Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.164
Reaction score
4.361
Nadam se da ovo sa Ninkovićem nema veze sa istinom. Neka dođe na poneku utakmicu, živi blizu Humske. Iz kladionice ispod stadiona ne izlazi, neka tu i ostane...
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Sto se tice Dzigerasa da razjasnim ovima sto ne prate ocigledno i nije greh naravno, nego samo su ne upuceni..

Ninkovic odavno nije (igracki) onaj klinac od 20 sto ga pamtimo.. igra mnogo ozbiljnije i bolje i menjace sredinu verovatno u nekog pretendenta na Seriju A sledece sezone.. Ne postoji teoretska sansa da ga dovedemo, niti nam treba trenutno.. a ako bi ga ipak kojim slucajem vratili vrlo verovatno da bi bio pojacanje..

igrao je redovno u Askoliju, i opet.. ides gostujes po Kalabriji, Redjo Emiliji, pa malo more jug, malo Toskana malo sever..

i onda treba da se vratis u klub koji je ikebana za kurvetinu i da gostujes po surdulicama cajetimama pazarima i ostalo.. ne ide ljudi, mora budes mentol u glavu
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas
Neka njega u Italiji.
Možda jeste sazreo kao igrač ,ali ćud taj nikad promeniti neće.
Uz Babovića jedini igrač koji je stupio u otvoreni rat sa navijačima.
Njih dvojica su jedinstveni primeri u istoriji kluba za tako nešto.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Kukamo što nam dolaze igrači iz Javora i Spartaka, onda se pomene igrač poput Ninkovića (bez realnog osnova da će doći), ali onda ni on ne valja.

Ninković bi u ovom trenutku bio zasigurno najbolji igrač Partizana (unapred, izvinjavam se fanovima Sadika).

Drugo, rekao sam za Stojkovića i kapitenstvo, a ponoviću i sada - posle Ožegovića više nemamo prava da sudimo ko je kakav, pregazili smo neke granice, a posebno ne za nekog ko je kao grobar nesporan. Lično, Ninković mi se po karakteru ne dopada, ali je naš.

Sve ovo na stranu, jer su šanse za njegov dolazak nikakve (nisam insajder već razmišljam logički).
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.436
Reaction score
40.863
Локација
Žrnov
Neka njega u Italiji.
Možda jeste sazreo kao igrač ,ali ćud taj nikad promeniti neće.
Uz Babovića jedini igrač koji je stupio u otvoreni rat sa navijačima.
Njih dvojica su jedinstveni primeri u istoriji kluba za tako nešto.
ušao je konflikt sa onima koji odu na stadion da bi lečili svoje frustracije tako što jebu majku klincu od 18-19 godina... ne opravdavam, ali razumem. meni dođe na stadionu da istim tim "navijačima" jebem mater.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
364
Reaction score
1.557
Локација
Novi Sad
igrao je redovno u Askoliju, i opet.. ides gostujes po Kalabriji, Redjo Emiliji, pa malo more jug, malo Toskana malo sever..

i onda treba da se vratis u klub koji je ikebana za kurvetinu i da gostujes po surdulicama cajetimama pazarima i ostalo.. ne ide ljudi, mora budes mentol u glavu
Pa na primeru Boga fudbala se pokazalo da taj put ne mora da bude nužno poguban :D
Što se tiče igračkih kvaliteta , Džigi bi bio pojačanje, plus može da pokrije više pozicija.
Al što se tiče zrelosti , mislim da se ništa popravio nije...to se videlo prošle sezone , kad je tražio izmenu i krenuo da divlja, nakon što je drugi igrač izveo penal umesto njega...
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.868
Reaction score
10.911
Нека "наша деца" као што су Бабоња, Џиги или Андрија Живковић, вечно одјебу од клуба, па макар играли као Меси и Роналдо заједно.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Ne želim da budem drzak i da ulazim u bilo kakvu polemiku, ali 'svoje' dete ću da istrpim takvo kakvo jer sam i ja mogao bolje da ga vaspitam ili prevaspitam, mnogo pre nego Ožege, Stojkete i ostale.

