Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencije 2023/24

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Nakon proslavljenog podviga i tek treće utakmice u istoriji kluba gde mi nakon -2 prolazimo dalje u revanšu moram da kažem da Igor još uvek, debelo mora da peče trenerski zanat.

Pitanje koje bi mu postavio je: da li su Duljaj, Ilić i Nadj izašli 2003 pre produžetaka protiv Njukastla?

Od 78min do penala mi nismo postojali na terenu jer nam je Duljaj izmenama odsekao i glavu i rep, nekako smo bez nogu i ruku, i bez šuta na gol tumarali po terenu kao da si u jednom trenutku imao na drugoj strani Partizan a na našoj Javor.

Opet, svaka čast na prolazu ali bilo pojačanja ili ne, neki trenerski potezi su mogli da okrenu utakmicu na drugu stranu. Kao što si sam rekao: “Kakav umor, nema alibija sezona tek krenula”
 

Zbunjen

Početnik
Учлањен(а)
10.11.2007
Порука
189
Reaction score
527
Pohvale svim igračima.
Svaka čast Duljaju, jedini nije digao ruke i predao se, nego zasukao rukave i radi najbolje što može.
Svaka čast i onome ko je zaslužan za dovođenje golmana.
Istakao bih i Kanutea, mnogo me je iznenadio svojom igrom večeras i čini mi se se da će, uz neizbežnog Tata-Natka, mnogo značiti ovoj ekipi.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Sreća pa smo odložili meč u Kg pa sada možemo bar da se odmorimo ako već ovako nemamo pojma .
Ne znam kako ćemo protiv jbno opasnih Danaca bez Belića u pm .
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Nakon svega, velika i vredna pobeda, bravo za ceo tim. Da se nekako umuvamo u Konferenciju, da ostanemo na mapi.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.355
Reaction score
37.642
Svaka čast na borbi do poslednjeg atoma snage (ko je rekao Miša Pilates?) i prolasku dalje. Vidi se da momcima znači i možemo da se samo nadamo da će ovo biti dobar zamajac za dalje.

Ali, osim prolaza malo šta je sinoć valjalo, što samo govori koliko smo mi tek jadno izgledali u prvoj utakmici. Naše igre nema, a i to malo što ličimo na tim se raspadne čim nosioci izađu. Košarkaškim rečnikom, rotacija nikakva.

Mali Ilić fenomenalan, Tatko dokaz da je klasa večna.:clap

Nisam neki optimista za PO, ali nisam bio ni sinoć pa su me demantovali. Ako ništa drugo severnjaci se neće izležavati od 1. minuta utakmice nego će igrati fudbal... e sad koliko je to za nas dobro ili loše, videćemo uskoro.

Nakon proslavljenog podviga i tek treće utakmice u istoriji kluba gde mi nakon -2 prolazimo dalje u revanšu
Nemoguće, Strajnić reče nikada do sada. Doduše kod njega je i Baždar Semet. :D
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Steta sto smo fizicki nespremni, ove Dance bi pregazili ko plitak potok. Da nam je 3 Belica borili bi se za titulu, decko kida, a to je fudbal koji se igra danas. Uglavnom, ima potencijala da se nesto uradi.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Malo utisaka posle prespavane noći...
Do ove pobede se stiglo isključivo velikom borbom, manje znanjem i igrom, iako je drugi gol pao isključivo velikim znanjem i lucidnošću velemajstora.
Ilić, Belić i Natho su igrači utakmice. Ilić gotovo bez greške, sve duele dobio. Belić preorao teren, kao nekad Everton. Natho držao igru, kad je izašao sve se raspalo.
Kanute od sjaja do očaja. Veći deo dobro odigrao, ali barem četiri puta dao loptu u noge protivniku i omogućio im kontru.
Severina i Menig potpuno nedorečeni, mnogo loše.
Saldanja solidan, ali dva puta spava na Nathove odlične pasove. Dekoncentracija.
Za Baždara sam dugo mislio da neće poći putem Terzića i Jovića, ali sve mi se više čini da hoće.
Kalulu... ona kontra pokazuje zašto je u Partizanu, a ne (na primer) u nekom Salcburgu.
Bekovi najzad dobri. Golman kralj.
I na kraju, kad sam video ko izvodi penale (nikad ni jednog nisam video da šutira penal), rekao sam daj Bože da damo dva. Svi su izveli vrhunski. Svaka čast.
UPRAVA NAPOLJE!
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
634
Reaction score
2.329
Локација
Beograd
Moram da kažem da je psihički jako teško igrati ovakve utakmice, jer su jedan neprekinuti kontranapad na vreme, neoprezan start u šesnaestercu ili start za crveni karton već u samom početku utakmice mogli da je reše. Zato su ovakve utakmice, gde se juri veliki zaostatak, obično "vade dušu" i igračima i navijačima.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.096
Reaction score
5.074
Локација
vezenemam
Da li je neko rekao hvala AV?
Niko?
Sramota!

