Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2010

Статус
Затворена за писање одговора.

1910

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.000
Reaction score
57
Krespo, Mutu ili Boja? Boja, normalno :D .

Bas nesto smoren kraj nikad zanimljivijeg prelaznog rokanja. Ocekujem ipak sutra senzacionalan dolazak ........
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.132
Локација
127.0.0.1
2. Ko je verovao da ce Diarra iz Slovenske lige postati nas najbitniji sraf u ekipi ? Da ce mo ga Prodati za velike pare ?

Diarra je dosao iz portugalskog Beira-Mara i nismo ga jos utopili. Na pozajmici je kod arapa uz, cini mi se, mogucnost otkupa ugovora na kraju sezone. Verovatno ces ga jos gledati kod nas :ziveli
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Pa mozemo pricati I raspravljati, Ali mi je drago sto se Boja vratio. Pripadam onima koji su uvijek govorili da je kvalitetan igrac, Ali spic nije njegova pozicija, vec je igrac iz tzv drugog plana. Nepotrebne negativne reakcije zbog promasenog penala. Pa I Krletu se to desilo u Briselu. Mislim da ce nam biti koristan I da ga Sale nece forsirati Na spica. Ajmo momci da opet analiziramo broj golova Ilijeva, pa ispade sada da nam je itekako legao. Bice tako I sa Bojom. Vjerujem u Saleta kao u Duleta I zato sto je strucniji od svih nas I vidi vise I drugacije, fajem podrsku njegovim potezima. Pjer, dobro ti Nama dosao I zablistaj kao I Ilijev I nema problematic
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
@Rebellion

Kako nismo uzeli velike Pare ? On je dosao za smesnih 60 000 eura a otisao je na Pozajmicu za 1 800 000 , Sto znaci da smo vec na njemu zaradili 1 740 000 a da nepricam o trofejima koje nam je doneo , a uzecemo jos para kada se vrati sa pozajmice i prodammo ga nekom .
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
@ Sale SK
Slazem se da bi sa Mutom :D imali ozbiljne sanse cak i za prvo ili drugo mesto u grupi, ali djoka marijanovic!! To bi bilo kada bi on hteo da igra!!! Taj bi vise ovde blejao sa stojancetom na vrucem Vinjauu i sa Acom Lukasem na bellvilu nego sto bi igrao ,pa bi ga Stanoje brzo petardirao.
Za Klea se slazem,jbt cim smo poveli na Karaburmi ja sam pomislio:
Odlicno!!! Vadi Zlatnu koku napolje da mu ne ukliza neki iskompleksirani garagan
Za zdravlje i liturgiju da drzimo, a ne samo svece da palimo :D
A sad sto bi eventualni prelazak nekog govneta kod nas vise dotukao govna preko puta,ebe mi se!!!
Ja gledam svoju kucu,da je cista,da ne pusta kanalizacija....
Za njih me boli uvo,vazno da meni ne zdiba na gajbi
 
Последња измена:

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Ne znam tacno sta je ko pricao za Ilica, (mada znam da Diara nije dosao iz neke "slovenske" lige sta god to znacilo), ali verujem da niko odavde nije rekao da Sasa Ilic ne zna da igra fudbal nego su se ljudi verovatno brinuli da je njegovo vec proslo. Sto se Boje tice, za njega je fudbal oduvek bio misterija i bilo bi pravo cudo da uspe da nas demantuje. Naravno, nadam se da cu sam svoja govna jesti i da ce Boja da igra kao lud, ali teeeskoooooo...
 

NS TIM

Moderator-izaberi Partizan
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
1.111
Reaction score
2
Локација
Novi Sad
pre par dana kada sam napisao da vracamo Boju Petra bila je to zajebancija,bolje da sam odigrao tiket,loto,ili nesto slicno nego sto ovo pogodi..
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.132
Локација
127.0.0.1
@Rebellion

Kako nismo uzeli velike Pare ? On je dosao za smesnih 60 000 eura a otisao je na Pozajmicu za 1 800 000 , Sto znaci da smo vec na njemu zaradili 1 740 000 a da nepricam o trofejima koje nam je doneo , a uzecemo jos para kada se vrati sa pozajmice i prodammo ga nekom .

mislim da je rec o 1 500 000 evra. takodje, mislim da smo mi kad smo ga dovodili bili toliko u kurcu da nismo imali celih 60 000, odnosno mislili smo da je previse pa je njegov menadzer iskesirao 30 000 a mi 30 000 tako da sad pola transfera pripada njemu.

...Sto se Boje tice, za njega je fudbal oduvek bio misterija ...

