovako i izgledamo na terenu - jadno
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
U putu sam, pa ni ne videh…

Natko nije poceo?
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
823
Reaction score
2.825
Pored sportskih stvari, neko bi rekao da je UEFA izborom sudija imala nameru da Partizan ne prodje dalje. Deluje kao teorije zavere ali mozda I nije slucajno.

Sve i da je tako, sama cinjenica da UEFA smatra da odredjenim izborom sudije imamo realnu sansu da ispadnemo od Sabaha dovoljno govori o svemu.



Igore, budi gospodin poput Nenada Canka, zelim da te pamtim kao coveka koga je Zinedin Zidan oznacio kao najtezi flaster u karijeri.
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
358
Reaction score
2.405
Локација
Pozega
Ali kako mi branimo korner, sa svih 10 igrača u zoni na 6-7 metara od gola. Protivnički igrači se zalete i skoro svaki skok dobiju, a i kada mi dobijemo skok nema ko u blok na 16-17 metara da izađe. Neverovatno.
 

knez

Početnik
Учлањен(а)
12.12.2011
Порука
53
Reaction score
120
Tesko je sad napisati bilo sta... A na osnovu čega smo mogli očekivati neki povoljan rezultat?! Ako ubrzo ne dovedemo novu upravu pitanje sta nas čeka!
Podrska Duljaju i ako nije trener ali je jedino sto imamo!!!
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
Kod nas je sve crno ili sve belo... Sad opsta pljuvacina i zaboravljamo sve dobro iz prethodne dve utakmice... Kalulu danas ocajan ali decko je klasa, to ce pokazati.
I Natho je bio ocajan danas a to ne znaci da nema pojma.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Једна од највећих бламажа у историји.
Само се надам да смо сви свесни да кривци нису ни на клупи ни на терену и да овај пораз неће усмерити пажњу са управе на играче и да њима неће изостати подршка, а управи све по списку. Места за критику према њима и тренеру итекако има али није време да они поново буду жртвена јагњад преко чијих леђа ће некрсти у управи да наставе да мандатирају јер ако опет допустимо да сви буду криви осим њих онда не треба да постојимо ни као клуб ни као навијачи

Ali kako mi branimo korner, sa svih 10 igrača u zoni na 6-7 metara od gola. Protivnički igrači se zalete i skoro svaki skok dobiju, a i kada mi dobijemo skok nema ko u blok na 16-17 metara da izađe. Neverovatno.

Мислим да и сада као и претходних година корнере припрема неко други, а не шеф стручног штаба......и даље исто радимо што је идиотизам епских размера али све је то резултат В.В.В канцера који изједа клуб
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top