Ovu utakmicu sa anonimnim azerskim projektom sam doživeo kao i onu sa Njukaslom pre 20 godina, gde je ulog bio grupna faza LŠ.
Ovde je ulog "samo" prolazak u sledeće kolo kvalifikacija najslabijeg evropskog takmičenja.
Hvala igračima, struci i navijačima za ovu pobedu!

Sad u sledećem kolu neka nas nakantaju Danci, kako pojedini vrsni poznavaoci fudbala ovde predviđaju. Jbg, glupi smo za medalju, umesto da se spasemo te bruke, mi joj hrlimo u susret.
Ova ekipa na čelu sa trenerom ima ono nešto, što je mnogim prethodnim falilo. U njenoj borbi sa vetrenjačama, nadam se da će imati podršku navijača kakvu zaslužuje, i da će "najverniji" to prihvatiti. U suprotnom, neće nam biti prvi put da radimo protiv nas samih, i sa navijačke strane.


p.s.
Poseban pozdrav za sudije. "Sitne" greške na našu štetu (sviran penal u prvoj, i nesvirani crveni karton onom njihovom govnetu od kapitena juče), uz sve naše mane, napravile su ovaj dvomeč mnogo neizvesnijim nego što bi verovatno bio.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.355
Reaction score
37.642

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
634
Reaction score
3.891
Svake godine se mucimo sa nekim u ovoj fazi. Nadam se da cemo cvrsci biti protiv Danaca. U sampionatu u prve 4 utakmice 15 golova. 3.5 po mecu. Bas ce tesko biti.

Svidja mi se energija Dukija pored klupe. Fizicka nesprema pojedinaca je neverovatna. Nije mi jasno kako su Belic i Kanute prosli iste pripreme. Po nekom secanju Kanute je prvi i dosao i valjda bio cele pripreme? Onakav pad koncentracije koji mu se desio juce moze biti posledica samo velikog umora.

Sta bez Belica, ne znam. Covek je sinoc odigrao kao Everton koji zna sta sa loptom i kad je osvoji. Ne vidim Sceku i Kanutea zajedno, loptu izneti necemo. Kanute nema snage da zavrsi utakmicu. Daca neupotrebljiv ni napred ni nazad. Bez 2 zadnja vezna, pritisak na mladjanu odbranu ce biti bas veliki. Zgazice nas. Mozda bi Mateja Stjepanovic trebalo da dobije sansu. Bazdar komotno moze da igra levo krilo umesto Meniga. Treba detetu prostora, talenta ima. Brz je. Zna sa loptom. Mozda mu nije ono prirodna pozicija ali mi se svidja kako moze da izgleda kao bocni napadac.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.880
Reaction score
13.673
Што се неких тактичких ствари тиче било је ту пропуста али о борбености екипе нема шта да се прича, бар не негативно, сви су дали све од себе, велик фанатизам, огромна енергија, језива енергија и то је главни утисак јер увек буде она прича "момци само дајте све од себе, изгините на терену и ништа не може да вам се замери"....ево то се и десило плус смо прошли, нисмо храбро испали.
Но ево овако ујутру колико-толико хладније главе неке ствари могу да истакнем из мог угла.
• По мени грешка је била то што смо остали и без Натха и без Канутеа на терену. То су једини везни играчи који дају екипи сигурност на лопти, који су у стању да разиграју тим. Е сад чињеница је да је Кануте имао жути картон, да нисмо могли да приуштимо два задња везна са картонима и да Натхо за неког у тим годинама показује завидну физику али продужеци би били превише за њега.

