Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2010

Статус
Затворена за писање одговора.

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Ne znam za vas ali ja jos uvek sanjam da vidim dva majstora na sredini terena u top formi objcu i u paru da igraju za nas tim.
Moreiru i Sasu Ilica :respect
images


ps. Nadam se da nije off posto se tice ostanka igraca kod nas
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Pretpostavljam da ce sada samo potpisati Nezirija i to je to...licno mislim da bi ranije spominjani Dusko Tosic bio neuporedivo bolje resenje ali problem je sto bi njega sigurno morali jos da cekamo da bi dosao a mi vremena za cekanje nemamo.Uz to Dusko je svakako i skuplji igrac od Nezirija sto je ovima u upravi cini mi se i najbitnije...a mozda se pokusa i sa Lazevskim da pokrije tu stranu mada mali se nesto mnogo cesto povredjuje, mora tu jos neko da se dovede.Lekovic koga su mnogi hvalili je otisao u Rad tako da od njega nista...
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
oće li nam taj cska ostaviti nešto?najbolje da se fuzionišemo sa njima...

Тако то иде у фудбалу, Руси су купили једног Србина који им је те паре вратио десетоструко, од тада више не питају колика је цена и нема проби, већ ако је Србин у питању, давај одмах. Тако да ако је ово за Ломића истина, могли би ми да узмемо и који ''динар'' више од једног милиона. Мада искрено, Ломић је имао у овој полусезони, поједине феноменалне партије. Па ако заиста мислимо да ''нападнемо'' ЛШ, ако немамо боље решење да купимо, онда нека остане...
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Računajte da je Srbima mnogo lakše da se priviknu na Rusiju nego velikom broju drugih stranaca, em mnogi fudbaleri inače slabo govore strane jezike (a ruski je mnogo manje problematičan), em mnoge druge sličnosti koje nikom iz neke normalne zemlje ne mogu da budu jasne :) i ta adaptabilnost košta..
 

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
Mnogo volim ovu nasu upravu sto je ozbiljna. Na kraju sezone je bilo za 20 dana imamo kopletan tim....
Jos malo pa ce 120 dana da prodje mi nemamo pojmaaaaaaaaa ni ko i de a ni ko bi mogo da dodje.
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
Црно-бели траже левог бека и нападача

Припреме одмичу – појачања чекају. Партизанов тренер Александар Станојевић одвео је у Аустрију 23 играча и тројицу голмана и са њима наставио рад на уигравању, мада је извесно да ће до краја боравка у Зефелду број кандидата за најбољи тим да се увећа.
Црно-бели разматрају могућност ангажовања повременог репрезентативца Гане, Ларија Кингстона, што је потврдио и шеф струке. Одлуку о томе хоће ли ће се доскорашњи члан шкотског Хартса прикључити екипи, млади стратег је, ипак, препустио челницима клуба.
Не знам шта се дешава кад је реч о Кингстону, чекам да добијемо конкретну информацију, да нам се јави Алберт Нађ и каже докле се стигло по том питању – објаснио је Александар Станојевић.
А, чини се да је недостатак веродостојних информација највећи проблем за руководиоце и тренер српског првака, пошто стижу контрадикторне приче о томе на којој позицији игра Ларија Кингстон. Док једни тврде да је офанзивни везиста, други да игра по крилу, црно-бели би највише волели да се тачним покажу тврдње трећих – да се најбоље сналази на месту задњег везног. Пре свега, потребно је да виде његов видео материјал.
Осим Кингстона, у Хумској 1 интензивно трагају за још двојицом фудбалера, о чему сликовито сведочи чињеница да је економ Бранко Вучићевић Гавран у Аустрију понео још три комплета спортске опреме. За оне који се касније прикључе припремама.
У овом тренутку, стварно, нема новости или назнака да би неко могао да нас појача. Како је отишао Дијара, јасно је да ћемо потражити решење у шпицу, уз подсећање да је конкуренцију за ту позицију заоштрио повратак Богуновића са позајмице Кадизу. Тражимо и левог бека и надамо се да ћемо то питање ускоро решити – волео би Станојевић што пре да има јасну ситуацију око играчког кадра.
А. Јоксић


Петровићу недељу дана одмора


Тренер Александар Станојевић довео је у Зефелд 22 играча и тројицу голмана, а екипи ће се накнадно прикључити још један члан – Радосав Петровић.
Једини српски репрезентативац из табора црно-белих добио је седам дана одмора по елиминацији Орлова са Првенства света, па ће се после кратког одмора вратити клупским обавезама.
Рашовић снима Пјуник
Помоћни тренер Партизана, Вук Рашовић, није са остатком стручног штаба допутовао на припреме у Аустрију, већ се после предавања за стицање ПРОФИ лиценце, из Београда запутио у Јерменију.
Рашовић ће присуствовати утакмици деветог кола тамошњег првенства, Пјуник – Ганџашар, како би снимио игру првог ривала у квалификацијама за Лигу шампиона.


Izvor: Zurnal
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.326
Reaction score
2.577
Локација
Humska 1
Vi se nalazite ovde: Mondo > Sport > Fudbal
Partizan ga se odrekao, hoće ga Španci


26. jun 2010. 12:02 > 12:16
Doskorašnji fudbaler Teleoptika (Partizana) Stefan Milojević pozvan na probu u dva španska drugoligaška kluba. Hoće ga i Koper.
v174497p0.jpg

Dok je igrao u Teleoptiku, 21-godišnji Stefan Milojević bio je "već viđen" u Partizanu. Ofanzivni vezista je u protekloj polusezoni igrao za Voždovac (na pozajmici) i bio je jedan od najboljih fudbalera Srpske lige - grupa Beograd.

