Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Verovatn kod tebe nesto nije u redu posto ih ostali vide a i ja ih isto vidim!
 

shvedja

Banned
Учлањен(а)
28.10.2006
Порука
1.681
Reaction score
4
Локација
Iza coska
Видим их сада, вероватно је то било до мог компа! :ziveli Свака част за слике
 

Ignore

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2007
Порука
115
Reaction score
2
Локација
JNA
Evo sad je bio ,na onoj emisiji fudbal nogomet i jos ponesto ,Partizan.
i ono finale.Partizanove bebe.Najezio sam se .
Strasno nesto.
 

kojac

Grobar
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
350
Reaction score
7
Локација
KOSOVO - SRBIJA
da ali su morali da zacine emisiju na kraju i putem zvezde do kupa sampiona.

Na nas su u emisiji potrosili 5 a na njih 35 min

Је*е нам се за њих, ова тема се зове Легенде Партизана, па се вратимо теми...

Модератор
 
Последња измена од уредника:

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
27. maj 2007.
NE MOGU NAVIJAČI DA VODE KLUB
Milutin Šoškić, proslavljeni golman Partizana, tvrdi da se u Humskoj odvija "prljava rabota"

Milutin Šoškić, legendarni golman Partizana, ističe da mu se ne sviđa u kom stanju se nalazi njegov bivši klub. On naglašava da navijači ne mogu da vode politiku u klubu i otkriva da bi došao na utakmicu protiv Mladosti, ali samo pod uslovom da se navijači nisu vratili na južnu tribinu.

- Nisam navijač Partizana već ga volim i ne mogu da se identifikujem s njima. Da se oni nisu vratili na stadion, sigurno bih došao, a ovako nisam želeo. Neka mi neko samo objasni zbog čega su odlučili da dođu baš na poslednju utakmicu i, navodno, spasavaju Partizan. Takvo čudo još nisam video. Više bih voleo da mi neko to objasni, nego da mi pokloni milion dolara - kaže Šoškić.

Nekadašnji čuvar mreže ekipe iz Humske tvrdi da zna šta je po sredi, ali da nije siguran ko stoji iza svega.


NEMA SUKOBA S POPOVIĆEM

Proslavljeni čuvar mreže demantovao je vest da se u petak posle podne sukobio s predsednikom crno-belih Nenadom Popovićem.
- Nikakvog sukoba nije bilo i to što pišu pojedini mediji nema veze s istinom. Popović i ja smo juče imali sastanak na stadionu, tako da tvrdim da nije bilo nikakvog sukoba. Jednostavno, razmenili smo mišljenja, i to je sve - kaže Šoškić.




- Sve je to prljava rabota. Ne znam iz koje to kuhinje dolazi, ali je činjenica da se negde sprema. Ljudi koji su zadužili klub mnogo više i od mene pokušavali su da razgovaraju s navijačima, a oni to nisu hteli da prihvate.

Sad kada ih zovu oni koji nemaju nikakve veze s Partizanom i koji su tu samo nekoliko meseci, oni se pojavljuju kao nekakvi spasioci. Uz to, novo rukovodstvo je u klub, valjda, došlo da donese pare, a ne samo da se slika - ističe Šoškić.

K. RADULOVIĆ
Izvor -Kurir

Eto , kako misljenje ima nasa legenda ... :(
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ја сам у последњи час одустао од качења овог интервјуа, из разлога што све мање верујем новинама, нарочито "Куриру". Просто не верујем да је Шошкић то изјавио. Све би требало узети са великом резервом. Наравно, није проблем што си поставио овај текст. Не знам шта да мислим, ако је стварно ово рекао, онда...

Ипак, уздржаћу се од коментара. Ако неко и коментарише, нека ипак има резерву према свему, аи сазнање да је Шошкић можда најбољи голман којег смо имали...
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Slicna prica je bila i u S.Zurnalu ... Ma on je realno na strani Bika i Zeca ...Dugo nije u zemlji i nema prave informacije .Tj. kako mu se predstavi tako reaguje ...
 

chombe

Guest
To je ta Bikova struja, koja ne zeli da prihvati nova shvatanja i ne zeli da preuzme odgovornost za lose poteze i procene koje su dovele klub do ivice ambisa. Oni zive u proslosti, ne shvataju ili ne zele da priznaju, da ih je vreme pregazilo i nemaju nikakav dodir sa sadasnjim vremenom i realnim sagledevanjem situacije u kojoj se klub nalazi. A od njihovih vizija i planova za buducnost kluba, mene hvata jeza.

Ako je neko u proslosti doprineo mnogo toga u razvitak naseg kluba i ulozio deo sebe u taj klub, to ne znaci da danas, zarad tih zasluga, ima pravo da unisti taj isti klub i otudji ga od navijaca. Z&B su ucinili dosta toga za Partizan i dobro i lose (po meni mnogo vise lose) i vreme je da ih naslede novi ljudi koji ce nadam se uspesnije voditi klubsku politiku. Tu pre svega mislim na dovodjene i prodaju igraca(gde provizija nece biti glavni faktor u odlucivanju!), kvalitetnog i proverenog trenera koji ce Partizanu vratiti prepoznatljiv stil igre i naravno KOREKTAN i DOSTOJANSTVEN odnos sa navijacima.
 

Immortal

Old School
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
2.646
Reaction score
2
Локација
Србија
Не бих да сада "пљујем" по човеку који је задужио Партизан блиставим партијама али они који подржавају зечевића сами себе бришу из срца навијача. Остаће само у монографијама...
 

PFK

Guest
i mnogo veci klubovi imaju svoje igrace, koji su im bili uzori- pa su svojim ponasanjem ili stekli status legendi ili su pali u zaborav.
 

peko

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
342
Reaction score
58
Локација
HERCEG NOVI
Evo posto je vidljivo da ce biti oteran iz kluba Ivica Kralj treba da bude medju prvim i najvecim legendama Partizana...mislim da nas je toliko zaduzio pa ako gledamo samo mec u Njukastlu dovoljno je...
 

Immortal

Old School
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
2.646
Reaction score
2
Локација
Србија
Ивица Краљ је истинска легенда Партизана. Човек у пуном смислу те речи, велики Гробар... Волео бих да се једнога дана врати у Партизан, макар као тренер голмана... Хвала му за све радости које нам је подарио!
 

NS TIM

Moderator-izaberi Partizan
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
1.111
Reaction score
2
Локација
Novi Sad
velik broj transparenata je u "privatnim kolekcijama",ili ih je načeo zub vremena ili se više nenose...nažalost ima i onih zastava koje su kako su se pojedine grupe iz 80-tih gasile završile po tavanima....žao mi je zastave SAMO JE SMRT SIGURAN POSAO...ni dan danas nije ustanovljeno gde je završila..
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ево, "позајмио" сам са једног форума неке сличице. Ради се о скенираним сличицама легендарног албума "Фудбалери и тимови". У питању је сезона 1980/81. У овој теми асови Партизана.

Погледајте прилог 692

Погледајте прилог 693

Надам се да је изузетно занимљиво за млађе посетиоце форума. Иначе, исти овакав албум из те сезоне сам и ја имао, али ко зна где је завршио...
 

Method Man

Guest
Aco svaka čast za ovo :clap Hoće li biti toga još, odn. slika iz albuma iz drugih sezona?
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Не зависи од мене...јер скидам то са једног другог форума, а тамо их качи човек који је обећао још тога.

На теми "Ex-yu" сам почео да качим остале тимове, ако неког занима...
 
Последња измена:
Top