Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencije 2023/24

Статус
Затворена за писање одговора.

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.384
Reaction score
5.165
Локација
Beograd
Nisam znao da se bojkot odnosi na evropske utakmice. Ostale grupe koje su u poslednjih desetak godina napustile jug. Čini mi se da ih ima nekoliko puta više nego ovih sto su ostali. Ako moze još jedno pitanje: zašto se ne kače više zastave grupa na utakmicama.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.670
Локација
Beograd
Iskreno, bojkot sa nekim ciljem višim, nije samo ne dolaženje na utakmice, pogotovo ako se ide aktivno na gostovanja, moraju neke akcije ispred upravne zgrade apsolutno svaki put u vreme odigravanja, neka vrsta pritiska, šta god, a onda, ko želi, neka ide i na stadion.
Ne mogu da kažem da su igrači kolateralna šteta i u neku ruku mi ih je zaista žao, jer zaista vape za podrškom...
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
  • On se nasa da će imati podršku sa tribina. Kaže da su cene popularne, ne želi da se dodvorava nikome ali traži da dodju ljudi
  • Želi da se udje agresivno, pocepaju nov teren
  • Rekao je da smo kriminalno igrali (bravo), ali je preuzeo na sebe
  • “I dalje čekamo štopera, i dalje čekamo krilo.”
  • Jedna do dve promene u odnosu na startnih 11 u Bakuu
Nadam se da će bar 10,000 ljudi doći u četvrtak. Težak vapaj za navijačima.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.070
Reaction score
3.988
Локација
Beograd
Zanimljiva konferencija Duljaja. Sutra neka pokažu jel imaju muda ili ne i što se mene tiče dosta. Nikada im zameriti neću, ako "poginu" na terenu, pa šta bude, biće.
 

Elric

Početnik
Учлањен(а)
19.02.2022
Порука
58
Reaction score
1.347
Sabah je definitivno u međuvremenu prodao najboljeg igrača Mikelsa, iznenadilo me je što ni u prvoj utakmici protiv nas nije bio u protokolu, sad vidim da je otišao u Arapski svet. Nije kao da nam je njegov izostanak pomogao u prvom meču, ali dobro je što su ostali bez najboljeg i najopasnijeg igrača.

Takođe, stvar koja mi uliva poverenje je njihov nedostatak iskustva u Evropi, tek četvrta utakmica u istoriji kluba. To se videlo i u revanšu protiv RFS kada su nakon 2:0 iz prvog meča dozvolili da se kod kuće sa igračem više brane maltene ceo meč i da im RFS povede. Neka i sutra izađu uplašeno i ziheraški sa idejom da bunkerom čuvaju prednost, mislim da bismo tu mogli da iskoristimo očiglednu visinsku prednost i, čini mi se, veću fizičku snagu.

Samo da kornere ne branimo kao u Azerbejdžanu...
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.043
Локација
Beograd
Ja verujem u prolaz i nemam dilemu da cemo odigrati znatno bolje nego tamo. Sve Grobare koji odluce da idu na utakmicu iz razloga ljubavi prema Partizanu i iz razloga sto smatraju da je timu podrska sada najpotrebnija molim da tu podrsku zaista i pruze i to kako god se kretao rezultat i odnos snaga na terenu. Ja verovatno nikada necu preboleti to sto cu ovu utakmicu gledati od kuce, ali tako sam odlucio i necu menjati svoj stav!
Srecno Partizane!
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Proćićemo vrlo verovatno i ovakvi jadni kakvi smo. Protiv Rumuna ili Danaca nemamo ni teorijske šanse, prvi ozbiljniji protivnik bi nas nakantao kao šerpu. Zato se ne bih potresao ni da ispadnemo od ovih indijanaca.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Ако прођемо ове испашћемо од данаца или румуна....ако прођемо данце или румуне немамо шта да тражимо у групи......ако прођемо групу зашто без везе да се бламирамо против неког Шерифа у нокаут фази.....ако одемо мало даље у нокаут фазу јебеш ЛК кад не можемо да освојимо титулу....

Дијагноза: Grobaris totalitare

 

Free Partizan

Početnik
Учлањен(а)
07.11.2019
Порука
86
Reaction score
284
Локација
Republika Srpska
Mislim da imamo kvalitet da prođemo, bez ikakve sumnje smo bolji od njih. Samo očekujem borbu i timsku igru jer pobjeda neće doći sama od sebe. Očekujem da Menig manje mrljavi, da bude konkretan, i da bekovi, ovde stalno osporavani, dadnu doprinos u napadu.

Ja sam uvijek optimista, bez obzira protiv koga igramo. Pa tako i ti Danci ili Rumuni kad dođu. Ekipa će se dizati kako budemo pobjeđivali, ali naravno da i navijači i sva atmosfera oko tima treba da tome doprinesu. Evropske utakmice su mi draže pa makar to bilo i ova ,,treća liga,, . Doći do grupa u ovom trenutku bi bio veliki uspjeh. I ja vjerujem u to.
Uvijek i svuda uz naš Partizan !!!
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
691
Reaction score
1.927
Protiv Niša Duljaj je pogodio sa izmenama, moraće i danas ako mislimo da prođemo.

Startna postava sigurno ista kao od nedelje.

Nadam se da je prošli četvrtak problem pravila klima i da ćemo večeras da ih pritisnemo od starta.
Da se izore teren pa šta bude.

Samo hrabro momci!

Ako se ovo okrene biće jak vetar u leđa.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.446
Reaction score
2.214
Dodje vreme da strahujemo od jednog Sabaha tim osnivan pre 6 ili 7 godina prvi put ucesnik u medjunaronde kupove 3 utakmice i 3 pobede. Kolko je ruiniran fudbal i ligu u koju Partizan nastupa vidi se po rezultate i ostalih klubova. Neki optimizam i nije mi prisutan nadam se prolazu dalje bice veoma tesko ako ih nacnemo jos na pocetku a ne primimo gol ima neke sannse za prolaz dalje. Napred Partizannnn, upravaaa napoljeeeee!
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
160
Reaction score
497
Локација
Ruma
Realizacija je ključ. Stvaramo mi uvek šanse, ali mašimo ono što se ne sme omašiti. Ako sada igrači budu skoncentrisaniji može tu pasti dosta golova. Što se odbrane tiče, kritična kao i uvek, tu se iskreno više uzdam u Belića i Kanute-a, samo da taj dvojac ne požuri i dobije žute kartone ranije nego što treba. Tu će nam momentalno opasti pritisak na njihovu ofanzivu i preuzeće sredinu terena. Tada je priča gotova. Naravno kako neko reče gore, dosta zavisi i od Duljaja, tj njegovih izmena, nadam se da neće menjati na silu, neki igrači jednostavno moraju da odigraju celu utakmicu, pa makar bili i odredjen rizik po tim, jer bolje nemamo. Na sve ili ništa, pa šta bude, preokret je svakako itekako realan, od nas sve zavisi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top