Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Holender ima naše državljanstvo pa se neće voditi kao stranac.
Matić i Nikolić ne mogu da se porede, totalno dva različita tipa igrača. Nikolić može da igra carski samo kada mu se da sloboda u igri a to u Partizanu nažalost ne može imati.
 

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Aha evo ga i zvanicno na Cigansportu da je dosao za 50k + moguci otkup za 450k.
Od njih makar znamo da dobijaju proveren info.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007

Filip Holender ponikao je u kragujevačkoj školi fudbala „Fitnes“, a potom je igrao dve godine za Radnički iz Kragujevca. Već osam godina igra za mađarskog fudbalskog velikana Honved. Njegov fudbalski idol je Stiven Džerard, legenda Liverpula. Navijač je Crvene zvezde.
Ovo poslednje objasnjava sve sto treba znati.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
Nema šta, još jedan igrač bez menadžera ili sa izmišljenim zastupništvom, dakle kombinacija iz crne zone za izvlačenje para iz Partizana. Pa još cigan. Sa srećom.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja


Ovo poslednje objasnjava sve sto treba znati.
Ima jedan nas brat na tw koji kaze da mu je Holender prijatelj i da navija jedino za kragujevacki Radnicki, a da je u derbijima uvek bio na nasoj strani. Tako da ne treba tek tako verovati ciganskim medijima.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.529
Локација
Beograd
Šta se bunite, ima raznih ustanova, ima ono Dom JA (JNA), ima Dom za stare, ima vaspitno-popravni dom...e pa mi smo taj treći, uspešno popravljamo i prevaspitavamo mladiće sa ružnim prošlostima...
Nek on zna da igra fudbal (bar kao Fofana kad je bio igrač sezone : ) , a za ostalo nije problem...ni nama a ni današnjim sportistima...navijaju oni za nekog...dok se ne pojavi neko drugi i tresne lovu na sto.
EDIT
Izvinjenje ako nije ,cigan, upecao sam se na prethodnu informaciju...
 

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Iskreno davno je navijacka pripadnost kod igraca prestala da mi igra bilo kakvu ulogu.

Evo imamo u timu vrsne Grobare u liku Miljkovica, Markovica i Lole, a stvarno ne znam kog mi je teze da gledam kako igra.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.529
Локација
Beograd
Iskreno davno je navijacka pripadnost kod igraca prestala da mi igra bilo kakvu ulogu.

Evo imamo u timu vrsne Grobare u liku Miljkovica, Markovica i Lole, a stvarno ne znam kog mi je teze da gledam kako igra.
Meni ipak Markovića...
Lola ne igra često, a od Miljka smo očekivali katastrofu, pa kako ona ipak nije usledila počesmo da glasamo za njega kao igrača utakmice...
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
674
Reaction score
4.456
Локација
Kosovska Mitrovica

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
766
Reaction score
1.883
Dobrodoslica Holender i sa Partizanom da uzmes titulu i da doprineses pobedama Partizana u serbijima!

Ne treba mnogo verovati ciganskim medijima i njihovim novinarima, o tome za koga navija. Njima je samo cilj da naprave nezadovoljstvo u Partizanu i medju nasim navijacima, uvek tako pisu, kod cigana cvetaju ruze a kod nas uvek nesto sto nevalja. Po meni pravi grobar nikad nece kod njih a ni pravi ciganin kod nas.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
.
Kakve veze ima i da je ciganin, zar je moguce da vam je to jos uvek bitno.?
Evo, rece covek da nije navijac zvezde.
To je tip igraca koji je "imun" na navijacka opredeljenja tako da sto se toga tice racunajte kao da je dosao neki brazilac npr. Mozda ce kod nas da prevagne ali koliko mi se cini sad nema te navijacke strasti i ne gleda fudbal kroz to.
Sto se fudbalskih kvaliteta tice dopada mi se hitrina i agresija, ima i "laganu nogu".....ako se ispostavi da ima i neku kreaciju u glavi bice to sve odlicno.
 
Последња измена:

Jsd Partizan 1945

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
75
Reaction score
52
Локација
hram
Secam se kada je Grbic kojeg sam kritikovao juce na temu bivsih igraca u vezi transfera DJurickovica, odnosno njegovog transfera u Radnicki Nis . Covek je negde u Aprilu 2013. pre utakmice Ofk-a sa CZ ,rekao da je jos kao dete navijao zanjih.Posle nekoliko meseci,covek predje i kod nas i kaze ,od malih nogu sam navijao za Partizan . Ne secam se ni na forumu,ni na stadionu ,da je iko zbog toga imao problem sa Grbicem. A to sto odredjeni clanovi ovog foruma imaju problem sa nekim drugim u klubu,pa onda te druge napadaju preko toga ko za koga navija iz Madjarske ,o tome se nista pametno nema reci.

Kratki predah od foruma, ako nastaviš sa štancanjem postova onda ide trajni
 
Последња измена од уредника:

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ne secam se ni na forumu,ni na stadionu ,da je iko zbog toga imao problem sa Grbicem.

Kako to mislis ne secas se da je iko na forumu imao problem? Juce si se registrovao, kako da se secas?

Ne bih da prejudiciram, ali, to sto namerno ne udaras razmak nakon interpunkcije, ne znaci da ces uspeti da zamaskiras tu aroganciju i kurcevitost, i cinjenicu da si bivsi... neki od bivsih... neka reinkarnacija nekog bivseg, bilo ih je dosta :D

Al, iskopace tebe Bili!


Inace, o'ladi malo, samo redjas postove na svim temama.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top