Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencije 2023/24

Статус
Затворена за писање одговора.

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.444
Reaction score
2.210
Realnost je druga stvar mi smo bili povlasceni zbog predhodnih rezultata i ucesca u grupnu fazu sto lige evrope i lige konfederacije, nazalost oni kao nepovlasceni su po kvalitetu nekoliko kopja pred nas.
 

marinho94

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
187
Reaction score
603
Локација
New York
Jednostavno nas fudbal zahvaljujuci nasoj ligi je katastrofalno SPOR. U Srbiji se talenat gleda kroz driblanje i zongliranje u mesto da se gleda kroz kombinaciju fizicke spreme i brzine donosenja kvalitetne odluke na terenu. To se vidi u svakoj nasoj ekipi koja je ove godine igrala u Evropi. Izgledamo kao amateri.

Igracki - nasoj ekipi kao prvo fali celokupno nova odbrambena linija i krila. Bekovi su nam uzasavajuci, stoperi neiskusni spori i tromi. Ja stvarno ne mogu da shvatim kako neko moze da ima bilo koju viziju modernog fudbala i dovede Antica kao beka. Ti kada njega pogledas shvatis da to nije fudbaler. Ono sto nase golo amatersko oko vidi od pocetka sezone je upravo danas i kulminiralo - a to je da nemamo odbranu.
U veznom redu dovodjenje Scekica kao backup CDMa je kriminal. Covek apsolutno nije za profesionalni fudbal. Spor, trom, ne moze nikog da stigne. Kao Fejsa, samo sto ne zna ni da doda sto je Ljuba znao. Kanute igra katastrofalno odbranu i apsolutno ne ume da pokriva prostor. To sto zna da iznese i da pas izmedju linija, to je ok. Ali odbrambeno je uzasan, sto je i razlog zasto nije dostigao neki veci nivo. Stopa rada Severine i Meniga je uzasavajuc. Jako retko se vracaju nazad da isprate svog igraca, a pritom ne prave nikakvu razliku u napadu. Da su belci i nasi, niko se ne bi uopste i lozio na njih.

Trener treba da se dovede koji ima sa sobom dugorocno uspostavljeni i ustaljeni kadar iskusnih asistenata sa kvalitetnim analiticarima, sportskim naucnicima i vrhunskim kondicionim trenerom. Oprostite mi sto pominjem kurvu, ali oni su isli po Bahara i njegov tim u Izrael i doveli su ceo strucni stab po njegovom zahtevu. Ja ne pamtim kad je zadnji put osim Marka Nikolica i mozda Save Milosevica neko doveo 5-6 svojih ljudi koji ce da promene stvari. Kod nas se treneri menjaju, al zato Misa Pilates/Albert Nadj i ostali trenerski amateri sa drugom ekipom iza kulisa uvek ostaje ista. Ko god dodje od nazovi 'trenera' u nas tim, tek po dolasku krece da sklapa strucni stab svakakvih anonimusa.

Kao prvo: Duljaj bez ikakvog istinskog radnog iskustva u ulozi prvog trenera na 'elitnom' nivou ne sme da dobije prvi posao u Partizanu.

Kao drugo: Dovodi svakakve anonimuse bez bilo kog iskustva kao glavne pomocnike za vodjenje treninga/analizu itd. Dole vam je radno iskustvo Bruna Fidalga i Valerija Zudasa. Kako neko sa ovakvim CV-em moze da dobije posao kod nas u klubu? Po kom osnovu su ovi ljudi ovde?

Screenshot 2023-08-25 at 1.16.33 AM.pngScreenshot 2023-08-25 at 1.19.52 AM.png

Naravno, sve se svodi na upravu i ocigledno namerno sistematsko urusuvanje Partizana. Ali bih se vise fokusirao na struku i katastrofalnu selekciju strucnog staba, a i trenera. Bagra se mora oterati po svaku cenu, inace cemo ponovo da gledamo dovodjenje jos neke legende (Sase Ilica naprimer) koga ce potrositi za 6 meseci.

Za mene najveca zalost posle danasnjeg poraza je to da sam prvi put u svojoj 30-oj godini zivota ostao apsolutno nem, prazan, bez trunke emocije. Nisam bio ni ljut, ni isfrustiran. Jednostavno prazan, nem, neutralan. Kada izgubimo, znam da se iznerviram/popizdim/ljutim. Ali ovo danas me je nekako fabricki resetovalo i totalno mi je re-kalibriralo osecaj prema klubu. Ovo sto gledamo nije Partizan. Ja za ovo necu da navijam. I ne, nisam navijac rezultata. Hocu da gledam fudbal gde se prvenstveno TRCI, IGRA BRZO i TECNO i gde NASA DECA IZ AKADEMIJE mogu da nas nose. Do tad, zelim ovoj upravi da crkne.
 