Žao mi je što stavljam Stojkovića i Ožegovića u isti koš, ali tu suštinski nema razlike osim što prvi zna fudbala, a drugi ne zna. U suprotnom i Ožegović bi mnogima bio super.

Ja ne znam ni koji je to greh Ninkovića prema PFC... Da li je on ljakse privatno, šta me briga...
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
izgleda da će pasti novo hlađenje, jer sam svašta ovde čitao nonstop..

smeta nam Sumin izraz lica i što ne rešava mečeve kao da je Mesi (da li je sam od sebe napravio Mesija ili ga je neko drugi uzdizao), višak kila Natha (pozdravio vas Zuba), sporost Ćelavog (kad ne igra na svojoj poziciji), što Zdjelar čeka do 60.minuta da počne da igra (a svaku utakmicu igra od starta do kraja i nema zamenu), nama sve uvek večito smeta, i sve što igrači ne znaju se vodi pod bolikurciju i što ih ne zanima da budu tu. Pa merimo to kakav je ko čovek - Vermezovića i Đukića bi ovde ljudi vešali da mogu jer su goveda, a njih dvojica su ostvarili najveće evropske uspehe u zadnjih 25 godina. Fejsi se npr zamera što je obukao dres cigana i što je koštao milion a sad bi nam legao kao idealni zadnji vezni u rotaciji, Živkoviću se zamera što, eto zamislite, hteo je da bude isplaćen do kraja jer mu se dugovalo, Ožegoviću se zamera sve na svetu. I posle se pitate što Sulejmani i Ninković neće da dođu? Sa ovom upravom, sa navijačima gde značajan korpus pizdi nakon svakog neuspeha i sve svaljuje na igrače i nezalaganje a ne na nedostatak kvaliteta ili neke druge okolnosti ili na kvislinšku upravu koju imamo? Zašto bi bilo ko dolazio kod nas kad merimo svako krvno zrnce? mi previše dajemo sebi za pravo, a onda kad treba nešto suštinski da uradimo, mrzi nas i ne bismo baš, nego pljuckamo preko foruma i drugih mesta.

ako igrač zna, ponaša se profesionalno, uklapa se u ekipu i možemo da ga dovedemo, dovedimo ga. Navijači su inače uvek sjajne moralne vertikale. Ja sam Sadika gazio jače nego bilo kog igrača koji je dolazio u FKP, prozvao ga za nezainteresovanog slepca zbog telefoniranja protiv Moldea i velikog neznanja sa loptom, i dečko me je bukvalno sjebao jer je toliko napredovao i sazreo da ja nemam reči, što igrački, tako i psihički.

temu sam odvukao u 4 pravca, ali kad bi ljudi ovde malo spustili očekivanja ili krivili prave ljude što su nam očekivanja mala, što u prelaznom roku, tako i na terenu, bilo bi bolje. A Ninković nam nije potreban ne jer je luda glava i budala, jer već imamo jednog taktički nepismenog kreativca, ne treba nam još jedan ili da on bude zamena, ja ga nikad nisam cenio kao nekog talenta, a pritom nikad nije izbacio tu neku ludost iz svoje glave i nikad neće.

i bravo momcima za pobede protiv Javora i u Surdulici, samo nek cepaju najbolje što znaju
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Eto razloga vise da poverujete nama koji od prvog Sadikovog kontakta sa loptom (vs Bordo) vide u njemu potencijal cijem se rastu jos ne vidi kraj!

Eto razloga da nam verujete i na Sumi i na Denisu Stojkovicu i na Lazaru Pavlovicu, jer smo videli to isto.. svako iz svog ugla, za svakog igraca drugacije.

Neki od njih ce srediti psihu, disciplinu i fiziku, prerasce ovaj klub i otici negde da igraju bolji fudbal za vece pare.. neki nece.

Ja samo pricam o potencijalu, kad mnogo mnogo mnogo fudbala raznoraznog odgledas uzivo prosto neke stvari ti se jave jasno ko dan.

