Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencije 2023/24

Статус
Затворена за писање одговора.

vernijug1

Početnik
Учлањен(а)
01.04.2023
Порука
117
Reaction score
264
Локација
Zemun
Od kad smo igrali pripremne utakmice sa onako respektabilnim protivnicima, znao sam da cemo redom da jebemo po Evropi, a i sire.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
@Nisi
Ne znam. Na momente delim tvoje mišlienje spram njegovih kvaliteta ali opet, obzirom na okolnosti kako je mogao bolje?

I ovaj danac ima 32 godine i od januara radi kao trener prvog tima. Ali, postojao je sistem koji je nasledio.
Duljaj je nasledio trulu jabuku.

Još su nam usijane glave. Padale su petarde i pre, pa se ne bi usudio da kažem da je Tumba diletant, recimo.

Danas je najpametnije patiti u tišini…
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.094
Reaction score
5.062
Локација
vezenemam
Duljaj trenutno nije, ali može biti vrlo dobar, ili čak i odličan šef stručnog štaba.
Preduslov za to (da zanemarimo uprave, pedere, najvernije i sve ostalo sa strane, uslovno rečeno) jeste da ima stručni štab.
Ovo što on treunutno ima je struka u pokušaju - nekoliko ljudi po njegovom izboru i nekoliko "vojnika kluba" koji su mu nametnuti (nađ, lakmus..).
Ako opstane na klupi dovoljno dugo (šanse mizerne), uz bolju sopstvenu poziciju, verujem da će dovršiti rekonstrukciju struke.
Ono što mu je potrebno već juče jeste savetnik, trener kao što je bio Đumi kod Sava, da ne papagajišem/o više. Ako je ideja bila da to bude Nađ, to je tek sprdačina na kub.

Jedan sam od onih kojima se aposlutno nije dopalo kako je Duljaj ušao u ovu priču, njegova politika (skupština kluba), nepotrebne i nesuvisle izjave medijima, ali da se bori, bori se. Da želi bolje, želi. Treba mu pomoći, jer boljeg na tom mestu teško da ćemo skoro imati. A uprava je tu da ostane, da se ne zanosimo. Njih, kao i vođu im, samo kosač može smeniti i skloniti sa slatke slatke sise/vlasti.
 

Dr. Okltis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2021
Порука
69
Reaction score
133
Локација
Srbija
Ovde ni Gvardiola više ne može da pomogne. Kad kritikuješ ove igrače Partizana odmah te na forumu obeleže kao cigana a iz aviona se vidi da su ovo totalni antitalenti za fudbal,na stranu to što su fizički nespremni,spori ali oni bukvalno beže od lopte. Najveći škart od igrača po svetu su skupili u Partizanu, a predsednik i uprava su posebna tema,svaki kriminalac danas ima mesta u Partizanu.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.089
Reaction score
14.414
Локација
Kipar
@Direktor_Grobar
Ako ti nije dovoljna prosla sezona I cetvrto mesto koje cak ni zvalava nakaza nije imala u svojim planovima za Partizan za proslu sezonu, ako ti nisu dovoljne utakmice protiv Sabaha gde smo mogli pet u prvoj da primimo a golman bio igrac utakmice u oba duela, ako ti nije dovoljno ovo epsko brukanje od juce gde smo mogli 10 lagano da primimo onda ne znam o cemu pricamo.
Za mene je Duljaj, koga sam mnogo gotivio kao fudbalera, samo sitni oportunista koji je pristao da bude alibi trener ove uprave. Nije ga niko terao da se dokazuje u ovim uslovima nego je on tu video svoju sansu koju inace, pod normanim okolnostima, ne bi mogao da dobije. A po svemu pokazanom do sada ne bez razloga.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ja ne znam čime je ovaj zaslužuje da mu se da šansa. Ima najgori skor svih trenera do sada. Gordon je za ovog trenerčina, da nije ispao pičkica. Mislim niko normalan neće doći u ovom trenutku i još sa ovom upravom. Inače bi imali nekoliko solidnih i slobodnih opcija: Jokan, Savo, Vuk,...
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.546
Reaction score
3.849
Локација
Beograd
Bez navijaca promena nema. Juzna tribina pored bojkota mora da pokrene i drugi vid protesta. Mora da postoji snazna reakcija. Partizan.net kao izuzetno relevantna grupa navijaca Partizana bi trebalo da pozove Juznu tribinu na zajednicke akcije ili obrnuto kako god ali mora se ici u zajednicke pobede, a ne da ljudi potrce na stadion zbog 300rsd karte

Debeli Vuletic iako neko koga uopste ne cenim je dao neke predloge koji su kakvi god bolji od sadasnje situacije, da se zatvori saobracaj u vidu protesta. Podseticu da smo za vreme teranja zeca i bika nosili krstace do Nemanjine u ogromnom korteu koji je isao glavnim ulicama Beograda.