ALEKSANDAR K.

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
41
Reaction score
86
Локација
Glasgow
Ovako da krenemo od početka mi nismo loši,mi smo mnogo loši..mi imamo bekovski par Vojvodine prije pet godina (koje nigdje bilo nije)Centarhalfove koji nisu spremni za profesionalni fudbal,ni fizikom ni brzinom..mi kukamo što nam ne igra defanzivni vezni koji realno ni u jednom prvenstvu ne bi izdržao do 30 minuta da ne dobije crveni karton i drugi kojem kapu skidam na srčanosti ,al je sporiji od kornjače.
Svi vi što dižete u nebeskom Natha
.takav igrač u modernom i jakom fudbalu je beskoristan,bez snage bez brzine da riješiće Sabah..e to je naša tuga što ga dižemo u nebesa zbog utakmice protiv takve poluamterske ekipe..ko je kupio ovog Kulalia,čovjek na 4 utakmice apsolutno ništa nije pokazao ..šta da radi Saldanja koji ne dobije čitavu utakmicu upotrebljivu lopt?
Da za naš stil bunarenja daleko korisniji je Ricardo
.Saldanja je za bolji i brži fudbal
Naš problem nije Duljaj,nego Uprava koja dovodi ovakve kombinacija igrače..Sporiji,bezidejni a večeras čak bez inata i srčanosti...
Ovaj tim je limitiran i to svako vidi..
Uvijek sam za podršku treneru i igračima ali prvi put mislim da je jedino rješenje da slijedećih 10 utakmica (ma koliko to mene bolilo) izgubimo sa 5 ili 6 :0..da ova gamad od Uprave daju ostavke i onda makar ispali u 1 B ligu krenemo od početka
 

ALEKSANDAR K.

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
41
Reaction score
86
Локација
Glasgow
Jednostavno nas fudbal zahvaljujuci nasoj ligi je katastrofalno SPOR. U Srbiji se talenat gleda kroz driblanje i zongliranje u mesto da se gleda kroz kombinaciju fizicke spreme i brzine donosenja kvalitetne odluke na terenu. To se vidi u svakoj nasoj ekipi koja je ove godine igrala u Evropi. Izgledamo kao amateri.

Igracki - nasoj ekipi kao prvo fali celokupno nova odbrambena linija i krila. Bekovi su nam uzasavajuci, stoperi neiskusni spori i tromi. Ja stvarno ne mogu da shvatim kako neko moze da ima bilo koju viziju modernog fudbala i dovede Antica kao beka. Ti kada njega pogledas shvatis da to nije fudbaler. Ono sto nase golo amatersko oko vidi od pocetka sezone je upravo danas i kulminiralo - a to je da nemamo odbranu.
U veznom redu dovodjenje Scekica kao backup CDMa je kriminal. Covek apsolutno nije za profesionalni fudbal. Spor, trom, ne moze nikog da stigne. Kao Fejsa, samo sto ne zna ni da doda sto je Ljuba znao. Kanute igra katastrofalno odbranu i apsolutno ne ume da pokriva prostor. To sto zna da iznese i da pas izmedju linija, to je ok. Ali odbrambeno je uzasan, sto je i razlog zasto nije dostigao neki veci nivo. Stopa rada Severine i Meniga je uzasavajuc. Jako retko se vracaju nazad da isprate svog igraca, a pritom ne prave nikakvu razliku u napadu. Da su belci i nasi, niko se ne bi uopste i lozio na njih.

Trener treba da se dovede koji ima sa sobom dugorocno uspostavljeni i ustaljeni kadar iskusnih asistenata sa kvalitetnim analiticarima, sportskim naucnicima i vrhunskim kondicionim trenerom. Oprostite mi sto pominjem kurvu, ali oni su isli po Bahara i njegov tim u Izrael i doveli su ceo strucni stab po njegovom zahtevu. Ja ne pamtim kad je zadnji put osim Marka Nikolica i mozda Save Milosevica neko doveo 5-6 svojih ljudi koji ce da promene stvari. Kod nas se treneri menjaju, al zato Misa Pilates/Albert Nadj i ostali trenerski amateri sa drugom ekipom iza kulisa uvek ostaje ista. Ko god dodje od nazovi 'trenera' u nas tim, tek po dolasku krece da sklapa strucni stab svakakvih anonimusa.