Navecu neke od igraca koje sam gledao na makar 3 meca u mladjim kategorijama sto Partizana sto teleoptika, u svima sam video nesto!

Jovetic, Ljaljic, Mitrovic.. ili Dj.Jovanovic L.Stojanovic S.Petrov.. ili npr nekada davno Gorana Arnauta.. secaju se stariji kako smo se ponadali da je novo cudo od igraca..
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas
ušao je konflikt sa onima koji odu na stadion da bi lečili svoje frustracije tako što jebu majku klincu od 18-19 godina... ne opravdavam, ali razumem. meni dođe na stadionu da istim tim "navijačima" jebem mater.

Zna se šta je posao igrača,a posao igrača nije da vaspitava ceo stadion.Igrači pričaju na terenu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.436
Reaction score
40.863
Локација
Žrnov
Tako je, posao igrača je da igraju, a navijača da navijaju i daju podršku i kritikuju. Nije posao navijača da jebu mater igračima svog kluba.
Volela bih vas da vidim da vama dođe neko na vaše radno mesto i jebe vam sve po spisku. Sigurna sam da biste bili profesionalni sa 18 godina i ne biste odgovorili. al meseca limburga
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Ako Stevanovic i nakon prodaje ostane kod nas na pozajmici kao Pavlovic nesto ne verujem da cemo dovoditi bilo koga na toj poziciji pa ni Ninkovica..... Ne treba da zaboravimo da imamo 5 stranaca i da ako prodamo Sadika ostajemo na maksimalno dozvoljenih 4 pa je pitanje hocemo li ovog leta uopste dovesti jos nekog stranca ili smo osudjeni na domace igrace B ili C kategorije...
 
Последња измена:

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Od toliko faličnih pozicija koje imamo, baš nađoše za Ninkovića da spekulišu (onom drugom neću ni ime da spominjem).
Treba nam bekčina, radilica na sredini sa Zdjelarom, pa i drugi napadač, ali eto mi ćemo baš pojačati vezni red tamo gde smo popunjeni i to dobrano. Zato i ne verujem u te gluposti koje pišu.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.756
Reaction score
19.317
Локација
Nickname
ja lepo reko Miralem se ne vraca u Srbiju taman mu se ceo klub Young Boys preselio na dedinje sa sve stadionom...

Zivi covek u svici..

Lola se ne bi baš složio sa tom teorijom. Gde ima u Švici splavova kao što su beogradski? :cool:

onda treba da se vratis u klub koji je ikebana za kurvetinu i da gostujes po surdulicama cajetimama pazarima i ostalo..

Čajetina:jumping-smiley-027:
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
izvini Zlatibore, slovna greska.. i nije mi namera da bila da uvredim Zlatiborce i Darka Brasanca.. nego mi to prvo palo na pamet :)
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.868
Reaction score
10.911
@Magelan

Лагано, причамо, размењујемо мишљења. Да су "родитељи" добри, не бисмо ми имали овакве дебиле од деце каква су тројица набројаних. А и да су "родитељи" како треба, не бисмо доводили цигане и неговали у недрима цигане (читај: наше дете Радоњић). Тако да што се мене тиче, нека одјебу и једни и други. Да је среће па да имамо у млађим категоријама некога ала Дуле Вујошевић из најбољих дана, који ће мотком да направи Гробара од клинца.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
klinac da zna pametno da reaguje ne bi bio klinac.
Ni mi nismo isto razmisljali sa 18, sa 22, a ni sa 25.

Nase dete stasava 10 godina u Zemunelu, jedva doceka da dodje do prvog tima i onda mu neki lik koji po obicaju ne sme kuci da pisne, psuje sve po spisku umesto da svom timu daje podrsku.Posle mi neko kaze nismo isti, nismo kurac. Mozda nas samo malo vise normalnih ima.

@Direktor_Grobar

Zivkovica ne spominji, on je isao sa jasnom namerom da zajebe Partizan, kao i mali Pantic.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top