Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2010

Статус
Затворена за писање одговора.

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Uh, uh, uh....ovo ti nije trebalo...ako se sprdaš sa boldovanim imenom...

Jednom sam pisao ovde čije su zasluge da je Taribo došao tada kod nas...iako nas je prvi put ispalio i naši ga uzalud čekali na aerodromu da sleti (a on zapalio za Moskvu umesto za Beograd)...

E, taj isti čovek bi doveo i Dablina tada...odmah nakon Tariba...samo što je već u startu bio od ispaljen u vezi Tariba i rekao je "ma jebite se bre svi vi, ja sam veća budala od svih vas, hajde zbogom..."

Ne zajebavam se nimalo.

Nista sprdnja. Secam se da je pred kraj karijere trebalo da dodje kod nas i da sam ja to sa odusevljenjem iscekivao.
Naveo sam ga u kontekstu pominjanja gomile poznatih i manje poznatih igraca koji su se provlacili po novinama.
Dakle nije sprdnja, ja sam obozavao Dablina.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Pravi igrač za ovu upravu. Ako im se on ne najebe keve, neće niko!

Ako treba da se nekome najebe majke,neka ga angazuje nas upravni odbor kao profesionalnog clana,pa neka se sa njima shaketa van terena.

A ako planira da zavodi red i demonstrira silu u ekipi,neka ostane na svom drvetu u Gani.
I ovako je dosta baruta i bez njega.
 
Последња измена:

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Jbt koja su sve pojacanja tad bila u opicaju, cudo jedno...
A sad moramo da se zadovoljavamo ako bilo koga dovedemo, a da nije iz Teleoptika!
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
@NN_G012

.. ako ćemo realno, i onda se samo pričalo o njima a u praksi smo se zadovoljavali onim što nađemo u domaćoj ligi i Teleoptiku..
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.920
Локација
NBG
Secam se jednog detalja, a i zorz je to jednom napisao(ovo je samo primer) - kada smo igrali protiv, cini mi se, Metalca iz GM, kada je nakon dobijene lopte iz kornera sutirao Sasa Ilic, lopta odlazi daleko iznad gola, odmah nakon toga protivnici brzo krecu u napad, nas kapiten lagano "trckara" prema centru,

http://www.partizan.rs/fotoalbum/2010/06_jun/sz 25.6.pdf

Druga strana, dole desno. Nisam licno tebi replicirao, nego tvoj post mi se nasao zgodan za uporedjivanje.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
To sam i ja hteo da napisem...mogli biste malo Saleta da ostavite na miru! sa svim svojim vrlinama i manama on je svakako legenda kluba i to jedna od najvecih.
 
Последња измена:

Baraba

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2008
Порука
156
Reaction score
0
Локација
Raski okrug
Mhm, ok je sve to, procitao sam... I zimus kad se prikljucio, pisani su hvalospevi o njemu, pa mu je kasnije, na utakmicama u nastavku sampionata, na svakoj oko 30. min dusa bila u nosu, osim pred kraj prvenstva. Da me ne shvatite pogresno, nista ja nemam protiv Sase Ilica, voleo bih da bude onaj stari, videlo se da mogu da igraju zajedno Moreira i on, ali niko ne moze da me ubedi da je bio bolji od Morerire(posle svega sto su mu radili "koordinator" i ostali) tokom prolecnog dela. A ko zna koliko je takvih primera bilo koje sam naveo, a da se nisu videli na prenosima ili reportazama.
Over & out
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
I mene nervira ta prica o Saletu, imam utisak da ljudi to rade po navici kad je trcanje u pitanju. Mislim da Sale mnogo vise trci nego ranije kad je bio u Partizanu. Na pocetku polusezone tu i tamo, kako je vrijeme odlazilo bio je sve bolji i po tom pitanju. I zaista djeluje vec u 30. minutu kako on nema snage po njegovoj faci ako se gleda, ali on ipak do kraja odlicno istrci. Pogotovo u derbiju, ovako na oko mi se cini da je najvise pretrcao na terenu, bas bih volio da neko postavi ako ima negdje statistika oko toga?!
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Naravno da je legenda.
Moze to,i bice jos bolje siguran sam.
Uostalom,covjek skoro da igra dzabe za svoj klub.
A to ne moze svako.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
За оне којима је Сале трн у оку само 2 информације.

1. На дербију претрчао преко 10км и одиграо дефанзивно своју улогу максимално
2.Против Работничког за 40минута претрчао преко 6км што је скоро 30% више од просека.