Da li ce nesto uspeti? Nemam pojma, ali moramo se pokrenuti. Krenuce kosarka i bojim se da ce mnogi samo dici ruke od FKa.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
@Direktor_Grobar
Ako ti nije dovoljna prosla sezona I cetvrto mesto koje cak ni zvalava nakaza nije imala u svojim planovima za Partizan za proslu sezonu, ako ti nisu dovoljne utakmice protiv Sabaha gde smo mogli pet u prvoj da primimo a golman bio igrac utakmice u oba duela, ako ti nije dovoljno ovo epsko brukanje od juce gde smo mogli 10 lagano da primimo onda ne znam o cemu pricamo.
Za mene je Duljaj, koga sam mnogo gotivio kao fudbalera, samo sitni oportunista koji je pristao da bude alibi trener ove uprave. Nije ga niko terao da se dokazuje u ovim uslovima nego je on tu video svoju sansu koju inace, pod normanim okolnostima, ne bi mogao da dobije. A po svemu pokazanom do sada ne bez razloga.
Ma znam… pokušavam da razumem/opravdam debakl
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
363
Reaction score
970
Локација
Banja Luka
...
Navijači Partizana ne postoje,da postoje bili bi danas ispred stadiona i terali bi bandu.
Mene najviše boli što će ovo višegodišnje srozavanje JSD uticati da nestane navijački potomak Partizana.
I po dresovima koje nose djeca, u moru ciganskih, rijetkost je vidjeti naš.
I mene je kao devetogodišnjaka '65-te osvojio FK, svojom igrom, a bogami i rezultatima.
Kako može dijete da ovo sada zavoli?
Ostaće samo oni koji su već odavno zaljubljeni i na mazohizam naviknuti.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
321
Reaction score
2.046
Локација
Beograd
Mene najviše boli što će ovo višegodišnje srozavanje JSD uticati da nestane navijački potomak Partizana.
I po dresovima koje nose djeca, u moru ciganskih, rijetkost je vidjeti naš.
I mene je kao devetogodišnjaka '65-te osvojio FK, svojom igrom, a bogami i rezultatima.
Kako može dijete da ovo sada zavoli?
Ostaće samo oni koji su već odavno zaljubljeni i na mazohizam naviknuti.
Ovo je vec do nas...Kod mene sve sto je moje i ima veze sa mnom navija za Partizan... Mogu nas srozati, posvadjati ali nam ljubav prema Partizanu ne mogu oduzeti! Sinoc sam gledao utakmicu sa klincima i sve sam im objasnio vec u prvom poluvremenu. Mala su deca ali kapiraju da je drzavno favorizovanje fufe iz rupe stvorilo armiju do smrti odanih navijaca Partizana! Ja bih jos dodao ne samo stvorilo, vec stvara i dalje...
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.791
Локација
"preko bare"
Ovde ni Gvardiola više ne može da pomogne. Kad kritikuješ ove igrače Partizana odmah te na forumu obeleže kao cigana a iz aviona se vidi da su ovo totalni antitalenti za fudbal,na stranu to što su fizički nespremni,spori ali oni bukvalno beže od lopte. Najveći škart od igrača po svetu su skupili u Partizanu, a predsednik i uprava su posebna tema,svaki kriminalac danas ima mesta u Partizanu.
Niko ne kaže da su igrači odlični i da su na nivou Partizana, ali su oni najmanji problem. Nisu oni sami došli, već ih je neko doveo. A svi znamo ko ih je doveo i ko su najveći krivci za ovakvo stanje.

E njih trebamo nekako da otjeramo. Mijenjanje igrača i trenera neće ništa krucijalno promijeniti, ma koliko oni loši bili.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.455
Reaction score
41.041
Локација
Žrnov
Ubili su nas kao bubašvabe, 1.poluvreme koje sam gledala.
2. poluvreme - pratila rezultat uz flašu Oplenac Muskata.
Lečila tufu posle toga uz flašu Djordjević Temjanike.
Odlična vina, bez glavobolje ujutru.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.071
Reaction score
3.993
Локација
Beograd
@El Patron

Verovao ili ne uopšte nije ispiranje mozga iz razloga što ja na tribinu ne idem od ubistva Ivana Perovića. Voleo, ne voleo, ovo što pišem su činjenice i nema apsolutno ništa što možeš da osporiš.

Kažeš ne treba ti ništa da radiš, što onda negoduješ kada neko nešto pokušava da uradi da bi promenio ovaj ološ? Siguran sam da delimo mišljenje da od ovih gore ne može, pa sve i da je taj Ostoja "iza ćoška" (a nije) i da on preuzme klub (a neće) .

Što kada Detelinarac reče da je dogorelo do nokata i da mora da se radikalizuje ovo i da je on sa svojim ljudima spreman, što ne reče, evo i mene? Lako je ovde piskarati, svima nama. Pogledaj koliko ljudi je na forumu od sinoć, zamisli da svako od nas povede 2-3 ortaka i svi ispred upravne zgrade dok se nešto ne promeni.

@Nemanja-950

Vidi, iskreno se nadam da nećeš zameriti, prvi volim da diskutujemo i uvažavam svačije mišljenje, ali ovo što si napisao, prvo ne odgovara istini, drugo nije lepo niti je fer i pošteno. Zato ću te pitati kako te nije sramota?

