Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

NLB-liga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.300
Reaction score
2.892
Локација
MKD
Steta za poraz, ali jbg desava se i najboljima.:wink:
Po meni, kljuc poraza su promasena slobodna bacanja(ne pamtim kad smo toliko lose izvodili slobodna, narocito Veseli), narocito na kraju kad su Veseli i Kecman promasili po jedno bacanje, a nakon toga podgoricani su dali trojku i dvojku za pobedu!?
Sto pre zaboravimo ovaj poraz, to bolje. Pa i prosle sezone smo prvu utakmicu izgubili(protiv cibone), a sve sto se kasnije desilo je istorija.:)
Nema kukanja, idemo dalje!:napred Partizan
 

Darko71

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
293
Reaction score
3
Identican pocetak kao i prosle sezone, nadam se da ce ostatak biti takodje identican, bice sve ok, puno poverenje u tim i upravu.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
neka nam je srecan pocetak nove sezone, prvi macici se bacaju u vodu. Sve ce to biti mnogo bolje za 10 dana. Samo da vas podsetim, prosle godine smo krenuli sa 4 poraza iz 8 utakmica, pa smo na kraju dosli do Pariza...Glavu gore.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.513
Reaction score
1.084
Ne isplati se kukati posle prve utakmice ali bode oci glup nacin na koji smo izgubili...Ta slobodna nas vec par godina proganjaju... Svejedno uz ta dva pojacanja nece lose biti ali mnogo bolje od ovoga se mora igrati.
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Dobro smo otvorili mec posle prve cetvrtine pomislio sam: Kako kidamo sta cemo tek da radimo kad dodju jos dva igraca ali posle veliki pad, ali nema veze doci ce sve na svoje mesto kada dodju jos dva igraca.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
@Darko71, 0 poverenja u upravu koja je u najvecem naletu KKa i kad su finansijski stali na noge prodala sve sto je mogla i nije kupila nista sto valja. Neka nam je Bog u pomoci.
 

Coa-

Grobar
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
675
Reaction score
1
Локација
Petrovgrad
Stvarno mi nije jasno, kako tako lose sutiramo slobodna? Stvarno necu da vredjam, ali ovo nije normalno!!! Jbt ako su tako losi, neka na treningu 5h sutiraju samo slobodna, pa ce valjda biti bolje... sve ispod 80% za slobodna je lose!
 

mortician

Grobar
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
325
Reaction score
14
Локација
Лапово
Добро је шта да се ради...навикли смо на лоше стартове сезона.
:clap за данашњу посету,за дизање екипе кад је било најтеже,мада смо и то навикли :D:
Свима честитке на борбеноссти и на жељи,а резултати ће доћи,у то не сумњам.
 

Кајафа

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
674
Reaction score
4
Локација
Поносна Србија
Мој почетни утисак је да Клобучар превише солира. У игри нас је држао Милосављевић одбраном и тројкама и Весели неким закуцавањима.Једино што је превише промашивао слободна бацања.

Доста лоша одбрана, тргнули смо се тек када смо почели да губимо са преко 10 разлике. У сваком случају није ништа страшно, нисмо још комплетни а и прошле године смо слично почели, на крају ће све доћи на своје.

Саво Лешић дефинитивно заслужује место уместо Ђекића док Митровић има мању минутажу него код Вујошевића прошле године.

Добра посета вечерас.
 

Grobar_95

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
362
Reaction score
9
Локација
Podgorica

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.300
Reaction score
2.892
Локација
MKD
Evo ovde imate kompletnu statistiku meca.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Samo sto je prosle godine bio tu Dule, pa je moglo i da se startuje sa 5 poraza i on bi se ponasao isto, a sta mislis kako je sada Vladi, najvaznije je nauciti da pobedjujes i steci samopouzdanje i kao trener i kao igrac. Ako se desi kojim slucajem poraz od Hemofarma, verujte mi da ce nastati haos, svi ce da nas gaze, ne napravimo li seriju od jedno 5-6 vezanih pobeda od dana danasnje u nlb. To je najbitnije uterati strah protivnicima u kosti, a ne da svi misle da mogu da nas guze. To je najvaznije uraditi dok ne dodju pojacanja, a kad ona stignu ovo ce biti sasvim druga ekipa! Tad ce tek da nastane teror, samo da ne bude kasno!
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
ja sam potpuno zadovoljan!
Ocekivao sam dosta slabiju nasu partiju, s'obzirom na najvecu promenu u zadnjih deset godina - toliko najboljih igraca, i covek koji je vodio tim deceniju.. +neuigranost!
Jesmo gresili, ali smo bili bar 30% jaci od svog protivnika.. i tvrdim da je ceo mec presudila ona glupava serija, i oni glupavi poeni koje su tako sugavo davali... kad je ulazilo sve sto bi bacili prema kosu..da ih nije kenjalo tako, dobio bi partizan ovo sa bar 5-10 razlike..
Sasvim sam zadovoljan izdanjem neuigranog, i nekompletnog tima!
a najvise mi se svidja sto mislim da se u "filozofiji igre" nije skoro nista promenilo od odlaska generala!

