Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencije 2023/24

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.380
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ja ne znam kog trenera navijači nisu vređali, Vermezu su majku jebali 90 minuta sa zapada još u prvom mandatu gađali ga plastičnim flašama i čašama protiv Šerifa mislim da ne pričamo posle šta je bilo, Jokana oterali ko kera on istrpeo gospodski. Kiza, Ješa sve gospoda iako možda nisu bili dobri treneri.
A nijedan trener nije bio gori od njega. Mogu da kažem i u istoriji ili bar modernoj.
Da ga žalim ne mogu.
Nije ni ponudio ostavku. Em je glup em bezobrazan, zaslužuje sve što mu se događa. Ne smeju “legende” da se kriju iza debelog krmka.
Nek ga čuvaju prijatelji iz crveno belog tabora.
“Ali neće niko drugi” jebe mi se tačno
To je to. Možda je u rangu sa Drulovićem. Mada Drulović ima evropsku titulu sa prosečnom reprezentacijom. Tako da i to ne štima baš. Verovatno jeste najgori trener u našoj novijoj istoriji.
A to što ne nudi ostavku je čist bezobrazluk.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
To je to. Možda je u rangu sa Drulovićem. Mada Drulović ima evropsku titulu sa prosečnom reprezentacijom. Tako da i to ne štima baš. Verovatno jeste najgori trener u našoj novijoj istoriji.
A to što ne nudi ostavku je čist bezobrazluk.
Drulović je u trenerskom smislu dosta bolji i uspešniji od Duljaja, to je glupo porediti. Meni se on ne sviđa, ali čovek ima titulu prvaka Evrope u omladinskoj konkurenciji. Malo li je ?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.610
Локација
Beograd
Nisam čuo vređanje na nacionalnoj osnovi ili pominjanje bureka, ali uopšte ne sumnjam da ga je bilo.

Ja znam da svašta kažem igračima kad se iznerviram zbog vraćanja lopte unazad, nemog gledanja kako nas ovi Danci ponižavaju, ,,rukometaški,, pasivnog napada u fudbalu, itd...ali nikad ne dolazim na stadion sa namerom da nekog vređam...
Ali neki očigledno dolaze baš sa takvom namerom.

Sinoć 90 minuta slušam dvojicu koji su tu došli da vređaju uglavnom Duljaja...

Duljaj, ubaci Šćekića, ubaci Duljaja, ubaci Pantera, ubaci Čovića, ubaci Kampaca...
...verovali ili ne...
I tako 90 minuta... :icon-rolleyes:
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.877
Reaction score
13.663
Дуљајева највећа грешка је та што је одабрао онакве сараднике, а још већа му је грешка што је уопште прихватио посао ако је знао да не може да доведе друге људе. Чиста неинтелигенција нажалост иако верујем да ни једног момента није имао лоше намере али је преценио утицај сопствене мотивације. Комплетан стручни штаб и управа - напоље. Али прво управа сви до једног напоље, па кад дође нова тек онда стручни штаб да се мења јер одлазак Дуљаја да би га привремено заменио Нађ је још гора варијанта. Криво ми је што Дуљај није остао далеко од Партизана и што је Нађ уоште помислио да му је паметно да се и даље бави фудбалом. Отисните се у легенду као Ћирић и свима лепо. Овако сте само бацили сенку на своје име
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.353
Reaction score
37.603
Nije to ništa novo niti smo otkrili toplu vodu. Ko god dođe ovde ili je naivan kao dete pa su ga preveslali ili kurcu ne valja i nije za bolje.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.610
Локација
Beograd
Криво ми је што Дуљај није остао далеко од Партизана и што је Нађ уоште помислио да му је паметно да се и даље бави фудбалом. Отисните се у легенду као Ћирић и свима лепо.
I šta je Partizan onda imao od Ćire koji je dao ostavku i otišao da sedi u svom restoranu kao legenda?
Ne baš mnogo, sigurno...