Ove momke koje ti nazivaš kako nazivaš, sa 18-19-20 godina kako kažeš ne beže od cigana pojačanih policijom po blokovima koji napadaju kako samo znaju i umeju - pacovski, ovi momci dobijaju batine i krvare za Partizan od žandara i još ni to nije dovoljno nego i leže i sudi im se za teža krivična dela koja iako nisam pravnik nisu mogli da počine (konkretno pričam za tekmu sa Čukom, blokove i još jedan haos, koji neću imenovati) .
Jel moguće da tvrdiš sa su ti momci mlatili nekoga zbog firera pedera? Ajde, ako je tako, kako i zašto onda sada kada su proglasili bojkot nikoga nisu sprečili da dođe na stadion i nikome nisu nametali svoje mišljenje, zvali pretili?! Jel su i na tekmi protiv Radničkog i protiv Sabaha i na samom Jugu bili ljudi i niko im reč nije rekao što je naravno potpuno normalno.

Jesu li na protestu protiv uprave prošle sezone pozvali da se svi Partizanovci ujedine i sve relevantne činioce (među njima i ovaj forum) da im POMOGNU U BORBI. Ne da ih prate, da su oni bitni, glavni, već im je brate bitan kao i svima nama PARTIZAN!

Dođu momci, okače parole, sede ne diraju nikoga, nema nekih prozivki ništa...

Pored svega što im je nad glavom, cigana, miruje, vlasti, jel u redu da im braća Partizanovci budu bukvalno neprijatelji, jer ovo što pišeš je stvarno jako ružno.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
20.07.2019
Порука
327
Reaction score
1.289
Локација
Београд
Гледао сам утакмицу, али после оваквог отрежњења човек схвати колико је фудбал (игра на терену) небитан у овом тренутку наспрам ситуације у којој се Партизан налази.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.922
Reaction score
21.653
@El Patron

Verovao ili ne uopšte nije ispiranje mozga iz razloga što ja na tribinu ne idem od ubistva Ivana Perovića. Voleo, ne voleo, ovo što pišem su činjenice i nema apsolutno ništa što možeš da osporiš.

Kažeš ne treba ti ništa da radiš, što onda negoduješ kada neko nešto pokušava da uradi da bi promenio ovaj ološ? Siguran sam da delimo mišljenje da od ovih gore ne može, pa sve i da je taj Ostoja "iza ćoška" (a nije) i da on preuzme klub (a neće) .

Što kada Detelinarac reče da je dogorelo do nokata i da mora da se radikalizuje ovo i da je on sa svojim ljudima spreman, što ne reče, evo i mene? Lako je ovde piskarati, svima nama. Pogledaj koliko ljudi je na forumu od sinoć, zamisli da svako od nas povede 2-3 ortaka i svi ispred upravne zgrade dok se nešto ne promeni.

@Nemanja-950

Vidi, iskreno se nadam da nećeš zameriti, prvi volim da diskutujemo i uvažavam svačije mišljenje, ali ovo što si napisao, prvo ne odgovara istini, drugo nije lepo niti je fer i pošteno. Zato ću te pitati kako te nije sramota?

Ove momke koje ti nazivaš kako nazivaš, sa 18-19-20 godina kako kažeš ne beže od cigana pojačanih policijom po blokovima koji napadaju kako samo znaju i umeju - pacovski, ovi momci dobijaju batine i krvare za Partizan od žandara i još ni to nije dovoljno nego i leže i sudi im se za teža krivična dela koja iako nisam pravnik nisu mogli da počine (konkretno pričam za tekmu sa Čukom, blokove i još jedan haos, koji neću imenovati) .
Jel moguće da tvrdiš sa su ti momci mlatili nekoga zbog firera pedera? Ajde, ako je tako, kako i zašto onda sada kada su proglasili bojkot nikoga nisu sprečili da dođe na stadion i nikome nisu nametali svoje mišljenje, zvali pretili?! Jel su i na tekmi protiv Radničkog i protiv Sabaha i na samom Jugu bili ljudi i niko im reč nije rekao što je naravno potpuno normalno.

Jesu li na protestu protiv uprave prošle sezone pozvali da se svi Partizanovci ujedine i sve relevantne činioce (među njima i ovaj forum) da im POMOGNU U BORBI. Ne da ih prate, da su oni bitni, glavni, već im je brate bitan kao i svima nama PARTIZAN!

Dođu momci, okače parole, sede ne diraju nikoga, nema nekih prozivki ništa...

Pored svega što im je nad glavom, cigana, miruje, vlasti, jel u redu da im braća Partizanovci budu bukvalno neprijatelji, jer ovo što pišeš je stvarno jako ružno.
Stani bre, je l' nije 10 bilmeza iskocilo sa juga? Nemam oci pa ces sad da mi pricas neke price? Kada je taj jug ikada rekao nesto o tome, kada se izvinio ljudima da bi bilo ko stao na njihovu stranu?
@Paja Čutura
Problem je sto te nisu odstranili u startu
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top