Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencije 2023/24

Статус
Затворена за писање одговора.

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
230
Reaction score
1.116
Локација
Beograd
Mislim da je vreme da se zatvori forum vezan za FK, najbezbolnije bi bilo. Mi grobari smo najvece pi#ke na svetu, jebe nas ko stigne a mi cutimo i ne preduzimamo nista povodom svega ovoga. Ovi kao najverniji navijaci bojkotuju, nek bojkotuju mog djoku, klasicno zamazivanje ociju pravim navijacima. Mrs bre i fudbal i sve u kurac. Sto je beleti davno rekao, jug ce me ponovo (mozda) videtI. Dajte da se ugasimo i nek ide sve u kurac, ne mogu gledati moj Partizan u ovom stanju vise
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Da se ne lažemo više... Vučić je postavio Vučelića da završi posao. A to je da Partizan uđe u tolike dugove da mu se oduzmu stadion i Teleoptik, jer su i jedno i drugo pod hipotekom.
Kako se ulazi u dugove? Nema para od Evrope, nema para od prodaje igrača, oni koji nešto vrede odlaze bez obeštećenja.
Stadion će biti srušen zbog vrednog zemljišta, Teleoptik će neko otkupiti za dinar.
Dokaz 1: Vučelić posle Šerifa podnosi ostavku, jedan poziv menja sve.
Dokaz 2: Ostoja preuzima JSD sa ciljem da smeni upravu u FK. Jedan poziv menja sve, Ostoja to više ne pominje.
Dokaz 3: Vučić je skoro u jednom obraćanju rekao (delovalo mi je da se istrčao): Partizan će i tako u budućnosti igrati u Surčinu.
Da se ne lažemo više.
Поента свега овога што се ради.
Одузети све Партизану па и име ако буде могуће, а видимо да је све могуће и да им се план одвија лагано и сигурно. Да постане неки PFCBGD и да нема више додирних тачака са Аутокомандом и Земунелом.....то је крајњи циљ.
Бојкот без протеста изван стадиона је ништа, нула....поен више за џелате ФК.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.602
Локација
Beograd
Partizan će i tako u budućnosti igrati u Surčinu.
I u Surčinu pušiće nam kurčinu!
I šta sad treba, da smo oduševljeni ovom Duljajevom, nazovi , izjavom !!!

Da je rekao :

Podnosim neopozivu ostavku na mesto šefa stručnog štaba Partizana zbog sramnog poraza u Danskoj i nepodnošljive situacije u klubu, koji je okupiran od strane Vučelića i Vazure, koji moj voljeni Partizan vode u ambis. Pozivam sve navijače Partizana da se u danima koji dolaze upustimo u borbu sa najvećim zlom u istoriji kluba !!!

Eto, ja bih time bio oduševljen.
Moraš da shvatiš da on nije čovek koji odustaje i koji se predaje. Čak ni posle katastrofe.
Koja četiri, leba ti? Natho od pre par godina da, on sada više ne može da ponudi nama ono što treba! Ko još?
Svako ima neki svoj nivo, neki limit: neko je za Treću ligu, neko za Drugu, neko za Prvu a neko za Evropu. To što smo večeras pukli od Danaca 5:0 ne znači da smo i u Srbiji trenutno ista tolika ,,kanta,,...

Ovo je bre bio fudbal iznad našeg nivoa, pre svega brzinski...21 vek je, Afrika je ogromno tržište mladih, brzih fudbalera, kao što je Amerika izvorišite najboljih košarkaša na svetu...naša najbolja deca (i u košarci i u fudbalu) ,,pale,, odavde ,,čim prije,, - a ovo što ostane - ,,kaskamo,, mnogo ,,kaskamo,, za Evropom u fudbalu, spori smo, defanzivni, kilavi...neuporedivo SPORIJI od evropskog nivoa...

Nije to samo stvar jedne loše večeri...
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
403
Reaction score
723
Ludo me zanima koji ce nam k... Teleoptik. Mi ne mozemo da izbacimo igraca, poluigraca. Evo, slobodan sam da saslusam. Dva beka ne mozes da odskolujes 25 godina... otkaz svima. I svake godine tako. Dok ne napravis tim trenera sposobnih da ubace svake godine 5 kvalitetnih igraca u tim. Pogledajte ove face poslednjih 5-6 godina... Stevanovic, Lazar 10 Pavlovic, ovaj nespretni Ilic, Markovic, Bazdar... ti ljudi bi se borili za mesto u timu u nekom Spartaku.
Kako radimo tako i zanjemo. Sram nas bilo.
pa nemamo vise ni trenera ni skauta u tom teleoptiku i omladinskoj skoli..pa sam trbovic je pricao kako su ga oterali...najbolja skola posle ajaxa bi trebalo svake godine da izbaci po jednog igraca za prvi tim u svakoj linij...mi ako uspemo stopera i krilo od 160cm i 50kg koje je kao talenat,ali za vise od teleoptika nije...pa evo ti primer jedino je zivkovic uspeo da napravi nesto igra koliko toliko dobro u tom paoku...uzmi i markovica iz perioda benfike...nemas vise nista stefanovic,jovic i slicni nisu ni za partizan. neki uspeh su napravili lukic i brasanac ...ni spica od mitrovica nemamo tj imamo jovanovica koga smo se odrekli a mogao je da nam bude novi mitar...
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.670
Локација
Beograd
Ko je kriv što ekipa ne može da potrči tri puta i ima snage za čas fizičkog? Sveta Marković? Duljaj? Da imamo dobrog kondicionog, ne bi mogao svaki bek ili krilo da pretrči naše 99 puta nakon 15 mimuta fudbala.