A taj Nađ je recimo vodio Teleoptik, filijalu Partizana do prvog mesta u svojoj ligi po vrućini, kiši, blatu, na gostovanja, putovanja, gubio glas pored klupe, slušao uvrede ,,cigana,, isto kao što i sad Duljaj vodi Partizan kako zna i ume i ne ume, gubeći glas pored klupe, živce i zdravlje uprkos ne samo uvredama i tuđih i Partizanovih navijača, nego još i njihovim bojkotom...

Ali koliko ste puta bili da gledate Teleoptik na tim gostovanjima i slušali i gledali Adija šta radi? Jeste nekad upoznali Duljaja? Nekog iz njegove porodice? Jeste pričali nekad nešto sa njima?

Ne, najlakše je nekoga pljunuti preko tastature.

Evo, moj Partizan je tražio pare za KK da plati porez jer nije imao.
I ja sam od svoje (a možda i još nečije) sirotinje i dugova odvojio nešto da dam tom Partizanu, onoliko koliko sam mogao...
I boli me kurac da li će Ostoja od tih para kupiti novu kobilu ili sat ili dati platu Pi Džeju ili platiti porez.
Jer ja sam bar p o k u š a o da uradim nešto za Partizan, pa eto, koliko - toliko...makar i loše i neuspešno...i pogrešno...

E tako trenutno više cenim Nađa i Duljaja koji tumaraju u mraku i blatu pokušavajući da urede nešto za Partizan (znali ne znali) nego...recimo...nekog Ćirića ili nekog Mijatovića koji sede negde u kući i gledaju TV - pa kakve koristi Partizan ima od toga što oni gledaju TV...
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.028
Reaction score
7.681

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.877
Reaction score
13.663
@Goran Tomić
Не пљујем ја никог нити се осврћем на њихов приватни живот и личност само примећујем да фудбалски нису дорасли изазову, а Дуљај је имао подршку и то не скромну чак и после Азербејџана....а после ових и оваквих 0-6 не знам шта очекује ? Публика је скандирала Белићу као да ми водимо 6-0, тим је имао најбољу могућу подршку какву може да има у оваквој ситуацији, а то што је Дуљају меродавније мишљење пар људи са запада него мишљење целог стадиона то је опет ствар оне његове (не)интелигенције коју сам поменуо. Свакако не заслужује да га неко вређа на најбестиднији начин и ту нема двојбе али подршку какву је имао пре данаца логично да неће имати више...али вероватно неће имати ни притисак да оде нити ће стадион негативно хорски скандирати ни њему ни играчима пре него што оде управа јер нестручност стручног штаба је најмањи проблем, нико више не жели да троши енергију на тренера, приоритет је чистка у управи клуба, а кад се та чистка деси тек онда треба бирати нови стручни штаб и већ сам писао да ми је жеља да Дуљај буде тај тренер који ће да испрати ову управу на сметилиште историје. Ово не говорим из угла неког ко је од старта против Дуљаја већ сам га подржавао....све до Нордсјеланда.
Апропо те приче да је и ово боље него седети у фотељи као Мијат и Ћира и не урадити ништа за клуб......овај тим би Натхо као тренер/играч и Шћекић и Јовановић као неки од старијих играча у екипи боље водили него што то раде тренутно Дуљај, Нађ и Миша Пилатес,.... Не могу да кажем да је Дуљај промашио са играчима.... и даље мислим да је то ок тим изузев бекова...али припрема овог тима како тактичка тако физичка па на крају великим делом и ментална.....ужас и пакао....ужас и пакао. Генерално тим индивиуално добро стоји, по мени па чак су и ти бекови могли бити много подношљивији да је екипа боље вођена. Ја нема речи да опишем тактику промашенност коју је Дуљај презентовао са својим асистентима. То је нешто надреално и нешто што не би очекивао ни да нам тренер неког аматерског тима седне на клупу.
 
Последња измена:

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
I šta je Partizan onda imao od Ćire koji je dao ostavku i otišao da sedi u svom restoranu kao legenda?
Ne baš mnogo, sigurno...