Толико од мене.
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
@Vuk23, da-da, sjajan igrac je (bio), ali ja pokusavam da ti kazem da ne mozes da znas sta ce da bude, kakav ce tim da nam bude, kakva ce formacija da se igra. Odakle znas da ce da igra Moreira, ako bude ili Moreira ili Ilic? (Kazem ako bude!) Polako. Zamisli izjavu Nadja -Samo je Moreiri mjesto zagarantovano u startnih 11, ostali ce morati...- Pa ja bih pomislio da je lud. Samo ocu da kazem da je izjava na mjestu.
@Zorz, jbg nisam ja vidovit kao ti. Ja ne znam sta ce biti u daljoj buducnosti, mada ne znam sta ce biti ni u skorijoj :) Ja mogu samo da se nadam.
@Baraba, i tebi da ponovim, ja ne pricam o proslosti. Zasluzio je te pare, svaka mu cast, bio je medju najboljima, mozda i najbolji. Ja mnogo volim njega, a ko ga ne bi volio!? Ovdje se izgleda sve poogresno protumaci, ispada kao da bih ja volio da Moreira ode. Meni je samo zasmetalo kako se pogresno tumaci svaka izjava legende kao sto je Nadj. Namjerno ili ne ja to ne znam.
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
Skroz se slazem za izjavu Nadja. Ja prvi istog ne podrzavam ali imam utisak da mu je ova izjava na mestu. Clanovi foruma po automatizmu pljuju Nadja. Stoji to sve za njega (los je rukovodilac bla bla) ali sto se ove izjave tice ja ni najmanje nemam sta d amu zamerim
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Ta prica o slaboj fizickoj spremi Sase Ilica je obicna urbana legenda, kao tradicionalni deo vica da su Bosanci glupi, Crnogorci lenji, Slovenci ...
Da li neko zna neku bitnu, veliku utakmicu Partizana na kojoj se Sasa Ilic zamenjen znatno pre kraja? Ne racunam par crvenih kartona na derbijima i sa Dnjeprom. Covek je u Njukaslu istrcao ladno 120 minuta, pravio dar-mar po terenu da su Englezi bukvalno bezali od njega kad primi loptu, a dao je najbitniji penal u sedam serija. I sve to tako sto je u tom periodu bio - nespreman? Ligu sampiona, Ligu UEFA, sve je to picio bez problema, a ne znam kako je to mogao da izvede ako je tad bio slabo fizicki spreman.
Ta prica je totalna neistina, samo deo odnekud uvrezenog misljenja medju gomilom ljudi. Jeste tome doprineo Sale kad stane u F (cirilicno) pozu u 20. minutu utakmicu, ali to veze nema za fizickom nespremnoscu.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Logicno je da je Ilic losije fizicki bio pripremljen jer nije igrao duze vreme... Sada kada ima neki kontinuitet a i proci ce opet pune pripreme bice jos bolji (isto kao Lomic sto je bio na prolece u odnosu na zimu)
 

leone

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2008
Порука
95
Reaction score
11
Локација
uz pivo
Ja se sećam i žardela i elbera :D
Elem,da li samo mene brine nacionalnost dotičnog,mislim ganac u partizanu,još ako dovedemo još jednog sunarodnika,biće ganci,ne ide...:lol:

А Елберу жена није хтела да живи у Србији па је морао у Бразил да се врати... :D
 

1910

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.000
Reaction score
57
Posto sam ja pisao ovo za Nadja da dam pojasnjenje. Mogao bih reci da je u redu da se u nekom uobicajenom caskanju kaze da nikom nije mesto zagarantovano u prvoj postavi (mada je to vise duznost trenera nego neke fantomske funkcije). Ali, s obzirom da je Nadj to izjavio u kontekstu price o Moreiri i o njegovom statusu, a znamo svi sta se desavalo zimus i na pocetku drugog dela prvenstva, onda ta prica dobija malo drugaciju dimenziju i deluje mi opet kao neka vrsta pritiska i ucene na Moreiru. Tako da, mozemo da se pravimo blesavi i kazemo da je ta izjava korektna, ali nisam ni najmanje siguran u casne namere koordinatora. Nisam video kad je recimo Radisa Ilic dolazio da se tu pricalo kako ce se svako boriti za prvi tim, jer se takva stvar valjda podrazumeva.

Sto se tice Saleta i meni je krivo sto se njegovo ime dovodi u nekakav negativni kontekst, jer je rec o coveku, koji je po meni jedina istinska legenda Partizana u novom milenijumu. Nazalost, to se obicno desava kada neki ovde krecu da pominju Moreiru u negativnom kontekstu, pa onda ovi koji vole Moreiru im kao vracaju pljujuci Saleta. To je po meni pogresno, a sve je posledica lazne dileme koju je plasirao CK, Sale ili Moreira. Jeste da njih dvojica igraju na slicnoj poziciji u timu, ali u klubu , koji realno gledano na evropskom nivou kuburi sa kvalitetom, ovakva dilema ne bi smela da postoji, vec bi svi trebali da budemo presrecni sto ih imamo obojicu u timu. A da mogu da funkcionisu zajedno, vec se i pokazalo u praksi.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
За оне којима је Сале трн у оку само 2 информације.

1. На дербију претрчао преко 10км и одиграо дефанзивно своју улогу максимално
2.Против Работничког за 40минута претрчао преко 6км што је скоро 30% више од просека.

Толико од мене.

U prvom delu prolećne sezone je imao nekih žešćih problema sa "fizikom". Posle kako se prvenstvo bližilo kraju bivao je sve rastrčaniji...

U derbiju je zaista odradio nešto za šta mu treba skinuti kapu. Jebo je ciganima majku kako je super "izpozatvarao" našu levu stranu...odradio je to čak još kvalitetnije nego što je isto to odradio Ljuba jesenas u rupčagi...baš zbog toga (zbog Ljubinog izostanka na JNA) mi se govno smrznulo pred derbi na JNA, to kako ćemo zatvoriti ciganima njihovu desnu stranu...nema šta, Sale je to fenomenalno odradio...

Njegov najveći "minus" u njegovom prethodnom boravku u Partizanu su bili oni debilni crveni kartoni...Kruševac ono jednom, pa derbi kod nas (0:3), pa Dnjepar...ja mislim da je "popio" barem 6-7 crvenih na glupe načine...Ali, danas je to jedan drugačiji Saša, puno zreliji...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top