Zatim, ko drži tog kondicionog? Kanute? Baždar?

Ko drži i štiti ovu upravu? Belić? Saldanja?

Kada pišeš ovakve stvari moraš da shvatiš da je užasan SISTEM produkt ovakvih rezultata, ne loš dan ekipe i/ili neuigranost, nemotivisanost i sl.

Kad izgubiš 5:0 od ekipe istog kvaliteta APSOLUTNO kreneš od vrha jer odatle potiče problem.

Od ovih 11 realno njih 4 ima kvalitet za PFK, nisu oni krivi što ih je neko doveo na to mesto? Šta je trebalo, da nas Saničanin odbije i da ode u OFK Beograf gde mu je realno mesto? Ne pričajmo bajke.

Vrlo je verovatno ovo svima maksimum i Duljaju i ekipi.

Suština je u sistemu, ne trenutnoj formi. Svedeni smo na nivo Prve Lige Srbije i zna se čije je to maslo. Ovom prilikom pozdravljam svakoga odavde ko je zaokružio 1 na izborima u proteklih 10 godina i nadam se da shvata da je ovo njihova direktna zasluga.
Alo prika, nemoj da me zajebavaš, to smo sve znali i pre ovoga, pa da li je iko od vas smeo da stavi, ne kuću, kola i okućnicu, nego paklu pljuga da ćemo da izgubimo 5:0, a da realan odnos bude 10:1, e ja se kladim u litar krvi da nije!
Sve to znamo, ali ovo je danas šta je prikazano sramno, jadno , bedno, ponižavajuće...
Da su oni nas slomili nakon 70-og minuta kao Kiparski AEK, pa hajde, a svi smo se složili da nemamo ni toliko loš sastav...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Prvo i osnovno zasto se ovo desava da nemamo ljude koji ce izaci pa na stadion da se gamad otera je to sto vise nemamo "kriticnu masu" odnosno navijacko jezgro sa Juga... a ko je to unistio i zasto - zna se. Simpatizeri mogu spontano nesto da pokusaju ali ni to se ne desava. Tako da... to nam je sto nam je. Klub nam se unistava pred ocima a mi cutimo i komentarisemo ovde... sad ce neko mozda da mi kaze pa izadji ti... i hocu... bicu prvi ako se organizuje nesto... medjutim, nisam iz Beograda, zbog posla i smena a i "veteran" sam koji vise ne ide na utakmice... ali zbog ovoga bih dosao. Braca koja idu neka se bore protiv ovih hulja, 300 njih neka je, sve dok ne bude 3000 pa 13000... a kad dodjemo do te "kriticne mase" mozda i bude nade za nas. Boli me sve ovo, kao i sve vas ovde. Nikada nismo bili u goroj situaciji.
 

dani 98

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
54
Reaction score
109
Ajte budite realni dali ste očekivali pozitivan rezultat ? Ja se ne nadam nekoga uspeha u F.K. Partizanu dok je onaj pas na vlasti. Tako , da mirno ladno posmatram naš F.K.Partizan.
Mene samo raduje što još nismo ugašeni.
Samo , da pozdravim sve " grobare , partizanovce " koji su glasali za psiha i njegovu sektu. I , da jih zamolim da nikada više ne odu na partizanove utakmice.
:navijac:napred-partizan:
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.165
Reaction score
4.366
Ovo je bio maksimum ovog tima, ovih igrača, ovog trenera......sve zahvaljujući majmunima iz uprave koji ne znaju neće bolje!!!

UPRAVA NAPOLJE!
Duljaj nije trener, a nije ni onaj koji će ga zameniti ( Albert Nađ). Niko pametan ne bi seo na klupu Partizana sa ovakvom upravom. Duljaj I Nađ nemaju integritet i kao takvi su dobro rešenje za SNS bagru
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Ljudi ova uprava se svadjala sa Stanojem dok se u nemogucim uslovima borio za titulu, sta dalje o toj bagri ima da se prica.
Ali kakvi smo mi takav nam je i Partizan, kad bi se skupila kriticna masa jedno 30-40 momaka pa upala u prostorije kluba i povadilo malo zuba i malo skakali po glavama ovim smecarima mozda bi i dali ostavke. Ovako otpora nema osim sto ih neko pogodi kojim jajetom jednom u 5-6 godina.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Alo prika, nemoj da me zajebavaš, to smo sve znali i pre ovoga, pa da li je iko od vas smeo da stavi, ne kuću, kola i okućnicu, nego paklu pljuga da ćemo da izgubimo 5:0, a da realan odnos bude 10:1, e ja se kladim u litar krvi da nije!
Sve to znamo, ali ovo je danas šta je prikazano sramno, jadno , bedno, ponižavajuće...
Da su oni nas slomili nakon 70-og minuta kao Kiparski AEK, pa hajde, a svi smo se složili da nemamo ni toliko loš sastav...
Имамо мана али не за 5-0....ово је Дуљајева тактичка катастрофа али нема поенте детаљисати о томе........фудбал више није важан, вероватно није био ни пре овог меча али ме понео неки лудачки оптимизам па сам се бавио фудбалом више него што сам реално требао.... Овде се више не ради ни о (не)квалитету тима ни о недостатку тренера.....овде се ради о опстанку клуба, опстанку на Аутокоманди, на Телеоптику..... ФК Партизан је под апсолутном AVокупацијом. Апсолутном.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top