Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
272
Reaction score
1.728
Локација
Beograd
Partizan : mančester 3:0.
1966. utakmica. Kažem 3:0 jer sudija je poništio 3. gol, na snimku se vidi.
U trenutku kad se to desilo djavolji program su čovečanstvu počeli da emituju gde Partizan nije pobedio real u finalu posle. U patrijarhalnim i svetovnim zajednicama i organizacijama, Partizan prvak Evrope 1966. 1:0 rezultat je ostao ili povećan, jer prilikom slavlja, nakon gola Vasovića policija je utrčala na teren što je opet onda, satanski protokol emitovan fanovima i narodu.
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.844
Reaction score
3.623
Mozda jeste cigan.I vezuje ga ona afera sa Dzajkom :D.Ipak svo priznanje za legendu nase narodne muzike

Na aerodromu kada su fudbaleri Partizana dosli iz Kolumbije 1971.Bio je prisutan i Mija Aleksic.

toz.JPG
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.421
Reaction score
5.623
Локација
beograd
Kad god mi je teško zbog našeg Partizana, nadjem neki klip iz perioda kada sam postao svestan ljubavi prema Partizanu. Danas sam naleteo na ovaj. Neverovatno kako me je opalila nostalgija. Isailovic, Tomic, Ilic, Trobok, Trenevski... Utakmice se secam kao juce da se igrala, odnosno, secam se iščekivanja iste.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.016
Jbg, treba biti iskren u potpunosti.
Po meni, ovo je jedan od trofeja koji nam ne sluzi na cast.
Cela ta sezona je bila sramotna.
I kao slag na tortu podela na jugu bas na ovoj utakmici.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.421
Reaction score
5.623
Локација
beograd
Ja kao klinac od desetak godina, koji uopste nije ziveo u Srbiji, nego sam pratio rezultate preko teleteksta, nisam imao uvid u desavanja te sezone. Ono sto me je cinilo srećnim, jeste da je drolja ispusila te sezone, a da smo mi uzeli kup, kad vec titulu nismo mogli(smeli).
Mene za ovaj dvomec i veže cinjenica sto je bio prenos oba meča finala, tako da su to jedne od retkih utakmica koje sam gledao uživo (rts satelit). A sinoć kada sam video neke igrače, prosto ne mogu da verujem da su njihove karijere prošle. Tako brzo sve prodje, treba uzivati u svakoj utakmici Partizana.
 

Dzo

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
286
Reaction score
942
Локација
013
Хвала Ундеру за постављање овог.
Моја прва утакмица ван ЈНА, био са ћалетом на овој монтажној трибини иза гола.
Бајро промашио задњи пенал али то уопште више није било битно јер ће се памтити само његов клизећи у којем је покупио и главног судију.
We love you, Bajro we do :šal
 
Top