A ovih dana je raskinuo ugovor sa Partizanom i kao slobodan igrač krenuo u potragu za inostranim angažmanom i vrlo je verovatno da će karijeru nastaviti u španskoj Drugoj ligi (Segunda)!

Na preporuku trenera golmana Las Palmasa Željka Cicovića, Milojević je pozvan da naredne nedelje dođe na probu u taj španski klub. A za Milojevića je zainteresovana i Hueska, koja ga je takođe pozvala na probu.

U međuvremenu javio se i slovenački šampion Koper...

Utisak je da ga se Partizan lako odrekao.

(MONDO)
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ma nemoguce da smo napravili greshku u proceni.To se nama nikad nije desilo!
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Ne znam sto su pustili malog milojevica tek tako, al dobro, nije prvi put da pustamo nasu decu za dinar.:confused
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Kakve veze ima, kupićemo ga za 2 godine za pristojne pare...:D

3 igrača iz ekipe koja je uzela titulu, a koji su prilično puni igrali, već su otišli - Bonja, Srđa i "mamba".

3 vrlo bitna igrača su trenutno tu, ali za njih ne znamo šta će se sa njima dešavati narednih dana - Loma, Raća i Mo.

3 igrača predstavljaju skoro 30% tima.
6 igrača predstavljaju skoro 60% tima.

Čisto da nabacim.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.034
Ја и даље не могу да верујем да поједини одлазак Срђе сматрају за губитак. Већина је једва чекала да му види леђа, а сад се користи његов одлазак како ето он чини скоро 10% тима. Партизан је његовим одласком само добио и финансијски, а и доброг десног бека (који је нажалост само на позајмици).

До сад су отишла два битна играча - Божовић и Дијара, а највећи проблем ће бити ако оде Мореира и кад се Крле пензионише. Све остало може да се адекватно замени.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Kraj juna,a od pojacanja ni traga ni glasa...Strasno,a uskoro ce i kvalifikacije za LS...
 

peko

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
342
Reaction score
58
Локација
HERCEG NOVI
Otisao je Srdja i Bozovic...sad ce Lomic i Petrovic,pa ce u zimu,pod izgovorom kako smo u krizi otici Kleo,Jovanovic,Tomic...i sve tako u krug..
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Pa majku mu ako u kosarci vec moramo da stvaramo tim iz pocetka,ne moramo valjda i u fudbalu :banghead
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
264
Reaction score
1
Eeeee,a do pre nedelju dana smo mislili da ce biti obratno...

Jel onaj Zubija vise nije u planu,vidim vise se ne spominje-insajderi?!
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
I mene zanima sta je sa Zubijom,jel otisao neko po njega?Nemoj samo da dovedu nekog napadaca iz nase lige.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.379
Reaction score
4.008
Локација
NBG
Dinamo iz Moskve zainteresovan za Lomica (trener Grof Bozovic)
Izvor: Sport
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ја и даље не могу да верујем да поједини одлазак Срђе сматрају за губитак. Већина је једва чекала да му види леђа, а сад се користи његов одлазак како ето он чини скоро 10% тима...

Ja ne znam, bio sam ubeđen da sam pisao na srpskom, da nisam koristio kineske hijeroglife...rekao sam da je Srđa igrao prilično puno u protekloj sezoni. Ili nije igrao?

Nisam uopšte pričao o tome koliki nam je to gubitak, niti da li je taj gubitak kompenzovan dobro ili nije. Ša više mislim da jeste super kompenzovan, da je Robi i bolje rešenje (ako mene pitaš).

Poenta mog posta je bila da će biti puno ako jedan tim (koji je u principu bio standardan u sezoni 2009/10) bude baš toliko promenjen. Da čak 5-6 imena budu novi u nekom projektovanom timu za sezonu koja stiže. To je pola tima. Tvrdim da je to puno čak i ako se jedno ili drugo mesto u timu, onako individualno gledano, popuni kako treba.

A da ne pričam tek o kompletnom igračkom kadru (25-26 fudbalera). Mi ćemo u njemu izgleda imati minimum 10 novih imena u odnosu na sezonu 2009/10. Minimum. A neće me iznenaditi ni ako se ta cifra na kraju popne na 15 novih imena!

Evo vam uostalom našeg igračkog kadra koji je proletos činio FK Partizan. Evo vam pa prebrojte i sami:
http://www.partizan.rs/tim.php?Jezik=sr&sec=4&sec1=1
(a da ne pričam tek o onima koji su zimus otišli, a koji su takođe u toku jeseni sebe "ugradili" u FK Partizan 2009/10...)

Ja sam čak prilično ubeđen da u našim kvalifikacijama za LŠ neće biti ekipe koja će toliko personalno promeniti svoj kadar (u odnosu na kadar koji im je doneo titulu i omogućio kvalifikacije za LŠ) kao mi. To je za prst na čelo.

Nakon poslednje 2-2,5 godine u kojima smo uspeli da sastavimo neki kontinuitet, u smislu da nije bilo baš toliko puno personalnih promena, mi opet krećemo kao od neke "nule", opet sve jovo nanovo...To nije dobro.
 
Последња измена:

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
To moze biti i super msm da se ubaci u tim dosta novih fudbalera, naravno ako su klasa za nas i jos ako se postigne rezultat, al sam pametan a?
Zezam se nego Srdja za Robija na toj poziciji je premija .
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Mnogo grijesi uprava sa Lomicem! Opet cemo da kukamo za bekovima, velike greske se prave. Bolje da se Raca proda (osjetljivo je i to mjesto, kao i svako, ali trenutno je osjetljivije mjesto lijevog beka) Do sad nijedna greska nije napravljena, sto se tice odlazaka, nadam se da nece biti ni ova, a bila bi veoma velika greska!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top