A taj Nađ je recimo vodio Teleoptik, filijalu Partizana do prvog mesta u svojoj ligi po vrućini, kiši, blatu, na gostovanja, putovanja, gubio glas pored klupe, slušao uvrede ,,cigana,, isto kao što i sad Duljaj vodi Partizan kako zna i ume i ne ume, gubeći glas pored klupe, živce i zdravlje uprkos ne samo uvredama i tuđih i Partizanovih navijača, nego još i njihovim bojkotom...

Ali koliko ste puta bili da gledate Teleoptik na tim gostovanjima i slušali i gledali Adija šta radi? Jeste nekad upoznali Duljaja? Nekog iz njegove porodice? Jeste pričali nekad nešto sa njima?

Ne, najlakše je nekoga pljunuti preko tastature.

Evo, moj Partizan je tražio pare za KK da plati porez jer nije imao.
I ja sam od svoje (a možda i još nečije) sirotinje i dugova odvojio nešto da dam tom Partizanu, onoliko koliko sam mogao...
I boli me kurac da li će Ostoja od tih para kupiti novu kobilu ili sat ili dati platu Pi Džeju ili platiti porez.
Jer ja sam bar p o k u š a o da uradim nešto za Partizan, pa eto, koliko - toliko...makar i loše i neuspešno...i pogrešno...

E tako trenutno više cenim Nađa i Duljaja koji tumaraju u mraku i blatu pokušavajući da urede nešto za Partizan (znali ne znali) nego...recimo...nekog Ćirića ili nekog Mijatovića koji sede negde u kući i gledaju TV - pa kakve koristi Partizan ima od toga što oni gledaju TV...
Gospodine Gorane, moram reci da se apsolutno ne slazem sa Vama povodom ovoga sto ste napisali. Mogao bih reci da razmisljate identicno kao moja majka (mozda zato sto ste isli zajedno u osnovnu skolu) mada pre bih rekao da je to posledica odrastanja u ovom drustvu ovakvom kakvo je. Tu pre svega mislim na činjenicu da velika vecina ako ne i 90% zaposlenih u drzavnom sektoru ne zasluzuje da radi tu jer nije kvalifikovano za to, ali cemo mi reci, neko mora ili eto bar je pokusao.

Mislim da bi takvom razmisljanju trebalo stati na put. Mislim da je potpuno neprihvatljivo podrzavati tezu Duljaj je pokusao, kad niko nije hteo. Izvinite svi koji tako mislite, ali Duljaj nije dosao iz Čelsija da pomogne kada niko nije hteo nego iz četvrte lige ili koje god amaterske lige. Znaci ovo je momenat kada Partizan njemu cini i kada je on ovde da bi dobio nesto od Partizana, a ne Partizan od njega, jer nazalost on Partizanu da pomogne u ovom trenutku jao trener ne moze.

Muka mi je vise od ljudi koji “pokusavaju”, “trude se”, “daju sve od sebe”. Ne, ljudi, ajmo da neko daje svoj prosek, ali da bude dovoljno kvalitetan da i taj prosek bude zadovoljavajuc.

Duljaj prihatanjem da sedne na klubu daje alibi Vazuri, da kaze eto jedno veliko ime je na klupi.

Sto se tice Duljaja, ne poznajem licno ni jednom, sve najbolje sam cuo o njima, ali to ne menja cinjenicu da Igor Duljaj nema kvalitet da bude trener Partizana. Uspeo je sa drugog mesta da zavrsi na cetvrtom i umesto sigurnog igranja u LE ne igramo uopste Evropu. Uspeo je da izgubi 5:0 od Nordsjelanda, uzasna sramota.

Bio sam na zapadu i nisam cuo uvrede na racun Duljaja, po nacionalnoj osnovi narocito. Pominjanje bureka po meni nije uvreda iako sam licno i protiv toga. Uvrede za igrace takodje nisam cuo, ali znate sta jos nisam cuo, da je neko vredjao upravu. Zapadna tribina je bila prilicno mirna. Sprdnje u smilu ole i slicno nisu nezasluzene, podseticu vas da su ti igraci izgubili 5:0 od nordsjelanda.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.610
Локација
Beograd
@Markec50

Duljaj je bio naš treći trener u jednoj jedinoj (prošloj) sezoni...i da ga je uprava smenila zbog toga što je sa drugog spao na četvrto mesto, to bi neuporedivo više govorilo o nesposobnoj upravi nego o Duljaju kao treneru...kakva je to uprava koja ne zna da izabere (ili dovede, nađe) trenera na iole duže staze nego ih menja svako malo, kao na traci?!

