Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
Verujem Bati i Gordanu tako da verujem da je momak pojačanje. Verovatno će da pokriva oni rupu zbog koje smo primili gol protiv Danaca (prvi) visok duge noge (za igranje :-D ) taman da se tu osiguramo jer Valijente malo teže to pokriva.mozda će formacija biti 4 1 4 1 Scekic zadnji vezni ispred Kosovic,Pantic,Zakaric,Jankovic i Rikardo
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
2Q4ktkqTURBXy80YzdmMTE4NjA4OGE1NmU1MTc0YThhYWU1NWM2Y2YyMS5qcGVnkZMCzQMmAA-696x390.jpg


Od Šćekića samo ovog priznajem..

Jedan i jedini.... uloga zivota....

Ako je igrao u Gencleru 27 utakmica prosle godine meni je to dovoljnozzz
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
27 godina, nije mator, a Batina želja, radio je s njim, može!

EDIT: Ipak 26 godina, još bolje.
Ima ovaj klip na YT - Video
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Raspitao sam se o ovom igraču kod jednog prijatelja koji je upućen u Cg fudbal. Kaže da je ovo Tumbina zasluga direktno i da ga gura u reprezentaciju kao da mu je rod rođeni. On lično nije iznenađen sa ovim transferom. Ističe da je veliki radnik i da će nam poslužiti ali stoji kako nije neka klasa.

Evo i neki video iz perioda dok je igrao u Cg ligi:


EDIT: Virke me preduhitri sa videom.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1
Nema sumnje da je novi igrac zelja Bate, srecno u crno belom dresu!
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Deluje slicno Jevtovicu, ne znam nista o njemu, nek mu je sa srecom... Samo ne znam sta ce nam sada i Lola, ali nadam se da prolazimo Turke pa da ce trebati...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ne poznajem pa necu nista reci, ali nasa najbolja dva zadnja vezna su bili stranci, tamnoputi igraci. Zuka i Everton pa i Medo moze se reci. Malo je dobrih igraca sa naseg podneblja na takvoj poziciji...Djukic je doveo Lolu izgleda da kod Bate nece igrati.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.907
Reaction score
7.806
Zadnji bezvezni je pozicija u timu koja danas ili ne postoji ili se svodi na jednog, a i taj jedan nije bezvezni, mora znati fudbala.
Partizan nista vise ne zasluzuje od ovoga sto jeste ako samo gomila zadnjih bezveznih.

Mi ne mozemo da stvorimo krstenu sansu, bezopasni smo po krilu oni dovode pomocnika stopera. Sacuvaj Boze:pop
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Po ovom videu bih rekao da nije brz ali je visok i snazan. S obzirom da nam je ekipa sastavljen od pigmejaca mogu da zamislim da je ipak Bata trazio nekog da unese cvrstinu u sredini. Hajde pa sretno, to je sve sto bih rekao.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
I ja bih se slozio da je Fejsa nas najbolji zadnji vezni.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Pa sad, ako je Jug pevao te pesme ne znači da smo mi ovde sa foruma.
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
Trener i treba da dovodi igrace, a ne da mu ih drugi dovode. To je isti fazon kao da ti neko da gomilu govana i kaze da napravis pitu od toga. Samo kod nas se trener ne pita za dovodjenje igraca
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top