Kao prvo: Duljaj bez ikakvog istinskog radnog iskustva u ulozi prvog trenera na 'elitnom' nivou ne sme da dobije prvi posao u Partizanu.

Kao drugo: Dovodi svakakve anonimuse bez bilo kog iskustva kao glavne pomocnike za vodjenje treninga/analizu itd. Dole vam je radno iskustvo Bruna Fidalga i Valerija Zudasa. Kako neko sa ovakvim CV-em moze da dobije posao kod nas u klubu? Po kom osnovu su ovi ljudi ovde?

Погледајте прилог 22920Погледајте прилог 22921

Naravno, sve se svodi na upravu i ocigledno namerno sistematsko urusuvanje Partizana. Ali bih se vise fokusirao na struku i katastrofalnu selekciju strucnog staba, a i trenera. Bagra se mora oterati po svaku cenu, inace cemo ponovo da gledamo dovodjenje jos neke legende (Sase Ilica naprimer) koga ce potrositi za 6 meseci.

Za mene najveca zalost posle danasnjeg poraza je to da sam prvi put u svojoj 30-oj godini zivota ostao apsolutno nem, prazan, bez trunke emocije. Nisam bio ni ljut, ni isfrustiran. Jednostavno prazan, nem, neutralan. Kada izgubimo, znam da se iznerviram/popizdim/ljutim. Ali ovo danas me je nekako fabricki resetovalo i totalno mi je re-kalibriralo osecaj prema klubu. Ovo sto gledamo nije Partizan. Ja za ovo necu da navijam. I ne, nisam navijac rezultata. Hocu da gledam fudbal gde se prvenstveno TRCI, IGRA BRZO i TECNO i gde NASA DECA IZ AKADEMIJE mogu da nas nose. Do tad, zelim ovoj upravi da crkne.
AMIN..svaka vam čast na podrobnom objašnjenju,to je to..
.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
Druže nemoj molim te,te seoske,novokompovane ekipe porediti sa jednim Partizanom.Ako ćemo mi da se poredimo sa tom boranijom onda bolje da se ugasimo.
A sa kime da nas poredim? Sa Realom iz Madrida?
Čukarički prošle sezone bio iznad nas na tabeli i večeras bolje prošao od nas...
To što mi imamo neko ,,ime,, ne znači NIŠTA na terenu. Pokazali nam Danci sinoć.
Bolje da se ugasimo?
Pa već smo na ,,dobrom,, putu za tako nešto...
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
969
Reaction score
4.325
Локација
Nis
Vi pricate o ligi petice a mi ne znamo gde je Dijabate :)
Zato što za jednu upaljenu baklju dečko dobije dve godine, zato što se ni dan danas "ne zna" ko je ubio Demira Jukića i gde su snimci sa pumpe, zato što za pokušaj ubistva dečka u blokovima niko ne odgovara, zato što ti momci sa Južne tribine malo-malo pa zbog svog čistog i iskrenog stava imaju privatne probleme, zato što nemaju Ultra kop, kranove i ostale kombinacije, zato što policija na svakom ćošku maltretira i prebija te momke, zato što vole Partizan i nisu u kombinacijama, ZATO ŠTO BI DA SE SAMO JEDNOM TO ČUJE SA JUGA, bili uništeni. Jel te nije blam da ove momke porediš sa onima od ranije? Jel si ti svestan ko je stvorio te na koje ti aludiraš? Jesi, siguran sam u to, ali zašto onda znak jednakosti između njih i ovih časnih momaka.

Ne znam priču, ali verujem da oni nisu prekinuli bojkot iz jednog bitnog razloga, a to je što bi neko pričao, eno prodali su se, uzeli pare, dogovorili se sa upravom i sve ok sada. Nemam apsolutno nikakve veze niti ću više ikada imati sa tribinom, ali treba reći kako jeste.

Što se tiče same utakmice, rekao sam i stojim iza toga, Duljaj se cima, traži, moli, lično pregovara sa igračima, voli Partizan, ali čovek nije sposoban da u ovom trenutku (verovatno nikada) vodi Partizan i svako ma kako se zvao ko sarađuje sa okupatorom je kriv, pa je i on! Debelo, jer svi znamo kakva je gamad u upravi, ali brate da te jednanć ekipa u trecerazrednom takmičenju, koja nije iz liga petice oduči od fudbala, da ne znaš gde udaram?! Da li je realno da uđeš u utakmicu kao protiv Sabaha?!
Uopšte mi se nije svidela izjava pre tekme gde kaže da je sve sem poraza uspeh. Druže, ako si ratnik, vojnik Partizana, ti u svaku tekmu ulaziš da pobediš.