Šta ima Duljaj da daje alibi Vazuri, kad je Partizan 100 puta više kuća Igora Duljaja nego Miloša Vazure? Ko je taj Vazura? Kakve je on imao veze sa Partizanom pre nego što ga nam je NEKO uvalio u fotelju?!
Jel ja dajem alibi svakom direktoru moje firme, a 7 sam ih imao do sada za ovih mojih 29 godina rada? Pa nisam ih ja tamo postavio, niti sam ih zvao, niti sam mogao da ih biram...

U kakvim uslovima je Duljaj ušao u ovu sezonu?
Otišao je Rikardo, ekstremno najbolji strelac ekipe, Urošević, kapiten i jedan od najborbenijih svakako, Vujačić, standadan među 11, pobegao Dijabate svakako vrlo kvalitetno krilo, Jović negde nestao...
I da li je Duljaj onda imao adekvatne zamene na vreme? Da li je imao obezbeđen budžet za neke adekvatne zamene?
Ne, igrači su dolazili jedan po jedan, nedovoljno spremni, uostalom štopera još uvek nismo ni doveli...

I šta smo onda mogli da očekujemo?
Siguran ulazak u LK? Osvajanje titule? Uzimanje kupa?
Ja sam rekao da bi osvajanje kupa bio neki uspeh.

Šta smo dobili?

Nordsjeland nas je rastavio na proste činioce u jednoj od najvećih (ili najvećoj) blamaži u našoj istoriji. Ali...gde smo mi trenutno po svim parametrima, a gde je taj Nordsjeland?

Što se tiče domaćeg prvenstva imamo šanse da budemo lideri na tabeli, tražili smo neku igru, borbenost i da Partizan napada. Sve to imamo. Šta hoćete više?

Duljaj pored terena najviše podseća na Belića na terenu, verovatno nije ni najbolji, ni najpametniji, ni najuspešniji, i radi, i greši, ali ,,kida,, svim srcem!
A ja ne bih imao srca da menjam ni Belića iz tima, ni njega pored terena...baš zbog tog pravog stava prema fudbalu...

Ti nisi, ali ja sam i čuo i video da su, bar neki, vređali upravu na utakmici protiv Danaca.
Uostalom, zašto svi oni koji su bili na protestu nisu ušli na stadion pa da oni to urade bolje? Ko ih tera da ostanu van JNA? Niko, to su oni sami smislili. Valjda.

Što se tiče toga da se ne slažeš sa mnom, pa to je sasvim normalno, mlađi ljudi bi stalno nešto da menjaju bez obzira na posledice, stariji su nekako konzervativniji...takođe baz obzira na posledice...

Ali, mislim da ja ipak gledam neku širu sliku:

Izvoli, zameni Duljaja. Ko će da dođe? Kad će da dođe? Kako će igrači, koji imaju, doduše malu, ali ipak pobedničku seriju u prvenstvu, da prime tu promenu?
Isto kao što bi neki sad (ali ovako, za tastaturom) promenili sve u Partizanu.

Ljudi, jeste vi uopšte svesni kako funkcioniše neki FK, koliko tu ima posla. Budžet, plate, dresovi, lopte, oprema, teren, stadion, karte, putovanja, prevoz, hoteli, smeštaj, ishrana, struja, reflektori, mediji...

1. Kako misliš da smeniš, izbaciš, da kažemo 90% nesposobnih odatle iz ,,državne firme,, (kad postoji zakon o radu, statut kluba, itd. što ih štiti da tamo budu i dalje)?

2. Kako misliš da u kratkom roku nađeš novih 90% sposobnih koji će odmah nastaviti da rade posao da Partizan ne bi trpeo posledice?

3. Više majku da slušaš! :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top