Vaistinu :ziveli

pre par dana kada sam napisao da vracamo Boju Petra bila je to zajebancija,bolje da sam odigrao tiket,loto,ili nesto slicno nego sto ovo pogodi..

:buhaha hajd sad reci da ce benzema doci :buhaha
 

rosario

Guest
Drago mi dasu se strasti smirile kod "avangardnih" Grobara.Poznajem nas fudbal daleko dalje od Saleta kapitena.Recimo kao Voja.Kad je bila velika cetvorka mi smo bili u prelaznom roku uvjek treca ili cetvrta opcija.Prvo cigani,pa Hajduk,onda mi i Dinamo.Danas sam presrecan da mi kupimo sve sto valja,cak i njihove iako nema vise "velike cetvorke".Mnogi su spominjali Sinisu Mihajlovica po negativnom.Ja ga volim,prvo izabrao je nasu srpsku stranu,mrze ga hrvati,ko ima sanse nek pita Ljajica i Jovetica sta misle o njemu.Ali on je mogao doci i kod nas,mi smo pokusavali daga uzmemo, da gejlije nisu tad pravile i kasnije dovrsile,najbolj svoj tim u istoriji.Jel mislite dasu Marko Elzner,Prosinecki,Dejo Savicevic,Najdoski,Pancev bili zagrizeni zvezdasi ili Boro Cvetkovic,Rajko Janjanin,Bracun,Sabanadzovic,Belodedici (boze srBski tim a nema tri Srbina).Veci zvezdas je bio Goran Milojevic koji je presao kod nas.A Stojkovic odigrao 24+1 utakmicu za njih pa je njihovo dijete a Milko i Bosko Djurovski to nisu.Koji glupi novinari koje zaglupljivanje djecaka.Milko je bio veci gejlija nego ijedan od gore navedenih.Ali kad je objavljeno da postoji njegovo nezadovoljstvo kod njih i kako je bio "lud" bili smo presretni ako predje kod nas,jednako kao i Fadilj Vokri kod nas a ne u Dinamo.Nas Sale nacionale,koga je trenirao njegov cale?Uostalom odakle je dosao kod nas on Vujanic i mnogi drugi.Ali da je SAD Grobar do koske nesumnjam ni 0,001%.Dajmo podrsku Stanojevicu nek dovede ako ON MISLI da trebamo sve njihove i bilo cije druge,jer covjek ima rezultate,pametan je,ima ambicije za napredovanje.To meni pokazuje dasmo MOCNI bar za ovaj nas prostor.Kad bi bili i u Evropi i kad bi snajder potrosio jos nesto osim na Radisu desnog beka,gdje bi bila moja sreca.Uzivajmo u Ligi Sampiona tek drugoj u srpskoj istoriji.Ajmo na tribine i protiv Hajduka iz Kule.Postavimo bolje pitanja Upravi-Djuricu gdje su pare,koliko je potrosio na transfere,sta je sa nasim najzasluznijim igracem za osvojene tri titule u nizu Moreirom????.Nemojte pljuvat,pisat jednu ruznu rijec za Dijaru."Sto godina" paratim derbije,koliko smo put imali bolji tim ali smo kao po pravilu gubili od njih.Ubica cigana,koliko samo golova od njega u derbiju,koliko pobjeda sa njim,Doktorom i Jucom u timu.Predivan je to osjecaj.Zar ste vec zaboravili.Tako ste mnogi pljuvali,pljuvali Fejsu a sad ga SVI cijenite i postujete,dali se pitate da niste i sad nepravedni prema Boyi,Stojkovicu,Babovicu??.Oprostite na duzini.Za mene je prelazni rok zavrsen.Mutu,Krespo,Forlanten? bile su samo "buve" a kakvo novinarstvo imamo vidi se po tom dasu se i oni "primali" na to.
P.S.Apropo Stanojeviceog pracenja foruma,naivni valjda znate za lijepo ponasanje,profesionalizam,saznanje od koga se zivi (ovdje nazalost slabo) pa tako covjek nas trener kurtoazno izjavi da procita kad stigne.Pojedini misle da on kao mi nema druga posla,sjedi satima na Forumima i ceka "pozdrave i narudzbe" naravno i savjete.Hajte molim vas,nebudite smijesni.Ako je od ovih 400 pogledao 5-10 ja mu i na tom skidam kapu.
 

ptica

Grobar
Учлањен(а)
17.07.2010
Порука
389
Reaction score
0
Pero dobro dosao nazad :ziveli

Mnogi su razocarani ali kao i prosli put kad smo bili u ligi prvaka od velikih prica i posudbi iz italije i odakle jos nema nista,jos nam je tad na klupi sjedio Mateus i uz sav njegov renome i poznanstva nismo uspjeli da uradimo nista.

