Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.637

Sadik > Holender.....pa da....
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.371
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ne znam šta je problem oko povrede Sadiq-a? Dajte mu injekciju neka igra! Kad već trener nije mogao da ga odmori protiv Zlatibora pred najvažniju utakmicu sezone neka mu i sad igra povređen.
Što bi rekao Muta svojevremeno za nekog svog amerikanca u radničkom, “ja sam ga platio ko mu jebe mater nek igra 40 minuta” :D
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала

Ja i dalje nisam siguran da ovaj igrac uopste i postoji, jel se slikao on sa šalom?
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
^ njemu soma mesecno,plus pravo da na instagramu nosi dres Partizana - drugoj strani 9000 hiljada eu novcanica.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.637
Mozda Obradovica dovodimo da pravi drustvo Rajku da ne trci covek sam krugove posto je i on najveci deo vremena povredjen. U poslednje dve sezone sakupio jedva 17 utakmica. Samo nek nam je Caki ziv i zdrav i sreca pa je Babovic zavrsio karijeru inace ko zna sta bi bilo....al zato je Scepovic na vrhuncu karijere
 
Последња измена:

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Pa zar prije neki dan nije bilo da Obradovic ne moze fizicki da odgovori zahtjevima, a sad ga vracaju? Sta se ovdje desava...

Stanoje ovo je 2020, ne 2010 osvijesti se ako Boga znas. Sadik kako pisu pred izlaznim vratima, cekaju Jojica. I onda, Lazar Markovic prvi spic, jer kod Stanoja mora da igra. Bolje da nikog nisu ni dovodili, nego ovako.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Vala i jeste bolje da je ostao isti tim, a ostatak da krpimo sa igračima Teleoptika. Tako bi barem izbacili nekog novog igrača. Ovako vraćamo igrače koji su u kanalu i koji nemaju nikakvu perspektivu..
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ja se i dalje nadam da je ovo za Obradovića zajebancija, naročito posle njegove izjave da ne može da nam pomogne.
Ukoliko ipak dođe, ovo je javno sabotiranje igračkog kadra i Partizana u celini, naročito posle njegove izjave DA NE MOŽE DA POMOGNE!!!

Toliko insistiranje na igraču od kog nema leba je neshvatljivo! Šta to toliko Urošević loše radi da se ne sviđa Stanojeviću i želi igrača koji je pre za gerantologiju nego za ozbiljan fudbal? Šta to Urošević radi gore od Miljkovića na drugoj strani pa mora da se menja? S obzirom da je Miljković jedini zacementiran u startnih 11 trebalo bi svi da se ugledaju na njega. Ja ne znam majke mi kako se osećaju ovi igrači koji imaju i malo fudbalskog znanja kada vide ko im sve postaje saigrač.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Samo 30+ da iskustvo bude na nasoj strani.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top