Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.660
Локација
Beograd
Аух какав интервју!
Браво за Џевада Преказија! :clap
Преки, Мајсторе! :respect

п.с.
Јако ми је болно било када је отишао у Хајдук...одлазак наших фудбалера у иностранство, схватао сам као неку неминовност, али да из Партизана оду у неки други југословенски клуб...

Шта да се ради, кад све што би смо урадили на терену, или направио спортски сектор, све се то некако успевало сјебати и разјебати неким другим факторима...и тако кроз целу нашу историју...
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.990
Локација
Kobasicarija "Venac".
arena izgubila signal bas pred dodelu pehara:pickaciganska.

kolega krme mi poslao sms u kom kaze da razmislja staviti zutu traku na ruku kad bude isao na utakmice ovog leta. bez zajebancije, mislim da ideju treba sagledati najozbiljnije.

daj da prestignemo gtr:D.

auuuu, prebacite na temu fk partisan. izvinjavamo se, mlooogo se izvinjavamo.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.660
Локација
Beograd
Može da stavimo žutu traku, al' da bude crno-bela...

Nego, ko nije pročitao Prekijev intervju, neka ga pročita...
I onda nam recimo navijači ,,Komšinice,, po SVIM MOGUĆIM PORTALIMA SVAKODNEVNO spočitavaju to što je OVAKAV ČOVEK bio u našem klubu...pa to je za PONOS, ne za spočitavanje...

A za SRAMOTU, VELIKU SRAMOTU ove države je to što urednici, moderatori, elektronskih medija SVAKODNEVNO dozvoljavaju da na račun toga što neko ne voli ili mrzi JSD Partizan, može da pripadnost nekom drugom narodu osim većinskog tretira kao nešto loše ili negativno - pljuje se po našim sportistima samo zato što su bili Hrvati, Muslimani, Albanci, Mađari, itd...
Takve komentare rado će objavljivati, a neke druge, u kojima šovinizma nema - NEĆE ni pustiti na svoje portale...

Da, navijači Partizana trebalo bi izgleda da nose žute trake kao ,,obeleženi,,...kao što su Jevreji to nosili za vreme Drugog svetskog rata...

Ili da nosimo ne samo žute (za Jevreje), nego i one u nekoj boji koje bi trebalo da nose Hrvati, Mađari, Bošnjaci (nekada Muslimani), Turci, Bugari, Albanci, Romi, Srbi, Crnogorci, Makedonci, Slovenci, Česi, Australijanci, ljudi iz Senegala, Gvineje Bisao, Obale Slonovače, Brazila, Libije, Francuske...koliko je to samo boja?

Možda bi stvarno mogao da se izvede neki ,,performans,, sa...ipak sam za crno-belu traku na kojoj bi pisalo JSD Partizan...samo treba naći pravu priliku za to...i treba da neko tu ideju prihvati...ali teško da možemo da se složimo oko neke ideje...
Za početak, mnogi nikako ne bi hteli to J ispred SD...
A onda redom, svakom bi zasmetalo nešto...

Ali da je šovinizam izrugivati se nekome samo zato što je druge nacije i vere, jeste, šovinizam je.

Hiljadu puta je u internetskim komentarima protivničkih navijača pomenut taj Dževad Prekazi koji je igrao u Partizanu kao neka negativna činjenica što je tu bio, valjda zato jer je Albanac, i valjda što smatraju da je to neka sramota - a ja pitam, a šta je taj Dževad Prekazi nekome loše učinio?

Dao gol Zvezdi sa 30 metara? Rastužio time njihove navijače?
E, pa jebiga, to je samo sport, igra se, pa ko pobedi, pobedi...čak i kada se neki snimci naših pobeda i golova brišu...
Kao i ovaj Prekazijev gol koji je obrisan...

Ali ima i nas matoraca koji vas stalno podsećaju na to kako je nešto STVARNO bilo...
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.433
Reaction score
11.904
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Ja Prekiju jedino zameram što nije dao još makar jedan gol Dinamu iz Berlina.

Mrzitelji neka umru. Svi i odmah.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Ja tu jedino mogu da zamerim Žiletu, što je na toj utakmici promašio 100% šansu sa pet metara, a Prekiju samo to što je otišao u Hajduk, jer mi je to tada dosta teško palo.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.433
Reaction score
11.904
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Nisam stavio onaj kretenski emotikon iz Mijatovicevih upisa. Moja greška.

Protiv Dinama sam imao tako odvratan osećaj da nećemo proći dalje, dan danas ne mogu da shvatim zbog čega...

Gadno i teško vreme, ptica neka na prečki nemačkog gola u drugom poluvremenu, oni drogirani... Odvratno.

Prekija obožavam.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Је ли могуће да постоји један навијач Партизана који сматра да је ово озбиљна иницијатива и да треба да се нађе на форуму Партизанових навијача?

На страну што се у овој суманутој петицији трофеј из 1965/66 и не доводи у питање.

Бришите људи ово, мене срамота...
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Sve i da je ozbiljna inicijativa,nikako nam ne treba nesto sto nismo osvojili posteno na terenu.

Navijac Partizana se sigurno nece baviti ovakvim stvarima,smrdljivi cigani iz mitica jame mogu samo da provociraju.

Videti pod Djurdjic-Djurdjevic.
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
Jedna lepa slika u prilicno dobroj rezoluciji. Ako je bila izvinjenje unapred.

Inter_Partizan.jpg


 
Последња измена:

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
U redu je. Znam da sam baš lupio, mada to nisam odmah primetio. Da jesam, sam bi izbrisao ii makar promenio.

Nije mi bila namera da pokažem ovo kao ozbiljnu akciju i pozovem vas da učestvujete. Verovatno još uvek ne razumem kako ovaj forum radi. Samo sam mislio da podelim sa vama ovo više kao neku sprdnju ili vest koja se potura po novinama, a ovde inače imate čitave tone takvog materijala. Imam tu ružnu naviku da pričam previše i guram nos tamo gde mu nije mesto.

Ja se ponosim slavnom istorijom Partizana i nikada je ne bih prepravljao. Kamo sreće da ponovo budemo drugi...

Prihvatam vaše kritike i spreman sam da snosim odgovornost i prihvatim kaznu, ako mislite da je to potrebno.

Što se Đurđića tiče, verovatno mi nećete verovati ali sam baš gledao da ne pogrešim i napišem Đurđević. Shit happens...
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Ljudi da li je Marko Valok ziv i kako provodi penzionerske dane ako je ziv, po wikipediji ispada da jeste.

edit: izgleda da je hvala Bogu ziv i zdrav, cini mi se da je bio na skupstini u prvom redu sa Bjekine strane, al ni jednu izjavu od njega nisam cuo/procitao...
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Marko Valok sa svojih nepunih 90 izgleda vitalnije od 10 godina mladjeg Milutina Soskica. Svaka cast dedi kako se drzi. :)
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.990
Локација
Kobasicarija "Venac".
mozda gresim, ali kao da ga je savo iskulirao pred pocetak skupstine. stari mu pruzio ruku, a ovaj okrenuo glavu. mozda tripujem samo.
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Da li neko ima skeniran album Asovi Partizana iz 1995?
Ako bi bio ljubazan da okaci, hvala :)
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
A Djani kao Modric :D. I nisam dosad vidio ovaj dres sto nosi Cakar. Zanimljiv.
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
Kako nisi? Vokado. Neobican i avangardan za to vreme a bogami i za danasnje.
 
Top