Igrači, ono što od starta pričam, Antić nije igrač koji može da prismrdi Čakiju, čovek je večeras odučen od fudbala, Kalulu za koga sam verovao da će biti najveće pojačanje za sada ispada da je uz Antića najgore... Svi sem Jovanovića su teški, ali teški promašaji.

Ovo je jedan od najgorih dana u mom životu, težak poraz, da teži ne može biti, zaista više ne znam šta treba da se desi da 20.000 Grobara dole ispred stadiona i da se ne razilazimo dok ološ ne oteramo.

"ZATO ŠTO BI DA SE SAMO JEDNOM TO ČUJE SA JUGA, bili uništeni."

Pa onda neka cute ko cave ako ih nije blam a nije ih blam, a mene definitivno nije blam. Sve si pobrkao i pomesao. Samo se pitam, dali je moguce da sa onilikim saopstenjem ni jednom ne pomenu glavnog krivca i koga vide kao naslednika okupatora?!
Jel ti to nije malo cudno?

Ti si jug stavio kao glavnu ztrvu cele ove farse, a jug je ucesnik u zlocinackom poduhvatu. Neko sad sedi u fotelji, trlja ruke i ceka svojih pet minuta. Svi oni imaju svoj cilj, ovo je Srbija a ne Svajcarska ovde nema cistih i ispravnih "stavova" ovde se sve vrti oko specijalnih interesa. Jug je trenutno alatka nekome ko treba da dodje posle ovih izdrkanih pacova a taj neko je iz iste kuhinje kao i pacovi.
 

LuciferMorningstar

Početnik
Учлањен(а)
24.02.2023
Порука
11
Reaction score
21
Локација
unknown

Extreme 12

Početnik
Учлањен(а)
30.07.2018
Порука
8
Reaction score
9
Локација
Preko bare
Otici ce ova uprava verovatno ljudi su nezadovoljni to stoji,a pitanje je ko ce da vodi klub,jel postoji neka alernativa I adekvatni ljudi ??Imam osecaj kad oni odu ima tek ce onda sve da pukne jel niko nece da se uhavti u kostac I vodi Partizan u ovom trenutku.Verovatno ce da dodju jos gori I opet jovo na novo. I ko je lud?! Problem je mentalitet svih nas I to se nikad promeniti nece.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Svi vi što dižete u nebeskom Natha
.takav igrač u modernom i jakom fudbalu je beskoristan,bez snage bez brzine da riješiće Sabah..e to je naša tuga što ga dižemo u nebesa zbog utakmice protiv takve poluamterske ekipe..
Pored svih kvazi-fudbalera u poslednjih desetak godina, sramota je kritikovati jedinog čoveka koji ume nešto sa loptom.

Ne diže se Natkho u nebesa zbog nekog Sabaha, već jer je već godinama unazad jedini igrač koji ima šta da traži na fudbalskom terenu pored gomile amatera.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Dovedu ljudi deset igrača i da ni jedan veze nema. Tuga. Što je najgore mi sad treba da plaćamo te igrače. A posle ove bruke vrv nećemo imati ni od čega da ih platimo. Ušli smo u fazu da nam nedostaju igrači poput Miljković i Babovica koji su za ove Berti Fogs i Lotar Mateuss do slovce.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.626
Reaction score
5.401
Vi pricate o ligi petice a mi ne znamo gde je Dijabate :)


"ZATO ŠTO BI DA SE SAMO JEDNOM TO ČUJE SA JUGA, bili uništeni."

Pa onda neka cute ko cave ako ih nije blam a nije ih blam, a mene definitivno nije blam. Sve si pobrkao i pomesao. Samo se pitam, dali je moguce da sa onilikim saopstenjem ni jednom ne pomenu glavnog krivca i koga vide kao naslednika okupatora?!
Jel ti to nije malo cudno?

Ti si jug stavio kao glavnu ztrvu cele ove farse, a jug je ucesnik u zlocinackom poduhvatu. Neko sad sedi u fotelji, trlja ruke i ceka svojih pet minuta. Svi oni imaju svoj cilj, ovo je Srbija a ne Svajcarska ovde nema cistih i ispravnih "stavova" ovde se sve vrti oko specijalnih interesa. Jug je trenutno alatka nekome ko treba da dodje posle ovih izdrkanih pacova a taj neko je iz iste kuhinje kao i pacovi.

