Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2010

Статус
Затворена за писање одговора.

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Наравно, било је потребно време да ухвати ритам после дугог неиграња. Али данашњи Сале је пре свега искусан после свих ових година, очекујем да на јесен настави да игра као што смо навикли. И сам зна да су му ово припреме које га враћају у стару препознатљиву форму.
 

grobarstvo

Guest
Nema razloga da se ljutimo na Saleta.Ipak je bila duga pauza bez utakmica.Polako ali sigurno se vraca u formu.Bice opet onaj stari u novoj sezoni.Sale je takav igrac da jednostavno ne zna da zabusava.Velika pauza je ostavila traga.Sada je situacija mnogo bolja.Stvari se vracaju na staro mesto.Najvaznije je da dobro odradimo prelazni rok.Malo me brine sto vreme prolazi a igraci ne dolaze.Vec je trebalo formirati tim za novu sezonu.Sada sve mora da se radi u hodu,sto ce predstavljati problem.Ali ,bolje da sacekamo pa onda da sudimo.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ako treba da se nekome najebe majke,neka ga angazuje nas upravni odbor kao profesionalnog clana,pa neka se sa njima shaketa van terena.

A ako planira da zavodi red i demonstrira silu u ekipi,neka ostane na svom drvetu u Gani.
I ovako je dosta baruta i bez njega.

Na to sam i mislio a ne da uvodi red na terenu!

To sam i ja hteo da napisem...mogli biste malo Saleta da ostavite na miru! sa svim svojim vrlinama i manama on je svakako legenda kluba i to jedna od najvecih.


Upravo tako, a ti isti će ga na jesen dizati u nebesa.

Izgleda da ja ovde džaba pišem jer to niko ili ne čita ili ne shvata ozbiljno. Lepo sam vam rekao da ne treba ništa da očekujete od Salete kada je došao i da će mu proći proleće na adaptaciji a tek na jesen da od njega očekujete bolje partije. Već pred kraj sezone se video da Sale igra kako se od njega i očekuje.

Ipak, kakav je da je Sale je naša legenda!
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Gazda u pravu si i sreca da je Sale dosao zimus jer da je dosao npr sada dok bi on uhvatio zalet nas bi 'voda odnela' ... ovako ako se vrati u bar pribliznu formu kao nekada ima da kidamo...on i Mo mogu cuda.Da sacekamo kraj prelaznog roka ali meni trenutno LS uopste ne deluje 'dalje' nego prosle godine...sa ovim sastavom sanse su nam u najmanju ruku identicne
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Sto se tice Kingstona neko re ce dacesto dobija c.kartone to nije tacno dobio je samo 1 crveni karton,a to da je prgav i da nema dlake na jeziku to stoji,ne libi se da svima jebe kevu,zato sto igra maksimalno pozrtvovano i na ivici sukoba uvek.......pravi ratnik tipa Gatuzo.....sad cekamo sta ce uprava da kaze,lova je naj manji problem sto se tice njega,a da je bio u BG pre 7 dana nije bio je u Zemunu
 

Chiba

Početnik
Учлањен(а)
08.06.2008
Порука
69
Reaction score
0
Локација
Vrsac
Kingson je dobar fudbaler i bio bi veoma dobro pojacanje.

Jedna zanimljivost: on ima sina od 13 godina (to je i za:clap, a i:roll:)
znaci oko njegovih godina mozda nije sve cisto, ili je veoma napredan momak:D
 

Makito

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2009
Порука
97
Reaction score
0
E da i ja sam procitao to negde... dobio je sina sa 17 godina :) alal mu plajvaz ako su mu godine tacne... :)
 

Nero

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
227
Reaction score
5
Локација
Sumadija
Sina u mladje kategorije pa da za 3 sezone ocekujemo da odigraju bar polusezonu zajedno :D
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
"Vodim ga na pripreme, Partizan će biti korektan prema njemu", ostao je nedorečen Stanojević.
"Ne znam ništa o tome, ostajem, imam ugovor sa Partizanom", kaže Portugalac.

Meni su ove dve rečenice dovoljne da više ne čitam ama baš ništa što novinari napišu sledeće. I ne vidim šta je tu "nedorečeno".
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Odlazak Lomica se ocekivao i samo se cekalo da se desi. Posle Duleta i Aleksa u kosarci, eto ide i Marko u fudbalu. Srecno im bilo svima u Rusiji!
 

nesa15

Grobar
Учлањен(а)
07.01.2007
Порука
804
Reaction score
2
Partizanova kolonija u Moskvi...Tosic,Lomic,Maric,Dule.Srecno!
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
nadam se da ce nam to milionce zajedno sa dijarinim i od srdje i bonje, pomoci da ostavimo racu bar do zime, da ga ne uvaljujemo sad na silu nekom!
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Najvise nas jebe sto cemo mnogo kasno sastaviti ekipu...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top