Ne trebamo biti nezadovoljni ni sa ovim sto je uradjeno za ovo kratko vrijeme Savic,Kamara sigurno se moze reci da su pojacanja i to na duze staze,stojkovic kako god okrenemo je dobar golman bilo nam drago ili ne.

Boja,nigdje ne pise da ce igrati i da ce neko zbog njega izgubiti mjesto u timu,hoce li i sta ce igrati odlucit ce Stanojevic.

Mnogi mu zamjeraju onaj penal,sad kad smo igrali protiv andrlehta rekao sam mora nam se vratiti za artmediju,promasivalo se na toj utakmici i prije penala i nije boja tu bio sam,sjecam se izraza lica slovaka kad su dosli penali,bili su presretni nisu ni oni mogli vjerovati sta su prezivjeli.


I koliko se sjecam u to doba smo imali izuzetno ofanzivnu formaciju u kojoj je Pera vecinu vremena nosio protivnickog igraca na ledjima.
 

Nikolai

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
418
Reaction score
39
Sto se tice Saleta kapitena - ja prvi nisam verovao da nam on moze biti od neke velike pomoci - hvala bogu pogresio sam i stidim se sto sam uopste pomislio da mu vreme proslo. Sale kapiten je stoti put dokazao da je majstor fudbala - ne treba njemu neka ne znam kakva snaga ili kondicija da sa par poteza i lopti isfrustrira protivnicku odbranu na najstrasniji nacin.

Kad je zbog povrede morao da napusti igru u Briselu , mene uhvatila panika - jer cim je izasao covek nismo mogli da se povezemo skoro do kraja utakmice.Da je ostao do kraja - napunili bi ih 5-0 , 100%.

Boja je momak koji bas nije imao srece , i svi ga pamtimo po onom prokletom penalu. Taj decko nije imao iza sebe jednog Saleta kapitena i Moreiru , nego su tad igrali Simon , Radovic , Tomic , Nadj , Babovic , Grubjesic ... ne bas previse mastoviti igraci ... Ja sam ubedjen da ce Boja prikazati mnogo bolje partije u novim okolnostima , jak je , brz , ima duel igru , dobar je u defanzivi i u najboljim je godinama - a to bi trebalo biti dovoljno uslova za dobre partije , danas imamo i Klea egzekutora i odlican vezni red gde skoro svi igraci mogu da postignu pogodak i da izigraju protivnicku odbranu odlicnim asistencijama.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.132
Локација
127.0.0.1
...Nas Sale nacionale,koga je trenirao njegov cale?Uostalom odakle je dosao kod nas on Vujanic i mnogi drugi.Ali da je SAD Grobar do koske nesumnjam ni 0,001%...

Mislis na Aleksandra Djordjevica? On je jednom u Tempu sve lepo objasnio. Kuca mu je bila bas blizu mesta gde su trenirali mali cigancici pa je otisao tu da ne bi kao klinac (mislim da je imao manje od 8 godina) morao puno da pesaci. Oni su mu nakon, cini mi se, dva treninga rekli da to nije za njega pa je on otisao u Partizan.

P.S. Dobro dosao na forum.
 

Indzi@

Početnik
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
51
Reaction score
0
Samo da napisem 4 stvari :
1 Diara kolko ja znam doso je iz Zrinjskog u Partizan
2 Boja je za mene ok i onako cemo igrat formaciju stalno 4-5-1 i ima 26 god pise na OSP
3 Ako je B.Jovanovic raskino ugovor sa Partizanom to je najljepsa vijest od ulaska u LP(da se nelazemo on i Bogun nisu za Partizan kao ni Mijic :puke)
4 Stojkovic je velki cigan al ja mislim da su nasli dobro resenje , i da ce Stojkovic dat sve od sebe da pokaze zasto je doveden ...

I jos nesto jel Galesic igra za nas i sta ima sa tim papirima vise (momak je i vise nego dobar fudbaler , samo mu treba iskustva )???:respect
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.132
Локација
127.0.0.1
Deportovali ga nazad :D

ne da djura ni feninga :D odlucio da osvojimo LS sa 330 000, valjda mu rekli da to moze tako na menadzeru :D
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
@Tarkovski,uglavnom smo se slozili.Ne slazemo se oko "ovog",ali jbg,ni ne treba da se u svemu slazemo.Meni eto bas milo da ih gledam kako placu ko picke,rikaju,kenjaju o postenju,moralu i slicnim stvarima.zabio im ga Djura u bulju.Bas u bulju.
Eto i ja se izivljavam(sa nekima) vec danima ovde dole.Ko ih jebe.Zavrsetak ostavljam za 2 nedelje kad taj ostane na klupi.Pa sta ces lepse?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top