A ti si mi pa veliki borac u picku materinu. Sedis tu pljujes,garantujem da te tebe niko na istoku nije ni mrko pogledao a ne nesto drugo, nego se kitis tudjom mukom i samo serundas ovi ovo ovi ono. Evo posto ti nisi cava,idi na jug trazi da se popnes i povedi pesmu, dace ti veruj mi.

Ovih 5 komada je nista,promasili su jos 6 cistih sansi plus ovaj za sesti gol koji ponisten pogodi sam sebe u ruku i taj detalj ce ih skupo kostati u revnasu :D
 
Последња измена:

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Пет комада (реално је било 8, а можда чак и целих 10) од оваког противника је превише. Не постоји ни један начин да се ово оправда. Ово што су приказали синоћ није ни аматеризам, јер и аматери имају барем мало достојанства а оно синоћ је било понижавање. Онако немоћан и лош Партизан ја у свом животу нисам гледао, оно је био најгори могући хорор.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.451
Reaction score
4.807
Mislim da dio razloga za danasnji poraz lezi u tome sto smo prodali ili otjerali sve najbolje igrace iz proslogodisnjeg (ionako loseg) tima, a umjesto njih doveli trecerazredne amatere. Kao i u tome sto su igraci odlicni kakav je trener, a trener je Gvardiola kakva je uprava.
Naravno, to je deo plana na urušavanju kluba, planski je to urađeno.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Da rezimiramo, svinjsko djubre masno mongoloidno i smezurana kurcina vucelic i debilcina maloumna golmanska na mjestu sd su jos i dalje u klubu i bas ih kursc zaboli sto se ovdje na forumu 200-300 ljudi nasekiralo i sto smo napisali 60-ak postova na tu temu.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.396
Локација
Novi Beograd
Po stavkama spisak ko je kriv:

Pod 1 - Vučiću umri.
Pod 2 - Vučiću jebem te u usta ciganska.
Pod 3 - Vučiću majku ti...
Pod 4 - "Nije Vučić govno, mi smo govna."
Pod 5 - Čovek koji ne može da sklopi dve prostoproširene rečenice, a da se ne preznoji kopajući po malom mozgu šta reći u trećoj, ne može da bude trener ni petlića Bombardera iz Male Moštanice, a ne profesionalnog kluba. Jednostavno, i da zna nešto, ne zna to da prenese.

Bez spominjanja uprave, jer oni se pitaju koliko i mi tastatura voriorsi.
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Ovde ne pomaze ni bojkot ni pun stadion.
Ovde pomaze jedino scenario iz rumunije 1989. Ali mi kao narod smo ostali potomci izdajica i nesposobnih ,ono sto je valjalo je izginulo od Kosovskog boja do drugog svetskog rata. Ostalo je samo sviranje kurcu kao i ove setnje ..
 
Последња измена:

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.022
Reaction score
7.655
Neka akcija je potrebna ili ćemo se ugasiti i to je neminovno. Uhlebljeni dvojac na čelu kluba ga sigurno vozi u provaliju(po zadatku najvećeg pedera) i ne nameravaju da stanu.

Došao je poslednji trenutak braćo, ja sam i star i bolestan..ali bih dosao na bilo kakvu akciju da se pokrene pa makar me i života koštalo. Nemam više energije da povedem,slomila me bolest i ratišta..možda i nisam taj kalibar, ali dacu sve energije sto mi je ostalo za moj Partizan..samo da ga spasimo braćo, jer bez njega ne mogu ni da zamislim život..ni ja ,ni moje dete.

Sam bojkot nista neće doneti i to svi znamo,treba nam odlučnija priča.

GROBARI VREME JE ZA BUDJENJE odavno prošlo!!!

NUSKNVP!
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.396
Локација
Novi Beograd
Ovde ne pomaze ni bojkot ni pun stadion.
Ovde pomaze jedino scenario iz rumunije 1989. Ali mi kao narod smo ostali potomci izdajica i nesposobnih ,ono sto je valjalo je izginulo od Kosovskog boja do drugog svetskog rata. Ostalo je samo sviranje kurcu kao i ove setnje ..
700 godina negativne selekcije mora da ostavi posledice i na daleko većoj populaciji, a ne na ovoj našoj šaci jada.
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
700 godina negativne selekcije mora da ostavi posledice i na daleko većoj populaciji, a ne na ovoj našoj šaci jada.
Zato nam je izdajica i isfrustrirani debil na vlasti , a najveci revolucionar čaleovojezatebe!
A sta reci za pristalice istog i onog smeca sa druge strane brda? Pa vidis li im ti mentalni sklop ?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top