Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.943
Reaction score
21.785
Ja nikad nisam video golove iz finala 1966. Nolana sam uspešno izbegavao godinama ali sam onda zapratio duška krtolu, ko ima instagram nek pogleda šta je taj majmun sinoć kačio baš na ovu temu :D
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
ali sam onda zapratio duška krtolu

Admin krtole je takav sadista, a mi sto pratimo takvi mazohisti kada nam slozi neko mix (sto od fudbala sto od kosarke) da ti sjebe vece pa i sutrasnji dan.
nolan smit, onaj ciganski divljak iz burse prosle godine, pa sve to zacinjeno sa delove od serije sa realom ove godine.
Pa jos ti ubaci i onaj 'I dva dva' sa AZom i onda ga oteras u tri picke materine i tako nadrndan ides na spavanje pod sedativima
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.189
Reaction score
7.018
Локација
NbG

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.164
Reaction score
14.491
Локација
Brdo Banovo
Vise me boli Petah Tikva nego sva nesrecna ispadanja, bilo fudbal ili kosarka u pitanju.

Sport je Artmedia kad ne das gol iz 77.sansi u dve utakmice, sport je kada cupavo cigansko govno digne za tri, promasi sve i jebeno onom upadne u ruke-kos.

Petah je igrarije zivotinja u upravi uz sigurno po nekog igraca.
P.s. Tikva posle u grupi nije dala ni jedan gol...
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ja sam tad bio redovan na jugu. Izašao sam na poluvremenu uz povik “prodali ste utakmicu govna jedna p vam m”

Slažem se ali opet boli više Artmedija jer smo morali da se otisnemo tad. Ali govna jebena iz uprave ej. Boya Grubješić… pa kako nas jebu uprave to nema nigde…
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.171
Reaction score
731
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Ja sam tad bio redovan na jugu. Izašao sam na poluvremenu uz povik “prodali ste utakmicu govna jedna p vam m”

Slažem se ali opet boli više Artmedija jer smo morali da se otisnemo tad. Ali govna jebena iz uprave ej. Boya Grubješić… pa kako nas jebu uprave to nema nigde…
Ne vjerujem da bismo se otisnuli i da smo usli...
Ako se nismo otisnuli posle onakve LS i 1/8 finala LE ne vjerujem da bi ovo nesto promijenilo.

Koliko su stete Bjekovic i Zecevic nanijeli ovom klubu...
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.189
Reaction score
7.018
Локација
NbG
U isto vreme kao pozitivni primeri Miroslav Vulicevic i meni jedan od najdrazih trenera Partizana u novijoj istoriji veliki Mare Nikolic
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Неки лепши дани, две деценије касније


 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Čovek se seća svakog momenta. Kakva tuga što ovog čoveka nismo ostavili da izgradi kompletan sistem oko kluba…

I dan danas bi ga vratio uz neko normalnije stanje da bude Direktor kluba.

Srećan sam što ću parče ove lepše istorije zauvek čuvati od zaborava.

IMG_1502.jpeg
 
Top