• После 70 минута Салдања је био неупотребљив, велику је енергију уложио у старту меча, невероватно колико је шпринтева направио до тог момента. Ксандер је видно био без фокуса у старту, а касније и без енергије. Најбрже је енергетски пао од свих играча што може да се објасни мечом против Радничког јер ту је био баш мотивисан и много је енергије улозио али Дуљај вечерас је требао раније да га замени и да убаци Калулуа или да ротира Менига десно, а Калулуа лево. Иначе не свиђа ми се то што Кануте не бира на ком делу терена ће бити лежеран иако ми се генерално свиђа како игра. Мале корекције му фале па да буде перфектан.

• Одбрана је деловала сигурно кад гледамо ширу слику али било је 2 ситуације у којима смо имали доста среће. Илић је покидао ову утакмицу, све је скинуо, све је почистио, мали има живац, има муда. "Озлоглашеној" задњој линији свеукупно нема шта да се замери али се види да ће центаршут на другу стативу где је Антић бити велики проблем за нас јер нити он може то да испрати нити Света затвара добро ту ситуацију. Јовановић је голманчина и гробарчина, сигурност на голу какву чекамо дуго.

• Све у свему има ту још похвала и примедби што тимских што индивидуалних итд али нити могу свега да се сетим нити има потребе да детаљишем само ћу рећи да су измене биле такве да на крају имамо колико-толико одморнијег Натха, Ксандера, Менига и Канутеа за разлику од осталих играча који су доживели много веће пражњење, понајвише Салдања (Белић је играч са неисцрпном енергијом, оно дуго нисам видео) тако да на крају ни та критика о изменама не мора да буде нужно исправна.

• Фали искусан штопер и везни играч који може са клупе да унесе ред у пас игру. Фали и крило, такође са клупе, које може да направи разлику јер и Баждар и Калулу су мање-више принудно на крилу. По мени Николић не може да игра са оволико обавеза на средини и плитко, он је играч за завршницу, да непосредно око шеснаестерца проиграва и то је његово природно место деловања, једноставно није класичан везни играч иако има интелигенцију и за ту позицију.
Лежи нам укидање гола у гостима.

СВИ У КРАГУЈЕВАЦ !
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.880
Reaction score
13.673
Сви у Крагујевац ! али за коју недељу :D
Кад га пре одложише...
Ови већ много мења енергетски одговор организма за меч у Данској. Идемо даље!
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Svaka čast momcima i Duljaju.
Sramota je kako su ostavljeni od svih, kao siročad, i zato mi je drago što je došlo onoliko publike, jer ovaj tim ne zaslužuje bojkot, niti da se preko njih obračunava sa smradovima u upravi. Navijači treba da su uz njih, jer uprava, legende i naravno picousti sve rade da ih pokopaju. Što činjenjem, što ćutanjem na ovo nezapamćeno iživljavanje degenerika i njegovih satrapa. Ali, preživjecemo i ova govna.
Smrt fašizmu, živio Partizan!!!
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Prespavao sam penale i produzetke... A ti bojane napusi se kurcine grobarske!!!
 

LuizEverton

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2020
Порука
370
Reaction score
1.741
Локација
Novi Sad
Na osnovu cega tacno vrsni poznavaoci fudbala zakljucuju da Duljaj nije trener za Partizan? Zato sto mu je ovo prvi tim koji vodi? Covek je preuzeo palicu kad je veliki deo ovih igraca istumban na JNA od jebene Mladosti sa Satelita. Izuzev Bakua, svako izdanje do sad je bilo apsolutno na mestu (ukljucujuci i poslednjih 5,6 utakmica prosle sezone). Igraci koje je doveo, stil igre i javno kenjanje u usta vazuri i vuceli pre i posle svake utakmice bukvalno predstavljaju ono cemu Partizan u ovoj okupatorskoj drzavi treba da tezi
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top