Da se kompletiraju, uigraju... bice ovo sasvim sasvim jak tim!
zivi bili pa videli!
 

Makito

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2009
Порука
97
Reaction score
0
Fali Dule vidi se , da on uleti na sred terena ... Jbg, nadam se da ce da bude Bolje...
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Losa utakmica, dosta oscilacija ali definitivno ima dosta mesta za napredak. Sava je izborio svoje mesto, bar mi se tako cini. Kecman i Pera ce biti za ove mladje odlicni ucitelji.
Ne zelim da pricam o sudjenju, ali da je DV tu neke odluke bi bile drugacije definitivno.

P.S
Zelim da se javno izvinim svima, koji se osecaju prozvanim mojim salama. Namera nije bila da vredjam nego da se svi malo nasmejemo. Ipak smo svi ovde jedna ekipa.

Сви смо Гробари. :ziveli

Ја мислим да нема потребе за бригом, тек је почетак сезоне, има пуно простора за напредак. Кецман и Пера ће одрадити добар посао са млађима.
 

Kune

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
388
Reaction score
1
Локација
Beograd SRBIJA
Evo vratio sam se iz Pionira...
Nisam zadovoljan nacinom na koji smo izgubili a to su slobodna bacanja i glupe greske. Ali nije sve tako crno. Milosavljevic je po meni opravdao ulogu pojacanja. Rasko i Dzavai mogu bolje to se vidi. Veseli kao da je bio nervozan. Lucic me je odusevio sa svojim rolama na 3 i 4. Njegovi skokovi su nam doneli prednost i zadovoljan sam s njim. Ocigledan je nedostatak pleja koji ce da povuce kada treba i naravno dobre 4.
Djekic ne znam sta da kazem za njega osim jedne dobre odbrane nisam ga video...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Da smo izgubili drugačije, ne bih se nervirao ni najmanje, ovo je tek početak sezone a mi nismo kompletni (jebiga, 2 od 5 igrača čini čak 40% prve petorke)...Izgubiti međutim ovako - jedna doza pizdenja ipak postoji...ali, minimalna je.

Radonjić je na konferenciji lepo rekao. U fazonu da su imali sreće da baš oni prvi gostuju nama, dok još nismo kompletni. Čak je bio i previše snishodljiv i kurtoazan, rekao je nešto i kao:

"Siguran sam da u NLB-ligi ovde više niko neće dobiti Partizana, a mi bi trebalo posle ove pobede sve samo ne da talasamo..."

Vlada Jovanović je delovao baš tužno. Ovaj poraz u sportskom smislu stvarno nije neštro previše bolan, ali je čoveku baš krivo što na svojoj premijeri i nakon ovacija publike na početku nije "odgovorio" pobedom...

Jeli smo baš puno govana u zadnja 2-2,5 minuta. Ovakve utakmice moraju da se dobiju kad vodiš 4 razlike i imaš napad. Kecman je tu preforsirao kad je onako krenuo na ulaz, čini mi se kod 76:72...Jedan mirniji napad, siguran koš i posao bi bio završen...

Sad treba još više stegnuti redove, podhitno kompletirati tim (što je pre moguće), dobiti kako god znamo i umemo u sredu ove iz Vršca i sve će to polako leći na svoje...

Idemo dalje. Prošla sezona je počela i mnogo gore...A znamo svi šta se potom desilo...

Zadovoljan sam atmosferom u hali i brojnošću ljudi. Lepo za početak.

EDIT:
Da, moram i ovo da kažem: Ljudi, da li ste primetili koliko je poena Budućnost baš slučajno dala (posle frljoki i odbijanja lopte ni krive ni dužne njima u ruke)? Baš puno, cenim da su minimum 10, a možda i svih 15 poena tako dali. Jebiga...
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Očekivao sam meč u kom ćemo imati dosta oscilacija ali nisam očekivao da ćemo izgubiti.
Njih jesu htele trojke ali mi ne smemo onako loše da šutiramo bacanja,jednostavno to je nešto što ne smemo da dozvolimo. Imam takođe utisak da smo neke faulove bespotrebno pravili i tako njima davali mogućnost da sa bacanja lako postižu poene.
Biće bolje naravno kad se kompletiramo i još više uigramo,za šta će trebati vremena i naravno strpljenja prevashodno kod nas navijača,ljudi u klubu znaju da je to proces koji zahteva određeno vreme.
Jako mi je žao što je Vlada Jovanović debitovao porazom na našoj klupi... Baš mi je bilo krivo kada su on i igrači napuštali teren onako snuždeni...
Biće bolje,glavu gore ljudi!!!
Poseta jako dobra,to svakako raduje! Nadam se da će i u sredu biti tako i da ćemo pružiti veliku podršku našem timu protiv Hemofarma...
Kad već pomenuste dresove,meni nisu ni previše ni dobri a ni nešto preterano loši,jedino što mi se baš ne sviđa je to što su reklame sponzora na dresovima nekako male,da su veće dres bi daleko lepše izgledao.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top